Сонник: білий кролик до чого сниться білий кролик уві сні приснився

До чого сниться білий кролик? Коли уві сні ви бачите білого кролика це означає, що скоро ваше матеріальне становище покращиться настільки, що ви зможете дозволити собі те, про що досі міг лише потай мріяти.

 

До чого сниться білий кролик – сонник Фрейда

До чого сниться білий кролик уві сні жінки може означати, що наяву ви відносно когось або самого себе відчуваєте якесь почуття провини, цілком можливо, що лише підсвідомо.

Якщо приснилося, що ви бачите чорно-білого кролика, це може передвіщати, що скоро хтось зробить щось не дуже приємне для вас, цей вчинок сильно Тебе торкнеться особисто, і вам буде від цього погано.

Сниться білий заєць або кролик такий сон передвіщає процвітання, як скоро запанує у Вашому будинку, ніж участь, ви будете мати ви і ваша найближча родина.

Бачити уві сні білого пухнастого кролика – передвіщає важку, але добре рентабельну роботу.

На нашу соннику коли сниться білий живий кролик передбачає необхідність отримання вами вигідної пропозиції від роботодавця.

Сон, у якому ви бачите багато білих кроликів, обіцяє великі матеріальні втрати.

 

До чого сниться великий білий кролик – сонник Міллера

Коли сниться великий білий кролик, це означає, що вже скоро Вам вдасться домогтися успіху в якій-то дуже важливою для вас області.

Якщо уві сні ви бачите, що у вас є або ви купуєте великого білого кролика, це означає, що скоро ви ввійдете в стосунки з кимось сильним і впливовим, хто дозволить Вам вхід в коло значних людей, і ви будете мати з цього пряму фінансову вигоду.

 

До чого сниться кролик білий маленький – сонник Ванги

Сонник трактує сон білий маленький кролик як – досягнення високих положень в суспільстві, а також може передвіщати успіх в емоційній сфері.

Коли уві сні вбиваєш, або ви продаєте маленького білого кролика, це попередження, ви можете втратити важливого одного або майно.

Якщо Вам сниться бій маленьких білих кроликів, це означає, що не слід втручатися у сварки між людьми сильніших від Вас.
 

До чого сниться кролик білий на руках – сонник Нострадамуса

Білий кролик на руках у сні означає, що у вас є шанс перемогти в якійсь важливій для вас справі, а якщо від нього біжиш – якийсь потужний, впливовий ворог буде переслідувати тебе наяву.

Якщо у Вашому сні ви бачите, як хтось тримає в руках білого кролика, це означає, що всупереч тому, що ви думаєте, наяву це дуже яскравий знак – це означає, що ти сумуєш за якоюсь людиною і навіть якщо не відчуваєш вже до нього ніяких теплих почуттів, підсвідомо ви хотіли б побачити його.

До чого сниться білий кролик дівчині – сонник Хассе

Якщо уві сні дівчата з’явився білий кролик, це означає, що наяву ви дуже сильно зосереджені на собі, може бути, в деяких відносинах навіть занадто сильно.

Сонник вважає, що якщо сниться білий кролик дівчині, це означає, що найближчим часом ви отримаєте якусь важливу інформацію, але не відомо, чи будете ви до кінця вірити їй.

 

До чого сниться білий кролик чоловікові – сонник Лонго

Сонник пропонує кілька суперечливі тлумачення, до чого сниться білий кролик чоловікові, це для Вас попередження, але, на жаль, не відомо, чого саме воно може стосуватися, і тому ви повинні проявляти обережність у всіх сферах свого життя.

А коли уві сні чоловіки білий кролик женеться за вами, це може бути знаком, що скоро ви отримаєте якийсь анонімний лист, і ви повинні його ігнорувати, оскільки воно має негативний характер.

Сонник - тлумачення снів