Сонник – банани до чого сняться банани у сні приснилися

Банани. Цей символ, у відповідності зі своєю позитивною роллю, яку він пов’язує, віщує щастя, що прийде у Ваше життя після багатьох лих і марних зусиль. Що символізує банан, побачений у сні, дізнаємося сонники

До чого сняться банани — Сонник Фрейда

 

Якщо сняться банани, значить скоро ситуація зміниться в кращу сторону і ви забудете про всі погані моменти. І удача, і успіх буде також включати в себе Ваше здоров’я, покращуючи Ваше нинішнє становище. Банани наяву асоціюються з підприємництвом, працьовитістю і мужністю, які всі разом,неминуче ведуть до успіху. Таким чином, якщо Вам сниться цей символ,сонник тлумачить, що у вас є в собі ці якості, і ти не знаєш, що з ними рано чи пізно ти досягнеш всіх своїх цілей, або Ваша підсвідомість дає Вам, таким чином, знак, що саме цих якостей Вам не вистачає, і це тому, що ви не в змозі досягти більшого успіху.

 

До чого сняться банани жінці — Сонник Міллера

 

Якщо приснилися банани жінці — це віщує якусь велику зміну у Вашому житті, яка призведе до того, що вже ніколи не буде такою ж, як і раніше, але не обов’язково буде далеку подорож.

Коли сняться банани жінці, то наяву Вам вдається контролювати всі свої справи, і ніхто не має на них впливу, крім Тебе .

Якщо сняться банани жовті жінці, сонник провіщає поліпшення Вашої загальної життєвої ситуації, у вас є шанс зустріти когось цікавого, хто значним чином змінить Ваше життя, але тільки від Вас залежить, чи використовуєте цей важливий шанс.

Якщо уві сні сниться багато бананів це означає, що наяву Вам не вистачає сил і ти дуже втомився, щоб працювати без відпочинку .

Сниться що їм банан — Сонник Ванги

 

Коли сниться що їм банан, напевно, це означає, що саме ви приймаєте участь в якомусь починанні, яке спрацює і принесе великі вигоди.

Сниться шкірка від банана — обіцяє, що ви понесете якоїсь шкоди для вашого хорошої думки.

Коли уві сні сниться їсти банани — це хороший знак, але тільки за умови, що ви не їсте гнилі банани, які означають, провісником великих фінансових втрат та

попередження, що якась незнайомка хоче Тебе обдурити, але віщує Вашу перемогу в якомусь питанні з сильною конкуренцією.

До чого сняться жовті банани — Сонник Нострадамуса

 

Якщо у Вашому сні з’явилися жовті банани, це попередження, що вам слід уважніше підбирати слова в розмовах з особами, у відношенні яких немає впевненості, що не повторять нікому Твої слова. Це також може бути анонс цікавого зборів.

Якщо вам сняться банани жовті багато — сонник пророкує, що незабаром вам доведеться зіткнутися з кимось в сутичці лицем до лиця, буде якась патова ситуацію, з якої не сумешь вибратися так, щоб не понести жодних втрат.

Якщо Вам сняться жовті банани — це передвістя неприємних подій, які надовго залишаться незабутні у Твоїй пам’яті.

До чого сниться багато бананів — Сонник Хассе

Якщо ж приснилося багато бананів, це знак, що Ваш жорсткий контроль нікуди Тебе не призведе і це може бути сигналом, що ви боїтеся, що занадто сильно змінишся і вже не будеш справжнім другом.

Добрим знаком є коли сниться багато бананів — це анонс поліпшення Твоєї життєвої ситуації або економічної. це означає, що справа, яку досі не давало Вам спати по ночах своїми труднощами, несподівано, значно полегшиться.

Якщо уві сні ви бачите багато бананів, це може передвіщати, що хтось дізнається, який ти насправді незважаючи на те, що ви намагаєтеся приховати від сторонніх очей.

Сняться банани на дереві — Сонник Лоффа

 

Сняться банани на дереві це означає, що скоро ви підете в якусь коротку і близрасположенное подорож. Це також може бути передвістя удачі і великих успіхів майже у всіх сферах життя. Не виключено також, що раптово з’явиться перед Вами можливість розвивати на якомусь конкретному полі.

Якщо вам сняться гнилі банани, це означає, що Тебе чекає важкий період в житті, що виявляється, головним чином, важкої матеріальної ситуацією і вам доведеться сильно економити.

 

Сниться купувати банани — Сонник Лонго

 

Сниться купувати банан — це означає, що якийсь конфлікт, який котився поруч з Тобою, чи з Твоєю участю, нарешті, вирішено. Якщо уві сні ви купуєте банани, то це означає, що ти людина звик до зручностей і егоїстичний, а думку інших людей для Вас маловажні.

Якщо ви бачите сон, у якому ви купуєте банани — це запорука майбутнього благополуччя в економічній сфері та загального щастя. Як символ сонник обіцяє, в основному, важливі зміни, що відбуваються в житті людини, або отримати якусь дуже важливу новину, яка значно допоможе проведенню цих змін.

 

Сонник - тлумачення снів