Сонник: апендицит до чого сниться апендицит у сні приснився

До чого сниться апендицит? На нашу сонником, найчастіше цей сон є свого роду попередженням, а те, що це застереження відноситься, пов’язані з індивідуальною ситуацією людини. Найчастіше апендицит асоціюється зі страхами людини. Як часто він вам сниться?

До чого сниться вирізаний апендицит – сонник Фрейда

Якщо Тобі сниться вирізаний апендицит, це може бути попередження про якийсь серйозною хворобою або нещасним випадком. Може бути, ти на якийсь час уважно на себе, будьте обережні і по можливості не планувати подальших поїздок і не робити ніяких ризикованих рішень, які спричинити за собою погані для Вас наслідки.

Сонник вважає, що якщо сниться вирізання апендициту це також попередження перед людиною, якого ви вважаєте найближчого друга і охоче надаєте йому всі свої секрети, вона тим часом все старанно записує в своїй пам’яті, щоб коли-небудь використовувати це проти Тебе.

Цей сон найчастіше є передвісником майбутньої любові, яка буде дуже інтенсивна, але короткочасна. Якщо Вам трапиться, залишить у Вашій пам’яті і серці незабутнє враження, скоріше позитивне, ніж негативне. Деякі ж, що з цією людиною ви проведете воістину незабутні моменти.

До чого сниться коли видаляють апендицит – сонник Міллера

Коли ти уві сні бачиш як видаляють апендицит, це для Вас сигнал, що останнім часом залишилися без нагляду свою сім’ю і не пожертвував своїм близьким стільки уваги, скільки їх, а, також, і Вашим, думку, не потребують.

До чого сниться операція апендицит — сонник Ванги

До чого сниться операція апендицит, це може означати -короткий, але інтенсивний флірт з ким-небудь цікавим, а бути присутнім при видаленні, це передвістя любові. Не виключено при цьому, що закохатися з першого погляду.

Коли приснилося, що ви купуєте для якоїсь мети хірургічний інструмент, це означає, що скоро ви будете притягнуті до відповідальності, в результаті чого вам доведеться відповісти за вчинки, які ви зробили деякий час назад і вже думав, що ніколи не прийде до Вас за це платити. Якщо ж ви втратили медичні рукавички для апендициту, це означає сварку з партнером, під час якої скінчилися аргументи і ви перемогли.

 

До чого сниться видалення апендициту — сонник Нострадамуса

До чого сниться видалення апендицит? Як тлумачить сонник відсутність при операції апендициту медичних рукавичок може також провіщати, що ви приймете якісь великі зусилля, які, однак, не принесуть Вам очікуваних результатів. Її достаток, проте, може означати, отримає нову посаду, яка дозволить Вам підняти свій рівень життя. Коли приснилося, що ви купуєте для якоїсь мети рукавички, це означає, що скоро ви будете притягнуті до відповідальності, в результаті чого вам доведеться відповісти за вчинки, які ви зробили деякий час назад і вже думав, що ніколи не прийде до Вас за це платити.
 

До чого сниться вирізання апендициту — сонник Хассе

До чого сниться вирізання апендициту? Коли сниться тобі вирізання апендициту, це досить однозначний сигнал. Це означає, що якийсь час приховувати йому важливий секрет, але ти знаєш про те, що потрібно зрадити його своїм близьким.
В глибині душі дуже хотіли б це зробити, тому що ви звільнили б тоді від великої ваги, на своїх плечах, але в той же час по якомусь приводу дуже боїшся їх реакції на звістку про те, що той секрет стосується саме тебе.
Також такий сон може символізувати, що ви-людина, повний віри у власні можливості і впевненими у своєму успіху в будь-якому починанні, яким себе чіпати. Може також означати, що у вас дуже складна і багата внутрішня життя, яка іноді заважає Вам швидке прийняття рішень.

 

До чого сниться апендицит — сонник Лонго

Якщо ви бачите сон, в якому вашому другу видаляють апендицит то це може означати що незабаром ви будете запрошені на якусь зустріч у колі друзів, серед яких знайдеться людина, з яким, можливо, ви створите щасливі стосунки на все життя.

Сонник - тлумачення снів