Сонник – білі лілії до чого сняться білі лілії уві сні приснилися

Білі лілії. Ці квіти мають безліч символічних значень. Як тлумачать інші сонники?

До чого сняться білі лілії — Сонник Фрейда

Сняться білі лілії — символ віщує загальне благополуччя у всіх сферах Вашого життя, але, в основному, стосується матеріальної сторони, що позитивно вплине на комфорт Вашому житті і Вашої родини. А також означає, що наяву хтось цікавиться Тобою настільки сильно, що постійно про Тебе думає, і не знайде спокою до тих пір, поки не спробує наблизитися до Вас.

До чого сняться білі лілії в букеті — Сонник Міллера

Коли сняться білі лілії в букеті — означає заздрість, яку незабаром ви відчуєте, або яку збуджуєте в інших людей. Разом цей сон означає, що Вашу родину, після періоду бурі і серйозних непорозумінь, чекає період спокою і гармонії, при якій не повинні траплятися навіть невеликої сварки.

 

До чого сняться білі лілії в сні — Сонник Ванги

Якщо тобі сняться білі лілії уві сні, сон пророкує, що Вам вдасться успішно вирішити якесь серйозне питання, яке до цих пір не давав Вам спокою або ж, Вам вдасться знайти життєвий баланс.

Сниться багато білих лілій — Сонник Нострадамуса

Якщо уві сні ви бачите багато білих лілій, це означає, що наяву отримаєте якусь ілюзорну надію, що обернеться для Вас великим розчаруванням і фрустрацією.
Сонник трактує, що багато білих лілій у сні передвіщають, що найближчим часом ви будете мати багато контакту з людиною, яка не є по відношенню до Вас щирим і чесним

Сниться білі лілії жінці — Сонник Хассе

Якщо ж сниться білі лілії жінці, сон пророкує, що скоро ви опинитеся в серйозній небезпеці, тому ви повинні відчувати себе сильніше, ніж зазвичай. Цей символ може означати у Вашому сні, що наяву у вас багато енергії та ентузіазму для роботи, але є щось, що серйозно заважає Вам в ефективній роботі, і це Ваш егоїзм, який заважає іншим.

Сниться білі лілії чоловікові — Сонник Лонго

Сниться білі лілії чоловікові — сонник радить, що може бути, у вас також є діяння, на здійснення влади над іншими і ти жадібний на гроші і почесті. Якщо це відповідає істині, цей сон є для Вас попередженням, що так не добре, і ви повинні постаратися позбутися від тих поганих якостей, які заважають Вам досягти повного щастя і успіху.

Сонник - тлумачення снів