Сонник: білий кіт до чого сниться білий кіт уві сні приснився

До чого сниться білий кіт? Коли Вам сниться білий кіт, це означає які-небудь неприємні події в суспільстві, в якому ти живеш, і не виключено, що заворушення на тлі політичного життя.
Білий кіт уві сні провісник того, що незабаром ви зіткнетеся з якоюсь неприємною ситуацією, яка зачепить ваші любовні справи.

 

До чого сниться білий кіт – сонник Фрейда

До чого сниться сіро білий кіт, це добрий знак для Ваших інтересів, які тепер чекає хороша переможна серія.

Якщо уві сні ви дивитеся , як хтось гладить чорно білого кота, це означає, що ускладняться ваші справи сердечні або інші важливі для Вас питання.

Коли вам сниться білий кіт на руках, передвіщає, якісь погані новини, які скоро повинні дістатися до Вас.

Якщо сниться білий кіт уві сні чоловікові, передвіщає хворобу – ваша чи когось з Вашого найближчого оточення.

Коли два білих кота бачили, такий сон нерідко пов’язаний з провісником великої сварки, яка переросте в погані стосунки, якщо не буде своєчасно загладжена.

Коли уві сні жінки з’являється великий білий кіт, швидше за все, обіцяє неминуче, остаточне розставання з партнером.

Сняться білі коти багато, це знак, що наяву вас чекає дуже серйозна небезпека, від якої потрібно бігти, щоб вона не змогла тебе дістати.

Білий пухнастий кіт у сні жінки. Наш сонник вважає, що це символ вашої невпевненості в собі і в житті.

 

До чого сниться білий кіт жінці – сонник Міллера

Якщо приснився білий кіт жінці, швидше за все, вам вдасться уникнути якоїсь великої небезпеки, якщо ви даєте йому щось з рук – ви може зустріти якесь нещастя, але ви зможете запобігти, якщо будете у всіх сферах життя робите дуже обережно.

Білий кіт уві сні жінки передвіщає, що вам вдасться ефективно впоратися з усіма перепонами, які виникатимуть на вашому шляху, а якщо тобі сниться, що ти стоїш біля білого кота, це віщує фінансові втрати і ряд проблем.

Якщо у Вашому сні з’являється білий кіт, це означає, що ви або хтось із ваших близьких чекає якийсь дуже важкий період.

 

До чого сниться великий білий кіт – сонник Ванги

Великий білий кіт уві сні, символізує погіршення ситуації у ваших відносинах, що випливають з вашого неадекватної поведінки по відношенню один до одного, якщо ж ви бачите в сні, як великий білий кіт переходить дорогу, це означає, що закінчиться якийсь спір між вами і кимось для вас близьким, але не обов’язково – це також може бути повний розрив відносин.

До чого сниться білий пухнастий кіт – сонник Нострадамуса

Сновидіння, в якому ви бачите білого пухнастого білого кота, слід тлумачити як передвістя сварки, швидше за все, в сім’ї, якщо його погладив– веселу і затишну вечірку, а якщо ви його забрали додому – щастя, як правило, на роботі.

Якщо тобі сниться, що ти вигнав з дому білого пухнастого кота, це означає, що станеться з тобою,-якесь непорозуміння, що можуть перерости в серйозні проблеми.

Чорні Пухнасті коти є попередженням перед якимись проблемами зі здоров’ям або травмами, викликаних спробою обману або шахрайства по відношенню до вас.

Грайливі білі пухнасті коти обіцяють нездужання або проблеми у зв’язку з займаною посадою на роботі.

До чого сниться біло рудий кіт – сонник Хассе

Біло рудий кіт у сні означає, що професія, яку ти хочеш дістати, даремна у вашому оточенні, а маленький біло рудий кошеня сигналізують, що у вас занадто високі устремління щодо своїх можливостей.

Коли уві сні людини з’являється біло рудий кіт, це може передвіщати, що наяву він вчинить перелюб. Якщо Вам сниться, що ви бачите людину, що торгує біло рудими котами або якимось чином у вас з ним справу, це означає, що скоро наяву ви попадаєте жертвою чийогось обману, і немає можливості від цього захиститися.

 

До чого сниться білий кіт чоловікові – сонник Лонго

Коли чоловік уві сні бачить білого кота, означає, що періоди удачі будуть у тебе, переплітатися із зменшенням щастя, особливо, якщо мова йде про фінансовому питанні.

Сонник - тлумачення снів