Сонник: білий вовк до чого сниться білий вовк уві сні приснився

До чого сниться білий вовк? Коли уві сні ви бачите білого вовка, то це означає скоріше всього, що наяву ви сильно залежні від якогось людини, і в глибині душі ти розумієш це, а також стурбовані тим, що цей зв’язок є настільки сильним, і ти не можеш його зупинити, навіть якщо цього хотів.

До чого сниться білий вовк – сонник Фрейда

Якщо сниться тобі, білий вовк, це сигнал, що наяву дуже хочеш комусь зізнатися, щось важливе, щось, що може бути важливо для ваших взаємин, але Тобі не вистачає мужності, щоб це зробити.

А якщо білий вовк дивиться на тебе, це анонс якогось сприятливого для Вас події, які незабаром буде мати місце у Вашому житті.

До чого сняться білі вовки жінці – сонник Міллера

Білі вовки уві сні жінки, цей сон є провісником якихось приємних подій і вигоди, які незабаром із-за загальних інтересів, Тобі після досить невдалою періоду невдач і стресових ситуацій, які досі, швидше за все, були Твоєю участю.

Коли Вам сниться, що ви стоїте біля білого вовка, що це оголошення про реалізації Ваших планів та основних завдань.

До чого сниться великий білий вовк – сонник Ванги

На нашу соннику великий білий вовк, це невдалий знак, який вказує, що вам не вдасться втілити в життя свої плани, так що ви повинні повністю від них відмовитися, або, принаймні, якимось чином змінити їх.

Білий вовк уві сні до чого сниться сонник Нострадамуса

Вовк уві сні до чого сниться цей сон віщує великий успіх на грунті, емоційним і є сигналом того, що якщо ви хочете комусь зізнатися в почуття, то саме зараз найкращий невідповідний момент.
 

До чого сниться білий вовк дівчині — сонник Хассе

Якщо дівчина бачить у сні білого вовка, це знак, що наяву у вас є велике бажання на якусь екскурсію, так що ви повинні реалізувати цю мрію.
 

До чого сниться зграя білих вовків — сонник Лофа

Сонник трактує сон де зграя білих вовків ” — це означає, що, можливо, вам не вдасться втілити в життя ваші найважливіші плани, тому що ви виявите які-небудь непередбачені труднощі, які дуже важко буде вам подолати, а може навіть виявиться, що це абсолютно неможливо, і вам доведеться відмовитися від своїх проектів.
 

До чого сниться білий вовк чоловікові — сонник Лонго

Коли білий вовк з’являється у сні чоловіка, це відображення у вашому сні означає, що ви сильно мотивовані, для того, щоб зробити якісь істотні зміни у своєму житті і саме завдяки цій мотивації, швидше за все, вдалося всі ваші основні наміри.
 

Сонник - тлумачення снів