Сонник – біла кішка до чого сниться біла кішка у сні приснилася

Біла кішка майже завжди приносить хороші прогнози. Коли сниться біла кішка, це для Вас сигнал, що ви перевтомилися під натиском обов’язків, які останнім часом треба було виконувати, і ви повинні запланувати собі час для відпочинку і душевного розслаблення. Біла кішка трактується по різному в різних сонники

До чого сниться біла кішка — Сонник Фрейда

 

Якщо тобі сниться біла кішка, це попередження перед поспішно прийнятими рішеннями і сигнал від Вашого підсвідомості, що ви повинні більше роздумувати над кожним своїм наступним кроком.

Сниться біла кішка на руках — це знак, що Вам вдасться прийняти якесь розумне рішення, яке значно полегшить Вам життя, бути може, у зв’язку з якоюсь конкретною проблемою.

До чого сниться біла кішка жінці — Сонник Міллера

 

Якщо ж сниться біла кішка жінці, вона має зробити у своєму житті поділ усіх справ на важливі і менш важливі, і в першу чергу займатися цими найважливішими, а від деяких повністю відмовитися. Може бути, це також означає необхідність розрахунку з минулим, якщо постійно повертаєшся до того, що було, і не дозволяєш собі забути про те, що вже давно минуло.

У цілому цей символ означає, що незабаром трапиться щось, що буде для Вас складно, але головне, щоб ти зумів зберегти в цій ситуації спокій, адже від цього залежить, чи підеш ти з гачка неушкодженим.
 

До чого сниться чорно біла кішка — Сонник Ванги

 

Якщо уві сні ви бачите чорно білу кішку, це може це передвіщає для Вас майбутнє невдалий час у професійній сфері, особливо, якщо ви займаєтесь веденням власного бізнесу – ви повинні підготувати себе до найгіршого й бути готові приймати ризиковані рішення.

Коли ти спиш і сниться сіро біла кішка, це ознака того, що скоро хтось, хто Тобі неприємний, буде намагатися зашкодити Вам. Просто поширювати з цією метою буде про тебе хибні, шкідливі чутки або буде намагатися висміяти Тебе в очах Твоїх друзів.

Сонник вважає, що це символ означає якогось нав’язливого людини, який дратує Тебе своєю поведінкою наяву. Можливо, що він намагається умовити Вас, щоб ви вплуталися в якусь справу, але, звичайно, це не хороший рада, тому не варто до нього прислухатися.

 

До чого сниться біла пухнаста кішка — Сонник Нострадамуса

 

Якщо приснилася біла пухнаста кішка — це означає, що скоро ви зробите якийсь серйозний прорахунок, який позначиться на Твоїй досі хорошої репутації. Сонник тлумачить це ознака, що Вам вдасться, нарешті, отримати контроль над своїм життям, і це завдяки величезній енергії, яку останнім часом в собі відчуваєш.

Якщо сниться біла кішка дівчині, це відображає Ваш внутрішній прокинувся страх перед переходом в більш тісні стосунки з особами протилежної статі.

Коли уві сні сниться гладити білу кішку, провіщає близький кінець Ваших проблем і означає, що в кінці кінців ви дізнаєтеся, що для Вас в житті головне.

До чого сниться біла кішка з кошенятами — Сонник Хассе

 

Якщо вам сниться біла кішка з кошенятами, це сигнал, що Вас чекають серйозні розбіжності і сварки в колі близьких Тобі людей, а коли сниться біла кішка народила кошенят, це означає стабілізацію ситуації якщо мова йде про сердечних справах, тому що у вас якийсь внутрішній конфлікт, існування якого, можливо, не до кінця собі ти усвідомлюєш.

 

Сниться біла вагітна кішка — Сонник Лоффа

 

Сон, у якому сниться біла вагітна кішка, можливо, що це буде отримання будь-якого несприятливого повідомлення, яке довго принизить Тебе в печаль і смуток, чи ти понесеш якісь серйозні втрати або поссоришся з кимось, хто дуже Тобі доріг.

Сниться біла вагітна кішка заміжній жінці, це знак того, що скоро на Твою голову впаде багато нових обов’язків, і ви будете мати дуже невелика кількість часу лише для себе.
 

Сонник до чого сниться біла кішка — Сонник Лонго

 

Сниться біла кішка — символізує Ваші почуття, які ви намагаєтеся в собі придушити, але, як видно, не до кінця ефективно.

До чого сниться біла в темряві сонник вважає, що незалежно від того, в якому контексті вона з’являється у Вашому сні і які додаткові деталі супроводжують, це може означати 2 речі: або в майбутньому ви будете мати велику ватагу дітей, або ж цей символ означає, що наяву ви вже готові мати дітей, і ви мрієте про це, бути може, лише підсвідомо.

Сняться білі кішки чоловікові, як правило, не до гарної долі, це означає, що в найближчому майбутньому можна очікувати якихось неприємних подій, які торкнуться Вас особисто

Сонник - тлумачення снів