Сонник – біла сова до чого сниться біла сова уві сні приснилася

Біла сова — дуже популярний магічний символ. У сновидіннях символізує розкриття таємних думок. . Розглянемо, що говорить сон про білих сов сонники астрологів

До чого сниться біла сова — Сонник Фрейда

 

Сниться біла сова – в цілому цей символ означає, що Ваше життя Вас не задовольняє, хоча може не до кінця це розумієш і відчуваєш це лише підсвідомо. Подумайте, тому що, якщо це дійсно так, ви повинні зробити в ньому переоцінку і відповісти собі на питання, що для Вас головне, щоб ти міг зробити це сенсом свого існування.
 

До чого сниться біла сова жінці — Сонник Міллера

 

Якщо ж приснилося біла сова жінці — це для Тебе знак, що в найближчому майбутньому все буде виходити за Вашим бажанням, особливо таких, в яких має значення для Вас час, тому вам доведеться бути дуже терплячим в очікуванні результати будуть видні після всіх ваших вчинків..

До чого сниться сова біла в руках — Сонник Ванги

 

Якщо Вам сниться сова біла в руках — це віщує для Вас дуже радісні моменти і безліч розваг в колі улюблених друзів, не обов’язково у супроводі алкоголю.

Біла сова в руках — це для Вас сигнал від Вашого підсвідомості, що наяву ви перебільшуєте з сигаретами і алкоголем.
 

До чого сниться біла сова в будинку — Сонник Нострадамуса

 

Сон в якому сниться біла сова в будинку — цей символ є для Вас попередженням, що якщо ви не почнете вести більш здоровий спосіб життя і уникати будь-яких шкідливих речовин, ви можете за це дорого заплатити своїм здоров’ям.

 

До чого сниться сова біла з плямами — Сонник Хассе

 

Якщо сниться сова біла з плямами — це, на жаль, негативний знак, оскільки це означає, що скоро ви будете за когось близького звинувачені за підозрою в шахрайському поведінку або навіть зраду.
На цьому тлі відбудеться між вами серйозні конфлікти, і якщо не зможете запобігти їх по можливості швидко, коли не наберуть ще більших розмірів, не може Вам вдасться врятувати ці відносини.
 

До чого сниться біла сова дівчині — Сонник Лонго

 

Якщо ж у сні сниться біла сова дівчині, це може передвіщати якесь знайомство або навіть роман, який, однак, не закінчиться для Вас добре, але внесе у ваше життя багато клопоту і виникло в результаті замішання

Сонник - тлумачення снів