Сонник: білий ведмідь до чого сниться білий ведмідь уві сні приснився

Як часто вам снилося грізне тварина. До чого сниться білий ведмідь? Сонник вважає, що сновидіння про білого ведмедя свідчить про те, що не варто витрачати свого часу на те, неввічливо весело і непристойно поведінки і підсвідомо прекрасно про це знаєш, і тобі соромно за своїх поганих звичок.

До чого сниться білий ведмідь – сонник Фрейда

Білий ведмідь, це знак, що Вас оточують люди, які не проти Вас до кінця справедливо, або вони хочуть Вас про те, як завдати шкоди, і тому ви повинні уважно стежити, щоб не потрапити в дорозі поставленої ними пастку.

Якщо білий ведмідь сниться жінці такий сон обіцяє для Вас в цілому благополуччя, так що це можна віднести до всіх областях вашого життя.

Можливо вам сниться великий білий ведмідь це означає, що поруч з Вами відомий Тобі людина, який таємно плекає до Вас почуття і сподівається, що коли-то ви на них відповісте взаємністю.

Усли сниться білий ведмідь чоловікові — це сигнал, що наяву ти щодо подобаєтеся жещине, це відображення твоєї великої вірності.

Буває сниться білий ведмідь незаміжньою жінці такий сон є для Вас попередженням, що треба більше контролювати себе в присутності людей протилежної статі.

Сниться гладити білого ведмедя це означає, що до тебе ставляться з великою повагою у твоєму оточенні.

Сниться білий ведмідь нападає – сонник трактує такий сон як — довге, щасливе життя в здоров’ї або достаток, в основному, з’являється несподівано, наприклад, у вигляді несподіваного спадщини.

Якщо сниться білий ведмідь незаміжньою дівчині, сонник віщує якусь зраду у Вашому оточенні.

До чого сниться тікати від білого ведмедя цей сон віщує якісь радісні події, які незабаром стануть Вашою участю, а також великий успіх у роботі, за якою піде підвищення Вашого життєвого рівня.

Сон — сниться гладити білого ведмедя, що це передвіщає виконання Ваших найважливіших планів і намірів.

Білий ведмідь до чого сниться сонник Міллера

На нашу соннику якщо уві сні ви бачите білого ведмедя, ви можете очікувати якихось подій, як найщасливіших у Вашому житті, і це вже в найближчому майбутньому, а якщо Ти чуєш гарчання білого ведмедя, це може означати, що хтось у Вашому найближчому оточенні потребує Вашої допомоги, і ви повинні допомогти йому.

До чого сниться білий ведмідь заміжній жінці – сонник Ванги

Якщо уві сні жінка заміжня побачила білого ведмедя, цей сон в цілому можете сприймати як щастя, яке може зустрітися в будь-якій (або у всіх сферах її життя.

До чого сниться білий ведмідь дівчині – сонник Нострадамуса

Сонник вважає, що якщо дівчині сниться білий ведмідь це хороший знак, так як передвіщає, що Вам вдасться значно підняти свій матеріальний статус та з бідного або середнього – ви станете по-справжньому багатою людиною.
Коли уві сні білий ведмідь нападає на дівчину, це означає, що скоро якісь недоброзичливо людини будуть брехати про тебе, щоб знищити твою репутацію і нашкодити Вам на всіх можливих сферах.

До чого сняться білі ведмеді з ведмежатами – сонник Хассе

Якщо тобі сниться, білі ведмеді з ведмежатами , це передвісник хвороби, яка може зустріти Вас або когось із Вашої родини, а якщо тобі сниться, що ти падаєш і бачиш білих ведмедів, це передвістя важкого періоду, як скоро розпочнеться у Вашому житті, але якщо сильно постаратися, Вам вдасться довести до щасливого кінця всі свої наміри і плани.
 

До чого сняться два білих ведмедя – сонник Лоффа

Коли у Вашому сні з’являється два білих ведмедя, це означає, що незабаром ви натиснете на приємні зустрічі з кимось, хто дуже Тобі доріг і ти сподіваєшся, що ця зустріч змінить у ваших взаєминах.

Якщо ви бачите сон, у якому ви поїть білого ведмедя, то це може означати що Ваші надії будуть виконані, тому що цей символ також означає, що щось або хтось вам завадить, чи може навіть повністю запобігти доведення до кінця зустрічі.
 

До чого сниться нападник білий ведмідь – сонник Лонго

Якщо Вам сниться що на вас нападає білий ведмідь, це попередження від Вашого підсвідомості, що наяву занадто часто балуєш оманливим першому враженню, і саме це найголовніша причина всіх Ваших розчарувань і неефективні кроків.

А якщо в сні ви бачите напад бурого ведмедя, це означає, що ви піклуєтеся про те, як Вас сприймають інші люди, і незважаючи на те, що не хочеш зізнатися в цьому навіть перед собою, ви намагаєтеся зробити на них якнайкраще враження.

Якщо ж побачиш чорно — білого ведмедя, це для Вас попередження, щоб ти не дозволяв нікому собою маніпулювати або яким-небудь чином обдурити, тому що це може мати для Вас дуже серйозні наслідки.

Сонник - тлумачення снів