Сонник – біла змія до чого сниться біла змія уві сні приснилася

Біла змія. Складний і універсальний символ. Може означати розбіжності в сім’ї або в колі близьких друзів. Якщо ж тобі сниться, що ти тримаєш білу змію в руках, це означає, що наяву ви відчуваєте або будете відчувати великий гнів, тому що хтось або щось дуже сильно Тебе розсердить. Тому звернемося за тлумаченням цього символу до старих добрих сонникам

До чого сниться білий змій — Сонник Фрейда

 

Якщо сниться білий змій, це хороший сон, тому що він обіцяє виконання Ваших намірів, але також може означати, що наяву ви відчуваєте більшу лють, бути може, тільки підсвідомо, яку ви хотіли б якимось чином розрядити і існує небезпека, що ви зробите це з допомогою агресії.

Сонник припускає, що ви відчуваєте почуття провини, тому що нашкодив, ти зробив комусь боляче. Швидше за все, ці почуття не зникнуть, поки ти не вибачишся перед тим, кого образив.
 

До чого сниться біла змія — Сонник Міллера

 

Коли ти спиш і сниться біла змія, це попередження, що Вас чекає звинувачення швидше за все, будуть неправомірні і ви будете покарані за те, що не зробили, але це зробив хтось інший, і йому вдасться уникнути покарання за Твій рахунок. Сонник Міллера каже, що цей символ має подвійне значення також може сигналізувати, що ви людина дуже сильний, невичерпної енергії і активності.

Але це може також означати, що найближчим часом Тебе чекає багато плутанини в рідному домі. Не відомо точно, як воно буде поширюватися, і ви також не можете точно сказати, що це буде для Вас ситуація погана, однак, вам знадобляться протягом цього часу багато сил, і не виключено, що Ваша енергія буде поставлений на випробування.

Сон, у якому сниться біла змія в домі, найбільш часто сонник трактує як символ — діти, і асоціюється з часом безтурботного дитинства, може означати, що підсвідомо дуже сумуєш за тих часів, коли ви були дитиною, і ви хотіли б хоч на хвилину відчути себе знову так безтурботно і щасливо, як і тоді.

До чого сниться біла змія жінці — Сонник Ванги

 

До чого сниться біла змія жінці — цей символ, як правило, з’являється у сні людей, які мають наяву якусь проблему, і підсвідомо шкодують, що вони вже дорослі. Сонник вважає, що це може означає, що йде для Вас хороша удача в професійній сфері, що позитивно вплине на покращення стану Ваших фінансів.

Коли сниться величезна біла змія, сон пророкує процвітання і навіть багатство, провісник поліпшення Твоєї ситуації на роботі.

Побачити в сні сниться багато білих змій означає, в цілому благополуччя, а якщо цей символ з’являється у сні людини, що займається сільським господарством, передвіщає багатий урожай, що позитивно вплине на значні економічні вигоди. Якщо тобі сниться, що ти граєш з білої змією, це означає, що Вас чекає міцна і щира дружба. Може бути, це пов’язано з відносинами, в яких ви перебуваєте з ким-то в даний час або скоро ви дізнаєтеся кого-то нового, з ким зв’яже вузол дружби.

Сниться чорно біла змія — Сонник Нострадамуса

 

Якщо ви бачите сон, в якому сниться чорно біла змія, це відображення того, що наяву, бути може, підсвідомо, ви мрієте, щоб знову бути дитиною, тому що доросле життя зовсім не така приємна і корисна, як це виглядало в Твоїх мріях, коли ти ще був дитиною.

Сниться біла змія, яка кусає, це передвісник отримання якоюсь неприємною для Вас новини, яка на тривалий час зажене Тебе великий смуток.

 

До чого сниться велика біла змія — Сонник Хассе

 

Коли уві сні ви бачите велику білу змію, Ваша підсвідомість дає таким чином зрозуміти, що ви повинні ретельно продумати рішення, що саме ви збираєтеся зробити наяву, ти б взяв її всерйоз і не здійснив, таким чином, серйозною помилкою, яка може мати значний негативний вплив на Ваше життя.

Сонник Хассе тлумачить це знак, що наяву у вас є схильність видавати поспішні думки про людей, яких добре не знаєш, і ми повинні з цим закінчити, тому що ви можете комусь нашкодити.
 

До чого сниться біла змія уві сні — Сонник Лоффа

 

Якщо ж вам сниться біла змія, яку ти вбив, це означає, що скоро Ваш друг дасть Тобі важливий рада, і якщо ви вирішите скористатися цим, це буде дуже добре. Коли уві сні розумієш, що ти вбив білу змію, сонник передбачає сприятливе для Вас розвиток якоїсь ситуації.

Біла змія — це сигнал, що наяву у Вашому найближчому оточенні є якийсь огидний і нечесний чоловік, який тільки чекає нагоди, щоб самому на чиїх плечах потрапити на вершину. Якщо не будеш обережний, можеш стати трампліном у кар’єрі.

Сниться біла змія чоловіка — сон пояснює це для Вас хорошу фізичну форму і відмінне здоров’я, так що вам не доведеться побоюватися найближчим часом ніякої хвороби. Це також може означати, що скоро Тебе чекає якийсь візит до друзів, під час якої ви будете засліплені торжеством цього прийому.
 

До чого сниться змія біла маленька — Сонник Лонго

 

А якщо приснилася змія біла маленька — це знак, що комусь хочеться, щоб Вам якимось чином зашкодити, але, на щастя, Вам вдасться уникнути цих неприємностей,і це завдяки Твоїй интуииции і продуманості і вашої розсудливості. Маленька біла змія уві сні майже завжди віщує радість, як правило, пов’язану з поліпшенням фінансового становища, передвіщає радість, яка скоро настане у Вашому житті.

Якщо ви сниться укус білої змії, — це передвістя отримання несподіваного падіння, а якщо змія кусає не вас, це символ можливості для отримання значного багатства, тому сонник тлумачить, що це шанс залишитися на плаву, тому що такого випадок, напевно, вже для Вас не повториться.
 

Сонник - тлумачення снів