Сонник: вагітний живіт до чого сниться вагітний живіт уві сні приснився

До чого сниться вагітний живіт? Якщо вагітний живіт з’являється у сні жінки – для неї, цей сон, є символом що незабаром у її житті відбудуться великі зміни, викликані головним якимось важливою подією, що вдасться задовольнити якісь свої важливі мрії або навіть більшу їх кількість.

 

До чого сниться вагітний живіт — сонник Фрейда

Коли уві сні бачите вагітний живіт, такий сон є дуже невдалою знаком, тому що може передвіщати дуже серйозні матеріальні втрати або небезпечне, смертельне захворювання для вас або когось із ваших близьких.

Уві сні сниться гладити живіт вагітної дівчини, це знак, що ти не в змозі впоратися самостійно з якоюсь серйозною проблемою, з якою стикається наяву, і підсвідомо знаєш, що хтось із друзів тобі повинен допомогти.

Сниться уві сні чіпати живіт вагітної подруги, Коли жінці сниться, такий сон, це негативний знак на майбутнє, але не відомо, що саме може вплинути на це.

А якщо сниться цілувати живіт вагітної, це знак що ваш майбутній дитина, яка в майбутньому може народиться, буде дуже сильний і характерний і у нього буде схильність до лідерства.

Як тлумачить наш великий сонник вагітний живіт свій уві сні, це передвістя поліпшення вашого матеріального становища, може бути, навіть дуже значно.

До чого сниться живіт вагітної жінки – сонник Міллера

Якщо такий сон з’являється у вашому сні досить часто, це може мати два пояснення. Перший з них-це хороші вести з боку ваших родичів, у них буде велика радість Друге можливе пояснення пов’язане з твоїм подальшим майбутнім і обіцяє, що ви отримаєте істотне зниження фінансових справ.

До чого сниться дитина в животі вагітної — сонник Ванги

Сонник трактує сон, у якому ви бачите дитини в животі вагітної як — передвістя удачі на ґрунті матеріальної й ознака гарного здоров’я, так що вам не доведеться турбуватися ні про своє здоров’я, ні фінансовому становищі, принаймні в найближчому майбутньому.

До чого сниться чіпати живіт вагітної — сонник Нострадамуса

Якщо у вашому сні ви чіпаєте живіт вагітної, такий сон означає підвищення вашої загальної життєвої ситуації, у сні молодої дівчини – короткочасну любов, роман або захоплення. Уві сні у молодих жінок може попереджувати вагітність, а для більш старших – фінансових надходжень.

А якщо хто-то живіт вагітної чіпає недбало, це означає погіршення поточної ситуації. Це може бути пов’язано з вашим здоров’ям, фізичний стан або стан ваших фінансів ухутшится.

 

До чого сниться чіпати живіт вагітної дівчини – сонник Хассе

Якщо уві сні ви чіпаєте живіт вагітної дівчини, це означає, що ти відчуваєш почуття провини або у вас з якоїсь причини великі докори сумління. Можливо також, тебе спіткає якась хвороба, або духовні страждання.

Уві сні чіпає хтось інший живіт вагітної дівчини віщує чиюсь невірність, яка, швидше за все, закінчиться розривом зв’язку з дорогим для тебе людиною.

Якщо Вам сниться, що ви коли чіпаєте живіт вагітної знайомої дівчини, це означає, що незабаром вам доведеться прикласти якісь значне зусилля, а так само чекають тебе якісь найближчі невеликі проблеми.
 

Сниться бачити себе вагітною з великим животом — сонник Лоффа

Якщо уві сні ви бачите себе вагітною з великим животом, це означає, що скоро сутьба готує вас до якогось важливого відкриття, якщо ж сниться Тобі, що ти в магазині дитячого одягу і побачила себе в дзеркалі з великим вагітним животом, це може бути попередженням якоїсь афери з любов’ю.

До чого сниться гладити живіт вагітної жінки — сонник Лонго

Сонник вважає, що сновидіння в якому гладять живіт вагітної жінки свідчить про те, перешкоди та негаразди чекають на тебе в найближчий час, які будуть заважати вам при оформленні якоїсь дуже важливої для вас справи, а якщо пытаешся погладити живіт вагітної жінки, це попередження, що ваш близька людина втягне вас у будь-яку несприятливу для вас ситуацію, з якої ви не зможете швидко вибратися.
 

Сонник - тлумачення снів