Сонник: білий дім до чого снися білий дім у сні приснився

До чого сниться білий дім? Коли уві сні ви бачите білий дім, це означає, що скоро хтось зізнається вам у почуттях або запропонує вам свою дружбу.
Якщо приснилося, що ви стоїте біля білого дому, це знак, що хтось сумує за тобою і чекає Тебе, якісь приємні події.

До чого сниться білий дім всередині – сонник Фрейда

Що означає, коли сниться білий дім всередині безпосередньо пов’язане з почуттям любові або бажанням, щоб людина, яка вам так доріг звернув на вас увагу.

Коли уві сні ви заходите в будинок і він всередині білий це невдалий знак, оскільки він обіцяє невизначені проблеми, а можливо, що і проблеми зі здоров’ям – Ваші чи когось, хто дуже Тобі доріг.

До чого сниться великий білий будинок – сонник Міллера

Великий білий будинок у сні вказує на те, що хтось любить Тебе щирою і чистою любов’ю, стояти у великому білому будинку – це означає, що найближчим часом ви переживете багато яскравих моментів, повні веселощів в колі улюблених друзів.

Коли уві сні великий білий дім твій, такий сон привертає твою увагу на людину, яка дуже турбується про тебе і дає одночасно зрозуміти, що ти повинен довести їй свою подяку, а може навіть щось зробити для неї в подяку за її турботу.

До чого сниться будинок білого кольору – сонник Ванги

Будинок білого кольору символізує пристрасть, яку хтось по відношенню до тебе живить, а кольоровий віщує оптимізм у ваших справах.
 

До чого сниться маленький білий дім – сонник Нострадамуса

Якщо Вам сниться, що ви бачите маленький білий дім цей сон виникає в вашому підсвідомості, в будь-якому іншому контексті, це знак, що мрія чи план, до якого в тебе є впевненість у тому Вам вдасться їх здійснити.

До чого сниться будинок з білими стінами – сонник Хассе

Сонник трактує сон, у якому ви бачите будинок з білими стінами як — дуже позитивний знак, так як віщує, що людина, з яким ви будете ділити життя, буде з тобою в горі і в радості, і в ста відсотках він поклявся, що збереже дану тобі клятву вірності.
 

Сонник - тлумачення снів