Сонник: білий заєць до чого сниться білий заєць уві сні приснився

До чого сниться білий заєць? Якщо уві сні ви бачите Білого зайця, це означає, що Ваша ситуація перестає бути стабільною, і якщо ти цього не розумієш і все одно будеш поступати так, як досі, коли вона була впевнена, ви можете накликати на себе серйозні наслідки.

 

До чого сниться білий заєць або кролик — сонник Фрейда

Якщо сниться білий заєць або кролик, це означає, що скоро у Вашому житті виникне якась дуже серйозна зміна, яка зробить так, що воно не буде вже так, як раніше.

Якщо ж білий заєць за вами женеться, можна очікувати необхідність понести несподівані, великі витрати, які серйозно обрушить Ваш бюджет.
 

Білий заєць уві сні жінки — сонник Міллера

Білий зайця уві сні бачить жінка, це означає, що наяву ваші потреби і бажання стоять у повній опозиції до очікуванням і вимогам, які люди відчувають до Вас, тому не можливо угоду між вами поки не дійдете в цьому питанні до якогось компромісу.

До чого сниться білий заєць в руках — сонник Ванги

Наш сонник вважає що коли білого зайця тримати в руках уві сні, це означає, що вже найближчим часом відкрити в серйозний конфлікт з людиною, яка знаходиться вище від Вас якоїсь ієрархії, і від якого ти в деякому роді залежить, що може бути причиною Ваших серйозних проблем.

Білий заєць тікає бачити в сні — сонник Нострадамуса

Вам сниться що білий заєць тікає від вас, такий сон означає, що ви отримуєте від когось прочухана, ви повинні прочитати це сон навпаки, т. к. це означає, що наяву ви будете прославлені через когось, чиє думку, означає дуже багато – наприклад, це може бути Ваш керівник.

До чого сниться великий білий заєць у сні — сонник Хассе

Приснився великий білий заєць. Разом цей символ може означати, що незабаром між Вами і людиною, з яким ви залишаєтеся у відносинах, виконає обговорення вашого інтимного життя, в якій питання буде в мощі кого-небудь з вас.

Белий заєць — сонник Лонго

Бачити уві сні білого зайця. Це може передвіщати, що ваші почуття трохи ослабнуть і чекає на вас криза у відносинах, а якщо ви не намагалися його запобігти, може бути це початком кінця ваших відносин.

Сонник - тлумачення снів