Сонник: білий костюм до чого сниться білий костюм уві сні приснився

До чого сниться білий костюм? Якщо уві сні ви бачите білий костюм, це означає, що в найближчим часом, ви будете мати дуже багато різних справ, і тому ви будете мати мало часу для себе.

 

До чого сниться чоловік у білому костюмі – сонник Фрейда

Коли ви спите, і уві сні бачите чоловіка в білому костюмі, такий сон передвіщає загальний успіх у всіх сферах життя, а старий і подертий білий костюм на чоловікові обіцяє період посухи і невдач, якщо мова йде про успіхи, особливо професійні.

Незручний або занадто тісний білий костюм на чоловікові це символ того, що ви будете мати проблеми з виконанням якогось завдання.

До чого сниться людина в білому костюмі – сонник Міллера

Якщо Вам сниться, людина в білому костюмі, це віщує нове цікаве знайомство, а якщо на додаток цей білий костюм в хорошому стані, є шанс на продовження цього почуття або дружби, а якщо розривається або руйнується, швидше за все, з ваших починань не вийде, для вас нічого хорошого.
 

До чого сниться чоловік у білому костюмі – сонник Ванги

Сонник трактує сон чоловік у білому костюмі як — знак, що скоро хтось принесе Вам якусь цікаву пропозицію.

Коли вам сниться, що ви перебуваєте на вулиці і бачите чоловіка в білому костюмі, це означає, що в майбутньому на вас чекає великий успіх у якійсь галузі, і не виключено фінансової так само.

До чого сниться білий чоловічий костюм – сонник Нострадамуса

Коли уві сні ви бачите білий чоловічий костюм цей сон є для Вас попередженням, що треба дуже пильнувати, якщо мова йде про якийсь сфері Вашого життя, тому що якщо ви будете вести себе безвідповідально, ви можете стати жертвою людських мов, і навіть викликати великий скандал.

Якщо ж ви в сні бачите в роздягальні білий чоловічий костюм, це означає, що наяву ви незабаром переживете якісь радісна подія.

Сонник - тлумачення снів