Сонник – біла коза до чого сниться біла коза уві сні приснилася

Біла коза — тварина непередбачувана. В залежності від ситуації людини сну, цей символ може означати багато речей, так як має дуже багату символіку.Нижче розтлумачимо сон в якому приснилася біла коза

 

До чого сниться коза біла — Сонник Фрейда

До чого сниться коза біла , сон може передвіщати, що скоро ви приймете якесь поспішне рішення, але, на щастя, виявиться, що в кінцевому підсумку все пішло Тобі на користь.

Сонник каже, що це знак позначає, що занадто мало часу ви витрачаєте на розвиток своєї особистості і залишили свої інтереси, що ви стаєте в очах інших людиною нудним, звичайним і дуже вузьких горизонтів. Ваше підсвідомість є вираженням того, що в глибині душі ти розумієш це, дає Вам, таким чином, знак, що треба змінити своє ставлення до цих питань і намагатися більше розвивати внутрішнє.

 

Бачити уві сні білу козу — Сонник Міллера

Коли тобі сниться біла коза — це відображення Вашої життєвої ситуації. Напевно, тому ти є пасивним спостерігачем свого життя і у вас занадто велика відстань для багатьох справ, замість того, щоб активно брати в них участь.

А якщо ти купуєш білу козу, це означає, що незабаром вам доведеться зробити якийсь важливий вибір і від чогось відмовитися на користь іншого, також важливою речі, без якої не можеш обійтися.

 

До чого сниться коза біла жінці — Сонник Ванги

 

Якщо сниться коза біла жінці, це означає, що Вам вдалося позбутися від чогось, що вже не було потрібно, і зроблене це приносить Тобі величезне полегшення, як, наприклад, позбавлення від наркоманії, або закритий виснажливий етап у вашому житті, і тепер ви знаєте, що все зміниться на краще.

Продавати на базарі білу козу, без елемента задоволення означає, що ви позбулися від якоїсь частини вашої особистості, яка не пасувало до того, який ти насправді. Якщо уві сні ви берете активну участь у тому, що відбувається на базарі, це символ того, що наяву Вам не вистачає спілкування, і ти сумуєш за веселим днях. Бути може, ти хотів би також пізнавати нові місця і людей, але без зайвого занурення в деталі, щоб випадково не дізнатися чогось неприємне або погане

 

До чого сниться коза біла з рогами — Сонник Нострадамуса

Коли Вам снитсякоза біла з рогами — це відображення того, що ви відчуваєте себе втраченим в своєму світі, і ти надмірно боїшся підійти до людей, яким не довіряєш, не можеш довіряти їм, саме тому, що їх добре не знаєш. Це також може мати протилежне значення і символізувати, що ви відчуваєте себе загнаными у кут і хотіли б розслабитися і набратися сил для деяких справ.

Сонник біла коза до чого сниться Сонник Хассе

 

Сонник — біла коза до чого сниться -незважаючи на те, що цей символ викликає, безумовно, хороші асоціації у сні, на жаль, не має такого ж тлумачення, бо він обіцяє бути, як правило, невдалим навіть наповнений неприємними подіями. Ваші плани, втілення яких у життя останнім часом ти носив, на жаль, не можуть бути Вами реалізовані і незалежно від того, як багато ви поклали зусиль, залишаться тільки у сфері своєї мрії, не маючи жодних шансів стати реальністю.

Біла коза уві сні до чого сниться Сонник Лоффа

 

Біла коза уві сні сниться — це означає, що наяву ви володієте здоровим глуздом, і ви віддаєте перевагу піти, ніж нести непотрібні ризики. Це передвістя того, що Вам вдасться використовувати основні життєві шанси і добре керувати своєю долею.

 

До чого сниться біла коза чоловікові — Сонник Лонго

 

Якщо ж у сні сниться біла коза чоловікові, це сигнал від підсвідомості, що у ваших стосунках хорошого нічого не відбувається , тому що починає мучити рутина і одноманітність, і навіть якщо ви зараз ще не усвідомлюєте, скоро почне заважати Тобі, може навіть на стільки, що ви вирішите завершити цей союз.

Сонник Лонго трактує це знак, що Вам вдасться впоратися з усіма проблемами, так як ви людина дуже сильний і сміливий, так що вам не потрібно турбуватися про те, що принесе Тобі доля.

Сонник - тлумачення снів