Сонник: білий голуб до чого сниться білий голуб у сні приснився

До чого сниться білий голуб? Коли уві сні ви бачите білого голуба, що це передвіщає успіх у роботі та значне підвищення Вашого соціального стану.

Уві сні приснився невеликий білий голуб, такий сон означає, що в найближчим часом важко буде Вам що-небудь досягти, так як удача, безумовно, не буде Вам сприяти.

 

До чого сниться білий голуб – сонник Фрейда

Сниться голуб білий дівчині такий сон обіцяє благополучне і щасливе життя для вас і вашої сім’ї, а також нові джерела доходів.

Якщо вам сниться білий голуб у небі, значить, що в майбутньому вам удасться отримати значне багатство.

Коли вам сниться білий голуб на плечі, це означає, що надія, яку ти наяву, будеш втілювати, з-за чого довгий час будете дуже щасливі і задоволені.

Сниться білий голуб на землі, це означає, що, правда, вам вдасться досягти прогресу в певній галузі, але це буде коштувати вам дуже багато праці і зусиль.

Якщо ж приснився, білий голуб на землі, це найкращий знак на подальше майбутнє, бо віщує, що Тебе чекає багато щастя і успіхів.

Якщо ви бачите Уві сні білого голуба на голові, це може бути попередження, що не встигнеш з реалізацією всіх своїх планів.

Якщо ти чуєш і уві сні бачиш мертвого білого голуба, згідно з нашим соннику це якісь погані, раптові подія у Вашому житті.
 

До чого сниться білий голуб в руках – сонник Міллера

Сонник вважає, що сновидіння білий голуб в руках свідчить про те, що — це попередження про те, що ви можете бути оточені фальшивими друзями, які тільки і чекають, поки ти десь допустиш помилку.
Сон в якому голуб в руках дівчини, передвіщає неприємності і пов’язані з ними серйозні фінансові втрати.
 

До чого сняться білі голуби багато – сонник Ванги

За сонником коли сниться багато білих голубів це знак того, що в житті ви можете захворіти, або ж ви довгий час будете в депресивному стані, а голуб на вікні попереджає, що вам вдасться успішно вирішити якісь важливі для вас справи. У цілому цей такий сон може відображати Вами наяву страх перед неминуче наближення старості і скороминущістю часу.
 

До чого сняться білі голуби в сні – сонник Нострадамуса

Коли ти спиш, і уві сні тобі сняться білі голуби, це знак, що ви не визнаєте того факту, що час іде і все, а потім може вже бути запізно на деякі речі. Не відкладайте справи на потім.
 

До чого сниться білий голуб в будинку – сонник Хассе

Сновидіння, в якому білий голуб у будинку, слід тлумачити як відвідування якогось не цікавого і не приємного для Вас людини. Цей сон є символом якоїсь неприємної особи з низьким рівнем інтелекту, з якою нещодавно мали справу.

Сниться білий голуб жінці це може бути попередження від вашого підсвідомості, що іноді сам ведеш себе не зовсім правильно і від цього страждають близькі вам люди.
 

До чого сниться два білих голубів – сонник Лоффа

Два білих голубів у сні символізують, що скоро ви на роботі будете заохочені за сумлінну працю, ви будете щасливі, але це не дасть Вам очікуваного задоволення, тому що заздрять друзі і можуть зіпсувати вам всю радість цієї події.
 

До чого сняться білі голуби в квартирі – сонник Лонго

Приснилися білі голуби в квартирі цей сон може передвіщати, що скоро дійде до Вас якась важлива новина про людину, з яким раніше Вас пов’язувала дружба, але в даний час протягом тривалого часу у вас з ним контакту.

Бачити уві сні маленького білого голуба, це знак від Вашого підсвідомості, що ви повинні вести себе чесно абсолютно в будь-якій ситуації і не треба нікого обманювати, навіть якщо у вас є перед собою бачення самої великої користі.

Сонник - тлумачення снів