Сонник – біла курка до чого сниться біла курка уві сні приснилася

Біла курка у сні — сонник називає цей символ передвістям удачі в особистих справах, бізнесі. Коли уві сні ви бачите білу курку, це означає частіше всього, що скоро Тебе спіткає заслужена нагорода за Ваші кропіткі зусилля. Розглянемо інші тлумачення сонників

До чого сниться біла курка — Сонник Фрейда

 

Сниться біла курка, це символ означає, що найближчим часом ти понесеш багато безплідні зусилля, які не принесуть Вам нічого, крім витраченого часу і енергії.

Сонник припускає, що це попередження, що найближчим часом ви будете мати можливість взяти участь у спільній вечірці, але не слід зловживати алкоголем, тому що це може для Вас погано скінчитися.
 

До чого сниться курка жива біла — Сонник Міллера

 

Сонник вважає, що сновидіння, де сниться курка жива біла — обіцяє це заміну якогось заняття, яка найближчим часом буде кимось представлена.

Це сон до жаданої релаксації після стомлюючої роботи і передвіщає успіх у фінансовій сфері.

До чого сниться багато білих курей — Сонник Ванги

Якщо сниться багато білих курей, це сигнал від Вашого підсвідомості, що це не справжнє життя і постійно намагаєтеся втекти від реальності. Ви повинні задуматися над причиною такого стану, тому що, може бути, це викликає бажання в Тобі розлучитися з якимось чоловіком, який вселяє Тобі це почуття, потрібно розірвати з ним усі контакти.

Сонник до чого сняться білі кури — Сонник Нострадамуса

 

Сонник до чого сняться білі кури — це дебют, що Тебе чекає процвітаюче майбутнє, і не доведеться турбуватися про матеріальне забезпечення.

До чого сняться білі кури несуть яйця — Сонник Хассе

 

Коли приснилося, що білі кури несуть яйця, сонник передвіщає, що незабаром ви приймете участь в якомусь громадському зібранні, на якому ви будете дуже бажаним членом і віщує загальний успіх і особливо у професійній сфері.

 

До чого сняться білі кури швидко бігають — Сонник Лонго

 

До чого сняться білі кури швидко бігають — це є для Вас сигналом, що Ваше життя дуже непередбачуване і це є причиною більшості Ваших проблем, тому що не знаєш, чого дійсно ти чекаєш від долі і куди ви хочете рухатися.

 

Сонник - тлумачення снів