Сонник -білий бик до чого сниться білий бик уві сні приснився

Білий бик. Сон про білому бику є успішне знаком, оскільки пророкує удачу і загальний успіх у всіх сферах життя. Розглянемо, що розкажуть про такий сон найбільш відомі сонники

До чого сниться білий бик — Сонник Фрейда

 

Якщо ж у сні сниться білий бик, це означає, що підсвідомо (чи цілком свідомо), ви не належите до близькій людині з симпатією, і у тебе є підозра, що по відношенню до Вас абсолютно не щирий.

 

До чого сниться білий бик жінці — Сонник Міллера

Коли сниться білий бик жінці — це знак, що скоро Тебе чекають якісь приємні події на роботі. Швидше за все, воно буде полягати в тому, що ти зустрінешся з доказами визнання своєї роботи з боку керівника. Або анонс зустрічі когось, з ким раніше ти дружив, але давно не мав з ним контакту.

До чого сниться чорно білий бик — Сонник Ванги

 

Якщо тобі сниться чорно білий бик — це знак, що скоро випливе якась річ, про яку давно вже забули. За версією сонника Ванги, скоро постане перед Вами великий шанс отримати великий грошовий куш, але це не гарантує, що Тобі вдасться насправді отримати її, незважаючи на знаходженні зусиль і старань.

До чого сниться білий бик з рогами — Сонник Нострадамуса

 

Сниться білий бик з рогами — цей символ є, швидше, невдалої знаком, бо віщує найчастіше якісь неприємні події на ґрунті сімейних або в колі найкращих друзів. Це можуть бути, наприклад, якісь сварки або навіть дуже серйозні непорозуміння, які ви будете мати, щоб спробувати задушити в зародку, щоб вони не переросли в серйозні конфлікти.
Можливо, сонник тлумачить, що це може бути попередження, що скоро хтось несправедливо звинуватить Вас в чомусь і всіх звільнять, і буде це для Вас скрутний час.

До чого сниться білий бик чоловікові — Сонник Хассе

 

Якщо сниться білий бик чоловікові, це також може означати, що наяву, бути може, тільки підсвідомо, у вас є які-небудь незадоволені потреби і Ваша підсвідомість дає Вам, таким чином, знак, що ви повинні подумати, чого Тобі може не вистачати, щоб задовольнити цю потребу.

Сонник - тлумачення снів