Сонник: білі коні до чого приснилася білий кінь у сні приснилася

До чого сниться білий кінь? Якщо вам сниться білий кінь іл кінь уві сні, це означає, що наяву ви людина з великою силою духу, і завдяки цьому вам вдасться домогтися успіху в галузі, в якій в даний момент бути може ви намагаєтеся досягти його.

До чого сниться білий кінь або кінь – сонник Фрейда

Якщо приснилося, що ви гладите білу кінь, це знак, що ви будете винагороджені долею за свою наполегливість в роботі і терпляче очікування, і це відбудеться вже скоро.

Коли уві сні ви бачите білого коня або кінь, такий сон обіцяє досить для Вас сприятливого події, що матиме місце вже в найближчому майбутньому.

Коли уві сні вам сниться білий кінь з небіжчиком це є передвісником успіху у фінансовій сфері і щастя в роботі.

Біжить біла кінь уві сні може передвіщати або відмінний період, якщо мова йде про ваше здоров’я, або теж сварка з кимось, про кого наяву ви дбаєте.

Сон в якому ти бачиш табун білих коней заставу від підстерігають Тебе небезпек, яких ви будете в змозі уникнути, якщо тільки ти спробуєш дотримуватися велику обережність.

Якщо приснилася білий кінь незаміжньою дівчині, це означає, що після довгого непорозуміння Вам вдасться знайти спільну мову з кимось, хто Тобі дуже дорогий, а якщо кінь білосніжна, то це означає, що ви станете об’єктом чиїхось насмішок.

Якщо ж у сні ви бачите білу красиву кінь, це передвістя підвищення по службі або інший тип успіхи в роботі або в бізнесі.

До чого сниться білі коні жінці – сонник Міллера

Уві сні жінки білі коні не успішний знак, так як передвіщає, що Вас чекає розлука з кимось дуже близьким Тобі. Якщо Вам сниться, що ви бачите білу кінь, швидше за все, буде підвищення вашої загальної ситуації в пізнанні того, хто виявиться для вас цінним іншому, і це багато в чому.

Якщо ж у сні ви б’єте білу кінь, це негативний знак, оскільки він обіцяє загальні проблеми і труднощі, з якими ви стикалися, в основному, на своєму шляху професійної діяльності.
Символіка цього сну досить складна, бо він обіцяє прихід щастя з одночасним страхом.
 

Білі коні уві сні до чого сниться сонник Ванги

Білий кінь уві сні до чого сниться. Цей сон, як правило, є успішним передвісником, кінець якогось злого, не процвітаючого етапу у Вашому житті, або розрив з якоюсь шкідливою звичкою або залежністю.

Білий кінь також означає початок чогось нового, набагато кращого. Іноді, однак, також може мати негативний вимова і попереджати якісь трагічні або іншим чином негативні події, які різко змінять ваше життя.

 

До чого сниться білий кінь – сонник Нострадамуса

Якщо вам сниться білий кінь, це означає, що наяву якимось чином зашкодить тобі людина, який до цих пір є для тебе дуже дорогим, але, на щастя, це не від цього в тебе не буде серйозних проблем і не залишать після себе ніяких негативних наслідків у Вашому житті.

Якщо ж у сні ви бачите кілька білих коней, це означає, що наяву з’явиться якась серйозна проблема, у вирішенні якої Вам допоможе друг – який доброзичливо до тебе налаштований.

Якщо у Вашому сні з’являється сон про білого коня, це означає скоріше всього, що дорога, якою в даний час ти йдеш до запланованої мети буде довга і дуже звивиста.

Якщо Тобі присниться, що білий кінь набагато нижче, ніж насправді, це хороший знак, тому що означає, що ти багато в житті зможеш досягти і ви можете добитися для всіх сферах вашого життя, не тільки до сфери професійної діяльності.

 

До чого сниться білі коні дівчини уві сні – сонник Хассе

На нашу соннику якщо білий кінь приснився дівчині, це для Вас попередження, що не варто занадто багато часу проводити з людьми, яких добре не знаєш або поведінка яких, по-твоєму, залишає бажати кращого.
А якщо все ж таки вирішите прокотиться на білому коні уві сні, це знак того, що треба дуже берегти себе, тому що ви можете потрапити в серйозні неприємності.
 

До чого сниться багато чорно білих коней – сонник Лонго

Якщо вам сниться, чорно білий кінь, це означає, що після довгого періоду напруженої роботи, нарешті, чекає на Тебе бажаний і повністю заслужене час відпочинку, під час якого ви зможете відновити свої сили і набратися бажання для подальших дій.

Сонник - тлумачення снів