До чого сниться Розлучення з чоловіком, дружиною. Сон Розлучення або розлучатися подрузі

Якщо сниться, що ви розлучаєтеся з дружиною або чоловіком, це може свідчити про настання непростого періоду, визначає сонник. Розлучення в сновидінні може вказувати на те, що є якісь проблеми в особистому житті, у стосунках з близькими людьми. У статті ми зібрали для вас детальну розшифровку є образів. Скористайтеся інтерпретацією одного з авторитетних джерел.

до чого сниться розлучення женщинек чого сниться розлучення з мужемк чого сниться розлучення з бывшимк чого сниться розлучення родителейк чого сниться розлучення з женойпосле розлучення сниться мужк чого сниться розлучення детейк чого сниться розлучення подругик чого сниться розлучення сестрык чого сниться чужий розлучення

Підсвідомість

На підсвідомому рівні символ вказує на труднощі в спілкуванні з оточуючими. В цьому соннику розлучення з чоловіком зазвичай говорить про прагнення позбутися від неприємних відносин. Необов’язково йдеться про другій половинці. Може бути, якась людина викликає неприємні почуття, від яких ви хочете позбутися.

Ще одна можлива інтерпретація образу — ви неусвідомлено боїтеся того, що партнер розірве зв’язок. У найважчих випадках символ свідчить про розрив свідомості, говорить про те, що ваші почуття входять в суперечність один з одним.

Народний сонник

Як зазначено в цьому толкователе, ось до чого сниться розлучення уві сні:

 • власний — знак того, що є напруженість у відносинах з членами сім’ї. Можливо, ви не відчуваєте себе понятим, яких вам не вистачає уваги з боку близьких;
 • сниться, що слухаєте рішення судді про шлюборозлучному процесі — в реальності варто подумати про те, що дуже несправедливі у відносинах з товаришами по службі. Не вимагайте від них занадто багато;
 • обговорювати з обранцем серця майбутній процес — у вас є складнощі у відносинах з другою половинкою, але ви віддаєте перевагу мовчати про це. Не йдіть від конфлікту, оскільки в суперечці може народитися істина. Якщо ж ви будете ховатися від своїх почуттів, ні до чого хорошого це не призведе;
 • приснилося, що вам змінили, і ви зважилися розлучитися — наяву коханій людині не вистачає вашої уваги і турботи;
 • коханий попросив розлучитися в сновидінні, і ви плакали з-за цього — насправді у відносинах може наступити новий романтичний період;
 • приснилося, що розлучаються люди, яких ви знаєте — ознака того, що доведеться стати учасником неприємного й складного конфлікту;
 • лаятися з-за того, що належить розлучення — символ того, що у відносинах з товаришами по службі не все буде гладко;
 • жінці сниться, що чоловік загрожує розлучитися з нею — в реальному світі вона сумнівається в його почуттях. Ймовірно, ви вважаєте, що у чоловіка є зв’язок на стороні.

Сонник Фрейда

Як вказував психоаналітик у своєму соннику, побачити, що чоловік подав на розлучення (або дружина) — це зазвичай свідоцтво психологічних проблем. Фрейд вважав, що сновидінню потрібно звернути увагу на поведінку в реальності. Якщо насправді ви схильні провокувати агресію у оточуючих, володієте надмірною емоційністю і страждаєте від зміни настрою, то бачення вказує на бажання вступити в сексуальний зв’язок з незвичайною особистістю з нестандартними рисами характеру.

Якщо ж сновидець має силу волі і рішучість, то розлучатися в сновидінні — свідоцтво якихось колишніх травм. Ймовірно, ви досі відчуваєте душевний біль від того, що відбулося в минулому. Якщо сни за участю образу переслідують вас, то можуть вказувати на нереалізовані бажання і амбіції, а також на внутрішні протиріччя.

Сонник Міллера

У поданні цього сонника, розлучення з дружиною або чоловіком говорить про те, що ви не задоволені поведінкою друзів. Крім того, сон натякає на те, що у вашій родині не все благополучно. Потрібно приділяти більше часу й уваги близьким людям.

Якщо бачення за участю способу є молодої незаміжньої дівчини, то може вказувати на те, що коханий чоловік зраджує їй. З-за цього незабаром відбудеться розставання.

Сонник Ванги

Як вказувала ясновидиця, образ буде мати одне з наступних значень:

 • у соннику сварка з чоловіком і розлучення, на який ви зважилися — знак того, що близькі люди проявлять свої найкращі якості, а ви зможете оцінити це по гідності;
 • якщо вас розвели з другою половинкою, і ви вирішили почати життя заново — в дійсності не станеться нічого хорошого. Сновидіння вказує на те, що надії на краще марні. До того ж, ваша репутація опиниться під загрозою;
 • у соннику розлучення родичів свідчить про неприємності, з якими належить зіткнутися найближчим часом. Ймовірно, на вас посиплеться всі шишки;
 • привиділося, що вирішили почекати, поки що лише обмірковуєте можливість розставання — в реальному світі проявіть обережність і розсудливість. Ці якості дозволять впоратися з майбутніми труднощами.

Сонник Лоффа

У той час, коли тлумач створював свій сонник, розлучення і зрада вже стали звичними для людської свідомості. З соціального табу ця процедура перетворилась в стандартну і часту. Тепер людей неможливо шокувати розставання з чоловіком.

У поданні джерела, побачити, як розлучайтеся з партнером — ознака того, що сумніваєтеся в його відданості. Ще один можливий варіант — відчуваєте невдоволення його поведінкою, хоча і не демонструєте цього відкрито. Подібне значення може мати і сон, в якому розлучайтеся не ви, а якісь близькі люди.

У деяких випадках символ говорить про те, що ви виснажені відносинами, в яких перебуваєте. Ймовірно, вони стомлюють вас. Якісь із відбуваються в житті подій викликають невдоволення і бажання позбутися від них. Але для цього вам не вистачає рішучості і сили волі. Може бути, не так давно ви посварилися з коханою людиною і відносини до цих пір натягнуті?

Сонник Хассе

Свідоцтво про розлучення в соннику розцінюють, як знак каяття. Швидше за все, сновидець здійснив те, про що тепер шкодує. Але потрібно не картати себе за неприємний вчинок, а спробувати щось змінити.

Позитивне значення має сновидіння, яке є людині, яка реально складається в шлюбі. Воно говорить про те, що взаємин з обранцем серця нічого не загрожує. Зв’язок міцна і міцна. В цьому соннику розлучення батьків віщує швидке отримання новин від далеких родичів.

Якщо людині, яка не перебуває у шлюбі, сниться, що розлучається, то наяву належить сварка з членами сім’ї або з друзями. Ймовірно, ви дасте необачне обіцянку, яку не зможете стримати. Це викличе осуд у близьких людей.

Як визначає сонник, розлучення подруги з чоловіком, або розставання когось із друзів передбачає отримання боргу. Найімовірніше, ви вже не розраховували на те, що вам коли-небудь повернуть.

Універсальний Сонник

В інтерпретації джерела важливо врахувати додаткові події, що відбуваються з вами. Якщо розставання з коханою людиною супроводжувалося скандалом, значить, належить захищати свою точку зору. Постарайтеся заздалегідь передбачити всі можливі аргументи.

Якщо сниться, що ви відклали процедуру, яку намітили, значить, зробите щось дуже розумне. У конкретній ситуації ви виберіть єдиний можливий варіант розвитку подій, при якому не постраждають близькі люди.

Жінці приснилося, що розлучення з колишнім чоловіком — насправді продовжує думати про минуле і не може пробачити за скоєні помилки. Вам необхідно усвідомити, що нічого вже не повернути, щоб перестати думати про неможливе. В іншому випадку ви ніколи не станете щасливою.

Цікаве відео по темі

Интресная подборачка про колишніх і розлучення, якщо він приснився уві сні або наяву. Трошки про те, як самостійно розуміти символи та їх інтерпретувати, для самої себе. Для тих хто використовує Таро або цікавиться, теж буде пару цікавих відео. Все відео короткі дивіться і отримуйте нові знання.

Чому сняться колишні ?YouTube 14:09мин.До чого сниться Розлучення (Сонник, Тлумачення снів)YouTube 00:41мин.До чого сниться Розлучення (Сонник)YouTube 01:02мин.азвод. Розрив. Відбудеться чи ні, як зберегти відносини?YouTube 30:12мін.Ймовірність розриву, розлучення. Всі “за” і “проти”YouTube 53:26хв.Що далі буде між нами?!YouTube 28:48мин.

Сонник - тлумачення снів