Сонник: колоди до чого сняться колоди уві сні приснилися

Якщо вам сняться колоди — це може означати, що в найближчому майбутньому ви будете насолоджуватися великим процвітанням в кар’єрі.

До чого знятися колоди – сонник Фрейда

Коли вам сняться колоди, це може бути ознакою того, що ви скоро досягнете великого успіху. Однак це може також бути попередженням про те, що ви не повинні звеличувати і показувати іншим, що вам краще — взагалі або у певній галузі, тому що, це може мати дуже негативні наслідки для вас.
Сон де колоди падають, це може бути ознакою того, що ви запупались і підсвідомо не можете розібратися, що ви можете або хочете отримати в даний момент від життя.

До чого сниться дім з колод – сонник Міллера

Бачити уві сні дім з колод — це також може бути попередженням про те, що ви не интерисуетесь і не втручаєтеся в справи людей які вас оточують, тому що ви егоистичны. Це в подальшому буде вам на користь.
 

До чого сниться колоди падають – сонник Ванги

Коли уві сні на вас падають колоди, це може бути попередженням з вашої підсвідомості в тому, що ви занадто нерозумні, і ваш підхід до життя надмірно беззаботен. Це звичайно не означає, що вам потрібно відразу змінитися, але ви повинні обов’язково бути більш відповідальною.

До чого знятися колоди в воді – сонник Нострадамуса

якщо сниться бевна плаваючі на воді або потонули в воді – це може означати про те, що вам слід вести себе чесно, за принципом, що мета виправдовує засоби. Будь-яка така поведінка, навіть якщо ви позбавлені наслідків, рано чи пізно повернеться до вас, а потім ви пошкодуєте, що вчинили саме так.
 

До чого знятися колоди на машині – сонник Хассе

Сон в якому вам доводилося бачити колоди на машині — це може бути підготовка до якогось важливого свята, який повинен бути, але ви не впевнені, що він має сенс для вас.
 

До чого знятися багато колод – сонник Лонго

Якщо вам сниться багато колод — це нажаль поганий знак для вас. Він може означати, що незабаром у ваших близьких або родичів може виникнути страшна хвороба, але неясно чи це серйозно і як довго вона триватиме.
 

Сонник - тлумачення снів