Сонник – барс до чого сниться барс уві сні приснився

Барс — це благородна тварина. Побачити уві сні — це відчуття Вами задоволеності від сімейного життя, що є Твоєю заслугою. До чого бачити уві сні барса подивимося тлумачення сновидіння в популярних сонники

До чого сниться барс — Сонник Фрейда

 

Барс є невдалим знаком, бо віщує серйозні турботи, в основному, викликане великими фінансовими втратами і важку матеріальну ситуацію.

До чого сниться барс в сонник Фрейда — це може означати появу незабаром сімейних проблем, які, однак, мають відносно швидко будуть попереджені.
 

До чого сниться сніжний барс — Сонник Міллера

 

 

Коли ти спиш і сниться сніжний барс, це означає, що вже скоро хтось дуже несправедливо буде Тебе судити, а якщо не хочете зазнати цих неприємних наслідків, необхідно тримати далекосяжну обережність у всіх сферах Вашого життя.

Сонник вважає, що якщо сниться сніжний барс, це сигнал, що хтось, хто дуже Тобі доріг, він не любить Тебе і хоче будь-якою ціною уникати Твого товариства.

Коли доводиться бачити уві сні сніжного барса, як правило, символізує здоров’я, особливо для людини, яка наяву має якісь проблеми зі здоров’ям – означає те, що незабаром зможе повернутися в гарну форму.

До чого сниться сніжний барс жінці — Сонник Ванги

 

Якщо ж сниться сніжний барс жінці, віщує веселий час, проведений в колі улюблених людей. Може також провіщати Вам якісь несподівані, але дуже приємні події, або ж бути знаком того, що наяву ви відчуваєте себе дуже самотнім, але тільки тому, що ви не помічаєте, що поруч з Вами є хтось, хто давно готовий обдарувати Тебе щирою любов’ю.

До чого сниться білий барс — Сонник Нострадамуса

 

Опис, до чого сниться білий барс, є і в сонник Нострадамуса і це для Вас сигнал, що ви повинні боротися за свої мрії і не можете відмовитися від них. Але в той же час ви повинні піклуватися більше про свого партнера і довести йому, що все одно все залежить від Тебе. Якщо ви бачите уві сні білого барса, це означає, що скоро ви зустрінетеся зі своїми друзями в веселому відповідному колі.

Бачити білого барса, це відображення Ваших проблем у професійній сфері, які вже дуже скоро Вам вдасться перемогти.

До чого сниться сніжний барс чоловікові — Сонник Хассе

 

Якщо сниться сніжний барс чоловікові, це для Вас попередження, що у вас є навколо вас багато ворогів, які тільки й чекають, щоб переламать Тобі ноги, і тоді ви можете бути впевнені, що не дозволять Тобі піднятися.

Якщо ж у сні ви тримаєте сніжного барса, символізує це Твоє наполегливе і наполегливе прагнення до мети наяву.
 

Сонник - тлумачення снів