Сонник – лелека до чого сниться лелека уві сні

До чого сниться лелека у сні? Лелека, побачений у сні – до приємної новини і добра. Лелека – це птах удачі, символ щасливого подружнього життя. Здавна вважалося, що побачити лелеку уві сні жінці – це провісник вагітності навіть у тому випадку, якщо досі вона страждала безпліддям. Скептики вважають, що не можна довіряти снам, а діяти на свій розсуд. Але їхню думку, мало хто поділяє. Адже науково доведено, що уві сні можуть реалізуватися всі наші таємні мрії і прагнення. Астрологія – це тонка наука. Тут враховуються всі подробиці й нюанси. Саме тому, щоб правильно розтлумачити сон, сновидець повинен згадати сон до дрібниць. Адже будь-яка деталь може змінити трактування побаченого. Як трактують сон з лелеками відомі провидці і астрологи? Якщо вам приснився лелека або лелеки

Сниться лелека – сонник Фрейда

Старина Фрейд тлумачить сон, в якому сновидець насолоджується за польотом лелеки – це провісник вагітності. Коли лелека наснился чоловікові, то це сигнал про те, що він вже готовий до батьківства і настав момент у житті, коли йому вже потрібно серйозно задуматися над продовженням роду.

У будь-якому випадку, сон з лелекою або аистоми принесе у ваше життя радість, зародження нового і успіх у всіх ваших починаннях.

Чому сниться лелека по соннику Міллера

Сонник Міллера трактує сон з лелекою дуже заманливо. З таким сном пов’язані позитивні зміни в особистому житті. Сновидця чекають приємні зміни в особистому житті і просування по службі. Якщо такий сон побачив неодружений чоловік, значить, йому вже час замислитися про сімейний затишок. Швидше за все, та дівчина, з якою він на даний момент знаходиться у відносини і є його друга половинка.

Лелека уві сні одруженого чоловіка, у якого вже є діти, швидше за все, вказує на те, що він занадто мало часу приділяє своєму потомству.

Якщо лелека приснився вагітній жінці, то найімовірніше вона чекає народження двійні.

 

Лелека – сонник Ванги

Болгарська ясновидица вважає, що побачений у сні лелека – це прекрасний знак, який здатний внести у ваш дім щастя і благополуччя.

Поранений лелека у сні передвіщає зустріч з впливовою людиною, яка зможе змінити вашу долю.

Якщо побачений лелека ширяє в небі – чекайте солідний прибуток.

Спостерігати за польотом птаха – отриманий прибуток слід розділити. В іншому випадку ці гроші не принесуть вам користь.

Якщо уві сні ви годуєте пташенят лелеки – ваші діти потребують підтримки з вашого боку.

Сонник Нострадамуса — лелека приснився

Вчений астролог Нострадамус тлумачить появу лелеки уві сні наступним чином.

Якщо уві сні ви побачили двох лелек, які катують звити гніздо на даху, то це говорить про довге і щасливе сімейне життя.

Спостерігати за лелекою на лузі – народження первістка.

Якщо приснився лелека, який годує своїх пташенят – ваші діти потребують вашої опіки.

Лелека, який стоїть на лузі на одній нозі – скоро ви зустрінете свою другу половинку.

Якщо уві сні ви безуспішно намагаєтеся зловити лелеки, то такий сон указує на те, що ваші плани в життя навряд чи збудуться. Якщо ви зловили лелеку – то чекайте сватів.

Сниться лелека по соннику Хассе

Якщо уві сні вам здався лелека на лузі, то такий сон обіцяє довге подружнє життя.

Лелека, що ширяє в небі – символ приємних клопотів, пов’язаних зі сватанням або народженням дитини.

Побачити в сні лелек на лузі – готуватися до батьківських обов’язків. Дуже скоро у вашій родині з’явиться поповнення.

Сонник Лоффа трактування — до чого сниться лелека

Лелека в сні по соннику Лоффа – це пряма ознака настання вагітності. Якщо лелеки уві сні побачив неодружений чоловік, то такий сон обіцяє йому початок нового і успішного проекту, який принесе йому бажані доходи.

Побачити лелеку на своєму даху – готуйтеся до сватання.

Лонго тлумачення сну — лелека

Якщо вірити соннику Лонго, то лелека уві сні – це щасливе подружнє життя. Якщо уві сні ви безуспішно намагалися ловити лелеку, то вас чекають проблеми зі сватанням. Швидше за все, дівчина не прийме вашу пропозицію.

Лелека в руках – це щастя. Спіймати птаха щастя вдається не всім. Такий сон обіцяє вам щасливі зміни не тільки в особистому житті, але і просування по кар’єрних сходах.

Сонник - тлумачення снів