Сонник: таргани, до чого сняться таргани уві сні приснилися

До чого сняться таргани? Під час нічного відпочинку людині властиво бачити сни. Психологи і астрологи упевнені в тому, що сновидіння – це свого роду підказка, завдяки якій можна змінити своє майбутнє в тому випадку, якщо правильно його розтлумачити. Якщо уві сні ви побачили комах у вигляді тарганів, то це сприятливий знак. А щоб зрозуміти до чого сняться таргани, необхідно правильно проаналізувати своє бачення і звернути увагу не тільки на деталі, але і на свої відчуття, які ви відчували в сні.

Так що ж обіцяє сон з тарганами? Що чекати від долі, про що застерігають комахи? Давайте звернемося за допомогою до сонникам відомих астрологів та ясновидцям.

До чого сняться таргани – сонник Фрейда

Побачена уві сні таргани символізують про бажання сплячого завести роман з тим, хто молодший за вас. Бачити в сні багато бігають тарганів на вашій кухні – у вашій інтимного життя пора навести порядок.

Вбити таргана або тарганів у сні – це сигнал про те, що з вашої потенцією не все в порядку. Перегляньте свій ритм життя – може вам треба трохи відпочити?

Тарган тлумачення сонник Міллера

У соннику Міллера описано, що тарган сниться неспроста. Побачений у сні тарган говорить про те, що у вашому житті все в повному порядку і вам не варто турбуватися даремно. Та проблема, яка зараз сидить у вашій голові дуже скоро сама по собі вдало вирішитися.

Якщо уві сні ви побачили кімнату наповнену тарганами, число яких збільшується, то на роботі вас чекає сутужно. У будь-якому випадку ви впораєтеся з усім, а втома буде викликати у вас тільки приємні спогади.

Приснилися таргани – сонник Ванги

Відома болгарська провидиця Ванга, сон з тарганами трактує по-своєму. Швидше за все, в житті сновидца можуть з’явитися невеликі проблеми, через які йому вдасться правильно пройти.

Вбити таргана у сні – до подарунка.

Побачити повзе тарган у сні – до винагороди.

Якщо уві сні ви будете труїти тарганів, то в житті вам доведеться зупинити розпочату справу. В іншому випадку ви понесете великі втрати.

Сонник Нострадамуса — таргани

Сонник Нострадамуса трактує сон з тарганами позитивно. Якщо ви ще не купили лотерейний квиток, то швидше виправте ситуацію – швидше за все ви зможете взяти джек-пот.

Якщо вам приснився тарган в тарілці з їжею – будьте пильними. Не варто ділитися зі своїми планами з друзями. Швидше за все вони будуть заздрити вам і зроблять все для того, щоб ваші плани не реалізувалися.

Якщо сплячий у сні ловить таргани, то це вказує на його прагнення зберегти сім’ю.

Таргани до чого сняться– Хассе

Міс Хассе впевнена, що побачені уві сні таргани обіцяють більший прибуток. Ви можете розраховувати на великий виграш у лотерею або ж раптово отриманий спадок.

Якщо уві сні ви побачили тарган в тарілці не діліться своїми планами навіть з близькими людьми. Будьте пильні при виборі ділового партнера.

Побачити таргани в санвузлі сигналізує про те, що в житті настають великі зміни. Ваше матеріальне становище покращиться. Але якщо ви побачили уві сні великих тарганів, то це сигналізує про те, що у вашому будинку знаходяться предмети, заряджені негативною енергією.

Таргани – трактування Лоффа

Згідно соннику Лоффа, тарган – це символ неохайності, настирливості і неуважності. Мабуть тому про розсіяних людей говорять: «Таргани в голові» Ловити тарганів у сні – це прагнення налагодити мир і благополуччя в сім’ї. Якщо ви побачили в сні, що у вашому будинку завелося багато тарганів, то такий сон передвіщає сварки і неприємності в сім’ї. Якщо уві сні таргани падають вам на голову – будьте пильними на роботі. Особливо в тому випадку якщо ваша робота пов’язана з небезпеками.

До чого сниться чорний тарган – сонник Лонго

Згідно соннику Лонго, таргани у сні вказують на те, що наяву ви занадто багато уваги приділяєте непотрібним речам.

Бачити в сні багато тарганів – у житті ви відчуваєте страхи, від яких можна позбутися саме в цей період часу.

Убити в сні таргана – бажання налагодити своє життя і позбутися від проблем.

Якщо навали чорних тарганів уві сні побачила жінка, то її подруги за спиною будують підступи. Уважніше придивіться до оточуючих і утримайтеся від бажання поділитися з ними своїми бажаннями.

Чорний Тарган на кухонному столі – символ прибутку і достатку в домі.

Сонник - тлумачення снів