Сонник – без ніг до чого сниться без ніг уві сні приснився

Якщо уві сні ти побачив себе без ніг — віщує велике щастя найближчим часом, але не відомо,з чим саме ця задоволеність може бути пов’язана. Побачити в сні себе без ніг — що означає цей символ, дізнаємося з сонників

 

До чого сниться людина без ніг — Сонник Фрейда

 

Якщо сниться людина без ніг — це поганий знак, так як передвіщає сварки з родиною в найближчий період

Якщо вам сниться людина без рук, без ніг, всупереч розхожій думці, це означає, що Ваш союз буде дуже успішним, а якщо в даний момент ти один, то що незабаром ви зустрінете когось, з ким Тебе з’єднають міцні узи любові і взаємна повага.

 

До чого сниться чоловік без ніг — Сонник Міллера

 

Коли уві сні сниться чоловік без ніг і ви граєте в бейсбол, і Вам вдається уві сні заробити очко для своєї команди, це анонс, що знайдеш відсутній елемент щастя, якого досі Вам не вистачало у житті і можливо це буде любов і задоволення Твоїх найбільш важливих або найпотаємніших мрій.

До чого сниться інвалід без ніг — Сонник Ванги

 

Якщо сниться інвалід без ніг, це може означати якісь нові знайомства, які незабаром надійдуть і які допоможуть Вам в якійсь мірі, в основному в професійній сфері.

Якщо сниться каліка без ніг — це може також тлумачити нову любов або хоча б захоплення.

Сниться залишитися без ніг — це також має відношення до Вашої емоційної життя, але без більш детальної інформації.
 

До чого сниться чоловік без ноги — Сонник Нострадамуса

 

Опис, до чого сниться чоловік без ноги — це анонс якогось таємничого почуття, яке скоро з’явиться у Вашому житті, або ви станете його об’єктом. Також це передвістя, що незабаром Вам вдасться впоратися з якимись серйозними проблемами, які досі заважали Вам спати по ночах.

До чого сниться жінка без ніг — Сонник Хассе

 

Коли ти спиш і сниться жінка без ніг — це сигнал, що наяву ви намагаєтеся навести порядок у своєму житті, у своїх емоціях, але не знаєте, як ви повинні діяти, щоб не погіршити справи.

Швидше за все у вас проблеми з відкритим вираженням своїх почуттів і, отже, непорозуміння з коханою людиною.
 

Сниться дівчина без ніг — Сонник Лонго

 

Якщо уві сні сниться дівчина без ніг, це дуже хороший символ на найближче майбутнє, бо означає, що в цілому розуміється щастя, тому ви можете розраховувати на успіх у всіх сферах вашого життя, і зараз найкращий час для прийняття нелегких і навіть ризиковані рішення.

Сонник Лонго віщує якісь радісні події у Вашому житті, і не виключено, що також і Вашої родини.
 

Сонник - тлумачення снів