Сонник: брится до чого сниться брится уві сні приснилося

Якщо вам сниться, що ви броетесь в темній кімнаті, це ознака того, що вас чекає нещастя в найближчому майбутньому.
Голитися і дивитися в дзеркало у сні — до ознака щасливого шлюбу, але це не обов’язково стосується вас це може бути хтось з вашого найближчого оточення — сім’ї або друзів.
Сон в якому ви броетесь тупою бритвою — це передбачення бідність і навіть убогість, яка незабаром може стати вашою часткою.

До чого сниться брится – сонник Фрейда

Якщо вам сниться, що ви броетесь у ванній, це ознака того, що ви неохоче займаєтеся активним життям і віддаєте перевагу проводити час вдома, а не спілкуватися, що як ви думаєте, чи не так добре для вас. Загалом, голитися на ліжку означає, що ви занадто безтурботні, і хоча ви добре знаєте, що ви є предметом пліток, вам все одно.
 

До чого сниться брится уві сні – сонник Міллера

Бачити сон де ви броетесь і говорите, це вірна ознака того, що вас використовують вас у фінансовому відношенні, і ви не зможете нічого з цим вдіяти.

Коли ви броетесь уві сні перед дзеркалом, це означає, що ви сильна людина і можете захистити себе від доброзичливців, але вам потрібно зібратися щоб довести це.

 

До чого сниться брится чоловікові – сонник Ванги

Сон в якому сниться брится чоловікові, може означати тривалий подорож в екзотичну країну, яку ви, ймовірно, скоро виберете.
 

До чого сниться брится жінці – сонник Нострадамуса

Коли сниться брится жінці — це можуть бути проблеми з грошима або ваш шлюб здійснено за гроші. У сні бачити як броется жінка — це сигнал, що ви намагаєтеся побачити себе тим, ким ви не є.
 

До чого сниться брится наголо – сонник Хассе

Якщо уві сні приснилося побрится наголо, це ознака того, що незабаром ви зможете отримати допомогу від когось ззовні якоюсь великої неприємності.
У сні ви бачите когось хто броется наголо, це знак того, що у вас буде багатий друг або спонсор.
 

До чого сниться брится дівчині – сонник Лонго

Коли ви бачите як броется дівчина уві сні, це довгоочікуване багатство, яке ви хочете мати. Сон в якому дівчина броет вас — це хороших стосунків з близькими з якими ви раніше були в соре .
 

Сонник - тлумачення снів