Сонник блакитний колір чистого моря, блакитні очі чоловіка, небо або квіти

Як визначає сонник, блакитний колір уособлює чистоту, радість і щастя. Тому більшість тлумачів нічних видінь приписують образу позитивне значення. Однак важливий не тільки сам факт появи відтінку уві сні, але і те, в якому вигляді він приснився. Ми пропонуємо скористатися трактуванням одного з популярних джерел, щоб визначити точне значення символу.

Підсвідомість

Щоб визначити значення образу з точки зору підсвідомості, необхідно згадати, в якому вигляді він з’явився. Наприклад, у соннику блакитне небо символізує свідомість людини, її відкритість, чоловіче начало. А ось чисте море вказує на жіночу свідомість, на глибину таємниць.

Сам по собі цей колір уособлює гармонію, спокій, прагнення до миру. Якщо він постійно є в сновидіннях, то може вказувати на бажання відпочити, приділити час духовної складової життя.

Важливо проаналізувати власну реакцію на образ. У соннику блакитні очі чоловіка або одяг цього тону на іншій людині можуть символізувати охолодження почуттів до нього.

Народний сонник

У поданні цього тлумача, колір сам по собі уособлює позитивні події, здійснення всього, що задумав сновидець. Але точна інтерпретація буде залежати від наступних обставин:

 • приснилося плаття цього відтінку (жінці) — насправді належить мучитися, відчувати сильні борошна (швидше за все, через партнера);
 • у соннику голуба змія — це символ спокус, які будуть вас мучити. Постарайтеся протистояти їм;
 • якщо з’явилося чисте небо, значить, у житті передбачаються тільки позитивні та щасливі події, радісні новини;
 • уві сні блакитний колір оточує вас всюди — наяву удача буде на вашому боці. Зараз нічого не варто досягти всього, про що раніше могли лише мріяти;
 • блакитні троянди у соннику — це ознака вашого благородства і мудрих вчинків. Можливо, вам треба трохи відпочити від того, що відбувається;
 • привиділися камені цього відтінку — насправді зможете впоратися з проблемами, які переслідували останнім часом;
 • чиста вода натякає сновидінню на те, що він недостатньо уваги приділяє власним бажанням і потребам;
 • птахи з небесним оперенням — свідчення того, що ваші надії виявляться не марними;
 • білий кошеня з синіми очима у соннику — це вірна ознака того, що вам щось недоговорюють. Можливо, хтось готує приємний сюрприз, але мова може йти і про обман;
 • інтер’єр в цьому тоні вказує на те, що можуть виникнути ускладнення у відносинах з близькими людьми;
 • сниться блакитний серпанок — в реальному світі належить почати новий і дуже відповідальний проект. Швидше за все, ви будете головним у майбутній справі, тому підійдіть до нього серйозно;
 • привиділися ніжно-блакитні відблиски — наяву правильно обрали життєвий шлях. Постарайтеся не звертати з дороги, якою йдете, щоб досягти всіх поставлених цілей.

Сонник Фрейда

Засновник психоаналізу вказував, що бачити уві сні яскраве блакитне небо — позитивний знак. Він пророкує успіх, а також відмінне проводження часу в приємній компанії. Якщо дівчині сниться, що небеса були брудними, то її чекають нереалізовані фантазії, образи.

Побачити волошка — ознака того, що вас не влаштовує інтимна близькість з партнером. Ви дієте автоматично, не отримуючи задоволення. Якщо ж зриваєте квітка, то незабаром відбудуться зміни. Ймовірно, ваш новий партнер виявиться наївною людиною.

В сонник море, чисте і блакитне — свідчення того, що у вас є труднощі в інтимному житті. Ймовірно, ви не відчуваєте себе привабливим, або страждаєте від будь-яких комплексів.

Сонник Міллера

Блакитна сорочка в соннику або будь-який одяг цього кольору — символ того, що ви направили свою енергію в потрібне русло. Ви зможете досягти тих цілей, які поставили перед собою. Швидше за все, вам допоможуть у цьому друзі.

Приснився блакитноокий чоловік, який дивиться прямо на вас — насправді приготуйтеся до невдачі. Ви не проявите рішучості і енергії тоді, коли це буде потрібно. Блакитноока брюнетка каже про те, що ви не отримаєте бажаного, і здастеся задовго до того, як наблизитеся до фіналу.

Сонник Ванги

Провісниця інтерпретувала символ наступним чином:

 • приснився блакитний куля — в дійсності не зможете визначити своє майбутнє. Воно закрито від всього, тому зараз не варто звертатися до ворожок або екстрасенсів — вони не скажуть вам правди;
 • сниться ясне небо, в якому ви літаєте — в реальності відбудеться щось дуже щасливе;
 • якщо в небі літає птах, знайте, що душі близьких людей, які вже померли, в усьому допомагають вам. Можете братися за будь-яку справу, навіть якщо воно здається нездійсненним;
 • у соннику блакитна вода, на якій бачите брижі — свідчення того, що чекають серйозні зміни. Вам буде нелегко їх прийняти, але в подальшому прийдешні випробування допоможуть набути чинності;
 • якщо ви тонете, то в реальному світі почнете чинити опір тому, що буде відбуватися в житті. З-за цього зіпсується здоров’я;
 • у соннику блакитні квіти, що ростуть в приміщенні — знак того, що ви намагаєтеся приховати власні почуття;
 • якщо ж ростуть в саду і дуже приємно пахнуть, значить, найближчим часом відбудеться романтичне знайомство;
 • самому їх саджати, в дійсності належить зробити мудрий вчинок;
 • якщо квіти зів’яли, то передбачаються складності зі здоров’ям і розчарування.

Сучасний Сонник

У поданні цього тлумача зосередженість на ясному кольорі говорить про те, що ваші помисли чисті. Незважаючи на випробування, з якими ви зіткнулися в житті, вам вдалося зберегти кращі душевні якості.

Якщо ж сниться, що одяг блакитного відтінку, то сон пророкує скандальну популярність. Міряти штани — незабаром посваритеся з рідною людиною за абсолютно дріб’язкового приводу. Це заподіє вам сильну біль. Для жінки поява в сні сукні небесного відтінку — ознака того, що доведеться пережити душевні муки.

Сниться ясне небо — насправді життя буде радісним і щасливим. Ви можете отримати відмінну новину, а всі проблеми вирішаться. Бути в блакитному приміщенні — наяву виникнуть фінансові труднощі.

Якщо ви використовували небесну фарбу, значить, успіх буде у всьому допомагати. Побачити блакитний місяць — символ того, що зіткнетеся з депресією, пригніченим настроєм. Вам буде здаватися, що життя не має сенсу. Привиділося тварина з голубуватим хутром — в реальності вас необґрунтовано запідозрять у зраді. Це розсердить вас, і ви будете готові і справді так вчинити.

Сонник Фурцева

Як вказував тлумач, позитивне значення буде у тих сновидінь, де сниться одяг небесного відтінку. В цьому випадку сон передвіщає виконання всіх задуманих планів. Небеса є, як знак того, що сновидінню належить отримати почесті, відмінно провести час.

Сниться, що на вас спрямований погляд блакитноокого людини — насправді приготуйтеся до невдачі. Тільки в тому випадку, якщо ви будете діяти рішуче і без зволікань, зможете домогтися бажаного. Інакше нічого не вийде.

Сонник Цвєткова

У поданні езотерика цей колір символізує загрожують сновидінню великі неприємності.

Сонник - тлумачення снів