Сонник: баклажани до чого сняться баклажани уві сні приснилися

До чого сняться баклажани? Найчастіше цей символ має зв’язок зі станом Вашого здоров’я і попереджає, що якщо ви як і раніше будете так форсувати як досі, Вам не вдасться вберегти Тебе перед якимись серйозними проблемами зі здоров’ям, які пов’язані саме перевтома і недостатня кількість сну, організму.

Баклажани також може символізувати якісь Ваші наполегливі зусилля та зусилля, які в кінці кінців, через довгий час, принесе очікувані Вами результати, з-за чого ви будете дуже сподобалася.
 

Баклажани наснилися жінці — сонник Фрейда

Коли баклажани сняться жінці це означає, що Вам вдасться добитися в останній момент, все про що ви мріяли. А якщо ти їси баклажан це віщує зустрічі з якимись співчутливі люди, які із-за загальних інтересів, Вам найближчим часом.
Цей символ, незалежно від того, в якому з’являється у формі, які додаткові деталі йому компаньйона і який контекст його появи, це означає, що, швидше за все, ви перебуваєте під сильним впливом якихось людей.

 

До чого сняться баклажани на грядці — сонник Міллера

Коли сниться, що ти купуєш баклажани, це вказує на те, що є у Вашому житті якісь події або людини, які сильно запала Тобі в пам’ять, і незважаючи на те, що пройшло вже багато часу, Ваша підсвідомість як і раніше не дає Тобі забути про них. Це може означати, що з якоїсь причини важливо, щоб ти про це знав і думав.

 

До чого сняться баклажани купувати сонник Ванги

Коли сниться купівля баклажанів, можливо це заклик, що треба сильніше, проаналізувати якусь своє рішення або план, тому що ти ще не готовий, щоб втілити це в життя. Такий сон може також виконувати функцію попередження перед нездійсненну чутки, що хтось розпускає про вас, зіпсувавши Вам хороший відгук.

До чого сняться баклажани уві сні — сонник Нострадамуса

Коли сняться баклажани це означає, що наяву хтось сильно розчарував, і ви повинні нести великі зусилля, щоб знову повернути його довіру, хоча я зовсім не впевнений, що Тобі це вдасться. Пролиття чорнила є для Вас попередженням, що не варто втручатися в чужі справи, тому що і так нікому не допоможеш своєю інтервенцією, а ви можете привернути на себе гнів людей, зацікавлених.

 

Один прийшов з баклажанами — сонник Хассе

Якщо приснилося, що ваш друг прийшов з баклажанами, це сигнал, що ви повинні стримати свою імпульсивність і збираюся говорити всім жорстоку правду прямо в очі, тому що не тільки образити інших своєю поведінкою, але й ти, що люди перестають дарувати їх своєю любов’ю. Чорні баклажани, означає, що ви можете мати деякі проблеми зі здоров’ям, якщо не почнете більше піклуватися про себе, білі – що ви дієте надто поспішно в сердечних справах, і це головна причина Ваших невдач.

 

Один уві сні купує баклажани — сонник Лоффа

Бачили уві сні як один купує баклажани означає, що скоро ти почуєш якийсь непотрібний, великий витрата або теж хтось обдурить Вашу довіру та покладені на нього Вами надії.

Коли ви купуєте чорні баклажани, означає, що наяву хтось намагається Вас обдурити, але ви можете не допустити, якщо будете дотримуватися велику обережність.
 

Ви купуєте баклажани на ринку — сонник Лонго

Якщо приснилося, що ви купуєте баклажани на ринку, це може передвіщати, важливе повідомлення, а страва з баклажанів є сигналом того, що Ваші наполегливі дії наяву не мають ні найменшого сенсу. Баклажанна ікра у сні символізує щось цінне і елітне, що бажано для багатьох людей і, ймовірно, також з-за Тебе, але в підсумку виявляється, що зовсім не варто своєї високої ціни.

 

Сонник - тлумачення снів