Сонник атракціон, карусель кататися в парку атракціонів високо, гірки чи машина

Поява атракціонів в сновидіннях може бути пов’язано з браком позитивних або яскравих емоцій. Більшість тлумачів сходяться на думці, що цей образ може передбачати небезпеку для сновидця. Як визначає сонник, атракціон — це складний символ, до інтерпретації якого необхідно підходити з урахуванням усіх обставин нічного бачення.

Підсвідомість

Пристрої для розваги з точки зору підсвідомості вказують на дефіцит яскравих відчуттів. Якщо сниться, що ви катаєтеся на них, значить, в реальності відчуваєте, що життя проходить повз. Ви прагнете щось змінити, але нічого не робите для цього. Не варто сподіватися на те, що станеться щось радісне, якщо самі не будете нічого робити для покращення життя.

У соннику колесо огляду — це атракціон, який свідчить про циклічність подій, що відбуваються. Ймовірно, ви настільки загрузли в щоденній рутині, що не відрізняєте один день від іншого. Знайдіть можливість, щоб змінити хоч що-небудь.

Народний сонник

В інтерпретації народного тлумача, ось до чого може снитися атракціон:

  • якщо насправді ви справді любите відвідувати подібні розважальні об’єкти, то сон може пророкувати приємне проводження часу з близькими друзями. Ви відпочинете від трудових буднів і зарядитесь енергією для нових звершень та реалізації творчих планів;
  • якщо ви змогли покататися на всіх розважальних об’єктах, значить, вмієте розпоряджатися своїм часом, а також проявляєте явні якості лідера. Варто задуматися про те, щоб побудувати успішну кар’єру;
  • приснилося, що дуже високо злітали на великих гойдалках — в реальному світі доведеться клопотатися. Якщо ж зривалися на них вниз, значить, в житті є щось, що тягне вас на дно, і заважає реалізувати задумане;
  • у соннику водні атракціони, на яких ви катаєтеся, говорять про те, що знайдеться вихід з неприємної і скрутній ситуації;
  • приснилося, що стали свідком нещасного випадку, під час якого об’єкт рушився, падав — наяву не слід бути відвертим. Краще тримати свої думки при собі;
  • якщо ви перебували в кабінці колеса огляду в той момент, коли воно руйнувалося — насправді загрожує небезпека. Уві сні змогли врятуватися — в реальному світі теж уникнете неприємностей в останній момент. В іншому випадку серйозно постраждаєте наяву;
  • у нічному видінні обрушилися всі атракціони, крім колеса огляду — знак того, що недоброзичливці будуть намагатися зіпсувати вам життя. Але у результаті всі вони зазнають поразки, а ви вийдете переможцем із складної ситуації;
  • уві сні працюєте в парку розваг — найближчим часом потрібно багато працювати. Однак ваші зусилля не будуть марними, а виявляться гідно винагороджені;
  • якщо будували новий об’єкт — в реальності вам дадуть серйозне доручення, від результатів якого залежатиме подальше підвищення;
  • здавати колесо на металобрухт, розбирати на частини — символ того, що належить невдячна робота. Працювати доведеться багато, а ось винагорода буде мінімальним.

Сонник Фрейда

У розумінні сонника психоаналітика, атракціони і кататися на них — це образи, які свідчать про легковажність сплячої людини. Ймовірно, ви часто міняєте партнерів і не надто розбірливі в своїх зв’язках. Ще одна можлива інтерпретація символу — таємні сексуальні фантазії, які мріє реалізувати сновидець.

Побачити колесо огляду — знак того, що інтимне життя дуже одноманітна і не приносить задоволення. Якщо ви хочете знову відчути незвичайні почуття, то поговоріть з партнером і обговоріть, що конкретно не влаштовує в сексі. У соннику побачити парк атракціонів в якомусь незвичному місці (в лісі) — символ того, що коханий незабаром піднесе приємний сюрприз.

Сонник Міллера

Як визначав тлумач у своєму соннику, атракціони бачити уві сні — це позитивний ознака. Таке бачення віщує сновидінню успіх у справах, а також можливу великий прибуток. Не виключено, що ви познайомитеся з діловими партнерами, з якими можете почати спільний успішний проект. Молодій дівчині сон указує на швидке знайомство з цікавим чоловіком.

Якщо уві сні кататися на колесі огляду, значить, будете втягнуті у вир подій. Не виключено, що вони будуть досить цікавими, і допоможуть внести в життя різноманітність, якого зараз не вистачає.

Сонник Ванги

Провісниця вважала і вказувала у своєму соннику, що карусель і атракціон, на якому ви катаєтесь — знак непростого двоїстого положення. Важливо і те, чим закінчиться катання в результаті. Якщо наснилося власне падіння, то не варто розраховувати ні на що хороше. У цьому випадку бачення передбачає труднощі на службі і навіть можливе звільнення.

Приснилося, що намагаєтеся зупинити пристрій, який рухається — насправді не варто приймати поспішних рішень, щоб в подальшому не пошкодувати про це. Для початку добре все обміркуйте.

Сонник Лоффа

У поданні тлумача і його сонника, атракціон і гірки можуть мати як додатне, так і від’ємне значення. З одного боку, катаючись, людина отримує позитивні емоції, радіє. З іншого боку, цей образ свідчить про дозвільному проводження часу, про його марнотратстві.

У деяких випадках цей образ уособлює обман і ілюзії, в яких ви перебуваєте. Не виключено, що ви самі себе обманюєте. Але колесо огляду іноді вказує на майбутні нові починання. Ймовірно, ви дозріли для нових звершень, і вони не забаряться.

Сучасний Сонник

Розважальні машини і атракціон у цьому соннику вважаються уособленням безуспішної боротьби. Сновидінню потрібно багато часу після поразки, щоб відновити втрачені позиції. Парк розваг може вказувати на те, що ви помиляєтеся в своїх надіях. Якщо ви катаєтеся на гірках, значить, постійно переживаєте період злетів і падінь. Причина цього — у вашому власному безрозсудному поведінці.

Гойдалки попереджають, що можете здійснити дурний і необачний вчинок. Ви даремно розраховуєте на те, що все вирішиться швидко. Необхідно ретельно обміркувати власні плани і зважити можливі наслідки дій. Розгойдуватися на гойдалках — символ того, що піддастеся суперечливим емоціям, але це може призвести до непередбачуваних наслідків.

У соннику на атракціоні кататися так високо, що стає страшно — ознака швидких життєвих змін. Але вони можуть виявитися неприємними. Впасти з каруселі — насправді доведеться міняти спосіб життя. Якщо ж ви каталися на дитячому розважальному пристрої, то будете даремно витрачати час.

Сонник Цвєткова

У поданні цього тлумача кататися на гойдалках або гірках — знак того, що доведеться даремно витрачати життя. Ви поринете порожнім розваг, грошових витрат і дивним вчинків. Якщо ж у сні вдалося зупинити атракціон або зійти з нього, значить, незабаром життя повернеться в своє русло. Ви зможете знову знайти цілі.

Велике колесо огляду найчастіше передвіщає неприємності і біди. Щасливий період завершиться, а на зміну йому прийдуть засмучення і розлади.

Сонник - тлумачення снів