Сонник: бритва до чого сниться бритва уві сні приснилася

Якщо вам сниться бритва — це може бути ознакою того, що у вас є якийсь художній талант, якого ви в даний час використовуєте. Ви повинні знайти його в собі і почати використовувати, тому що можете заробити багато грошей, як тільки почнете розвивати ці навички.

До чого сниться лезо від бритви – сонник Фрейда

Коли вам сниться лезо від бритви — це ознака того, що незабаром ви відчуєте велике розчарування. Але ви можете тільки стверджувати це для себе, тому що ви легкомысленый людина і ви не можете судити про свої можливості і ситуації, в якій перебуваєте .Наслідком цього ви страждаєте від невдач, які викликають розчарування.
Сон в якому наснилося тупе лезо від бритви, це попереджувальний знак для вас. Ваше підсвідомість підказує вам що ви погано харчуєтеся і не стежите за своїм здоров’ям.
 

До чого сниться небезпечна бритва — сонник Міллера

Загалом сон, у якому ви бачите небезпечну бритву може означати, що у вашому найближчому оточенні є люди які можуть завдати вам серйозної шкоди тому вам потрібно задуматися і подбає про себе.
 

До чого сниться бритва верстат — сонник Ванги

Якщо вам сниться бритва верстат, це ознака того, що у васпровлемы в сім’ї, ви повинні більше приділяти час близьким і менше замикатися в собі.
 

До чого сниться купувати бритву — сонник Нострадамуса

Коли вам сниться, що ви купуєте бритву в магазині -це попередження, що ваші плани на бізнес можуть піти в низ по драбинці, це може бути пов’язано з чим незаконним.
 

До чого сниться лезо бритви вагітній дівчині — сонник Хассе

Сон в якому лезо бритви приснилося вагітній дівчині — це ознака значного покращення вашого фінансового становища, яке має статися в найближчому майбутньому, чи то в сім’ї або в колі близьких друзів.
 

До чого сниться порізатися бритвою — сонник Лонго

Бачити в сні, як ви порізалися бритвою — це ознака, що ви зможете розібратися з неприємними переживаннями з минулого.
Різатися бритвою до крові — це ознака важливих змін у вашому житті. Можливо, ви почнете нове життя або зустрінете нового знайомого який сильно вплине на ваше майбутнє.
 

Сонник - тлумачення снів