Сонник – борсук до чого сниться борсук уві сні приснився

Борсук завжди дуже однозначний символ: скоро ти понесеш якісь втрати від якогось підтримує Вас невідомого клієнта. Тлумачення цього символу присутній у наступних сонники .

До чого сниться борсук — Сонник Фрейда

 

Сонник пропонує кілька суперечливі тлумачення до чого сниться борсук. Не відомо точно, чого торкаються проблеми або яким-небудь чином, ви зможете себе від них захистити, але впевнений, що ви повинні тримати далекосяжну обережність у всіх сферах життя, щоб хоча б спробувати, як найбільш віддалити від себе небезпеку.

Борсук у сні передвіщає вдалий результат будь-якої справи і є ознакою наяву, цілком свідомо чи несвідомо, бажання по спокійній, повної гармонії сімейним життям.

До чого сниться борсук жінці — Сонник Міллера

 

Сонник вважає, що якщо сниться борсук жінці — це може бути, означає, що наяву були спори, що між вами немає гармонії, а Ви мрієте і хотіли б бути щасливі

Коли уві сні вженщине сниться борсук, це означає, що скоро ти зустрінеш людину, яка буде дуже схожий на Вас — з точки зору способу мислення, і ви будете дуже щасливі і здивовані, що, нарешті, зустрів когось, з ким ти все розумієш майже без слів.
 

До чого сниться борсук дівчині — Сонник Ванги

 

До чого сниться борсук дівчині? Віщують турботи і серйозні занепокоєння, і сонник трактує, що це для Вас якийсь приємний сюрприз.

Борсук уві сні дівчата означає, що є наяву якийсь чоловік, про якого вона думає дуже тепло і з яким хотіла б зав’язати ближчі відносини
 

До чого сниться борсук чоловікові — Сонник Нострадамуса

 

За версією сонника Нострадамуса те, до чого сниться борсук чоловікові, означає, що наяву є група агресивних людей . Сон попереджає Вас, що ви також занадто агресивні, і ви повинні зробити все, щоб навчитися пригнічувати в собі погані емоції і не дозволяти їм виходити назовні.

До чого сниться зловити борсука — Сонник Хассе

 

 

Сниться зловити борсука у сні, передвіщає сонником серйозні фінансові проблеми. Якщо приснилося, що ви зловили борсука, це сигнал, що наяву ти ведеш аморальний спосіб життя, і Твої близькі – сім’я і друзі, вони не можуть і не хочуть цього прийняти.

Якщо ж сниться зловити борсука, це анонс майбутніх неприємностей і невдач, які можуть стосуватися всіх сфер Вашого життя.
 

Сонник - тлумачення снів