Сонник: бал до чого сниться бал у сні приснився

До чого сниться бал? Цей сон передвіщає покращення Вашого загальної життєвої ситуації, особливо коли тобі сниться, що ви на ньому присутні. Такий сон, однак, може бути передвісником появи перед Вами шансу на прибуткове підприємство. Якщо приснилося, що ви купуєте щось на аукціоні, віщує успіхи на роботі, і несподіваний приплив готівкових грошей.

До чого сниться випускний бал сонник Лонго

Коли вам сниться випускний бал — по соннику це може означати, що навколо Вас є люди, які з якоїсь причини живлять щодо Вас огиду, і навіть ненависть, яка, швидше за все, з цього випливає, що заздрять Тобі за позитивного іміджу та поваги, як ти щаслива в своєму оточенні.

 

Сниться бал дівчині — сонник Міллера

Сниться бал дівчині, це віщує добробут в роботі, і можливо підвищення, за яким піде поліпшення фінансової ситуації.
Такий сон, як правило, є попередженням що хтось може спробувати використати Тебе у своїх цілях або перед якимись проблемами зв’язку та нещасного випадку на вулиці. Так що вам слід бути обережним при роботі з автотранспортом, особливо якщо ти сам водій.

Бачити уві сні бал — сонник Ванги

Бачити уві сні бал, це знак того, що якщо ви плануєте втілити в життя якісь свої справою, тепер у вас є на це найкращий шанс на успіх.

Якщо ж ви дивіться як хто-то танцюють на балу, це віщує Вам тривалий період повний успішних бізнес-рішень і вигідних контрактів, а якщо ви її не бачите, але чуєте перекрив з неї звуки, це означає шанс на кар’єрне зростання.
 

Танець друзів на балу — сонник Нострадамуса

Якщо приснилося, що танцюють ваші друзі на балу, це означає, що найближчим часом тебе чекає великий успіх у протилежної статі, а також щастя, що стосується любовних справ. Цей символ є неоднозначним, тому що це може мати і хороші, і погані важливість і виконувати як функцію попередження, як і з трейлера.

 

Запрошення на бал — сонник Хассе

Якщо ж ви бачите в сні, як вас запрошують на бал, це для Вас попередження, що ви не повинні брати участь ні в яких сумнівних справах, тому що якщо Тобі хтось таке пропонує, це означає, що, швидше за все, вони є незаконними, і якщо ти приймеш у них участь, це може закінчитися для Вас дуже погано. Це не добрий знак, бо так само, як дізнався, що таке має вимова уві сні, так само, тривожні і оповита таємницею, в поганому сенсі цього слова є його значення.

Розмова на балу — сонник Лоффа

Якщо тобі сниться, що ти розмовляєш з кимось на балу, це означає, що наяву ви відчуваєте підсвідоме, нічим необґрунтований тривоги, який свідчить про те, що відчуваєте, ховаються навколо Вас, загрожує Вам небезпека.

До чого сниться танцювати на балу — сонник Лонго

А якщо Ти танцюєш на балу у сні, це застереження, що Ваші плани та мрії нездійсненні, і, незважаючи на великі вживаються Вами зусиль не маєте ані найменших шансів на втілення їх у життя.
Такий сон, однак, може бути передвісником появи перед Вами шансу на прибуткове підприємство.

Сонник - тлумачення снів