Сонник – білий кінь до чого сниться білий кінь у сні приснилася

Білий кінь. Цей символ, відображений у Вашому сні завжди грає роль попередження. Тлумачення символу білий кінь ви дізнаєтеся нижче сонники психологів, лікарів, і провидців.

До чого сниться білий кінь — Сонник Фрейда

 

До чого сниться білий кінь. В основному завдання сну застерегти Вас від того, що якась небезпека підстерігає на Ваше здоров’я, тому найближчим часом потрібно ще більше, ніж зазвичай, піклуватися про себе і намагатися не витрачати ні в якій мірі своїх сил.

Ви повинні також звернути увагу на своє харчування і постаратися, щоб вона була більш здоровою, а також обмежити шкідливі звички, тому що саме з боку травної системи, можуть зустрітися якісь проблеми.

 

До чого сниться білий кінь жінці — Сонник Міллера

 

Сновидіння, в якому сниться білий кінь жінці, сонник роз’яснює, що сон пов’язаний з благополуччям і достатком, віщує щастя і період процвітання, які стануть не тільки Вашим , але й, швидше за все, всієї Вашої сім’ї.

Якщо сниться, що біжить біла кінь, це найкращий знак, так як пророкує удачу у всіх сферах Вашого життя.

Якщо сниться табун білих коней у супроводі кого-то — буде добробут, в основному, у професійній сфері.

Сниться білий кінь з небіжчиком — невдалою знак, так як віщує якісь ближче невизначені проблеми, які можуть впасти на Твою голову, не виключено, що Тебе чекає ціла серія невдалих подій.

Сниться біла красива кінь — означає, що скоро Ваші зусилля будуть винагороджені сторицею долею, і ти досягнеш успіху, про який так довго мріяли.

До чого сниться білий кінь дівчині — Сонник Ванги

Якщо приснилася білий кінь дівчині — це символ, що скоро Тебе спіткає удача в професійній сфері, особливо якщо у тебе свій бізнес. Успіх, це буде на стільки великий, що Вам вдасться значно примножити капітал, і підняти свій рівень життя.

Сниться білий кінь незаміжньою дівчині — це ознака покращення Вашого фінансового становища, але не відомо, в результаті чого ця ситуація настане. Сонник Ванги передвіщає Вам якусь важку, але нерентабельними роботу, в якій вам доведеться брати участь, хочеш ти цього чи ні.

Білий кінь для дівчини віщує появу якийсь привабливою вакансії і означає, що ви зміните свою позицію з користю для Вас.

До чого сниться білий кінь чоловікові — Сонник Нострадамуса

 

Сон, у якому сниться білий кінь чоловікові — символізує нещастя, на жаль, яке відбудеться з Твоєю участю, і люди, яких ти називаєш друзями, стануть причиною Ваших проблем, можливо, дуже серйозних.

Також сонник передрікає, що Вас чекає період поневірянь. Не відомо, чим вони викликані, може це станеться по Вашій вині, або, може бути, в результаті невдалого переплетення життєвих обставин, але, швидше за все, вам не вдасться цього уникнути.

Якщо Вам сниться, що ви перебуваєте на білому коні, передвіщає Вам великий успіх, якого можна очікувати вже найближчим часом в майже всіх областях вашого життя
 

До чого сниться скакати на білому коні — Сонник Хассе

 

Якщо сниться скакати на білому коні, це передвісник радості, яка вже скоро станеться з Твоєю участю.

Сниться біжить біла кінь і незалежно від того, які додаткові обставини, які супроводжують цього символу, напевно, це попередження, щоб ти не дав нікому себе спровокувати, тому що, коли ти прийдеш у гнів, ви не зможете його стримати, і Вам буде дуже важко повернутися на колишнє стан.

Якщо цей символ з’являється у сні жінки, це анонс, що скоро вступить в конкуренцію з іншою жінкою за любов якогось чоловіка, який не обов’язково буде того вартий.

Білий кінь уві сні до чого сниться Сонник Лоффа

 

Білий кінь уві сні до чого сниться? Бути може, це якось пов’язано з Твоїм здоров’ям, наприклад, ти боїшся, що ви будеш інфікований якимось вірусом, але може і будь-який інший тип небезпеки, навіть в метафоричному сенсі.

Також символізує якісь труднощі і перешкоди, які потрібно долати наяву, щоб дійти до заповітної точки, або попереджає, що незабаром такі виникнуть перешкоди на Вашому шляху, і вам доведеться проявити велику мужність, завзятістю і силу волі, щоб не здатися і з-за них не звернути зі свого шляху.
 

До чого сниться гладити білу кінь — сонник Логно

 

Гладити білу кінь уві сні — це час розваг і безтурботного веселощів, яка дозволить Вам розслабитися і відволіктися від важких буднів, Вам не вистачає життєвих сил, і ви повинні відпочити, щоб Ваш організм міг відновити запаси втраченої енергії.

Сонник Лонго трактує, що цей символ вказує на те, що наяву, бути може, тільки підсвідомо, відчуваєте якісь ризики, і дуже боїшся, що не зможеш себе уберегти від них.
 

Сонник - тлумачення снів