Сонник – біла собака до чого сниться біла собака уві сні приснилася

 

Біла собака. Собака з давніх часів вважалася берегинею домашнього вогнища. Якщо Тобі присниться символ біла собака, Ваша родина отримає перемогу, яка буде стосуватися всіх сфер вашого життя. До чого сниться біла собака, розглянемо тлумачення з популярним сонникам
 

 

 

 

 

 

 

До чого сниться біла собака — Сонник Фрейда

 

Якщо тобі сниться біла собака, це сигнал від Вашого підсвідомості, що ви занадто сильно залучені в життя інших людей, або занадто сильно зосереджені на справах інших людей, нехтуючи тим самим свої власні.
Якщо ж приснилася біла собака, це символ щирого, відданого Вам друга, на якого можна розраховувати в будь-якій ситуації. Сонник тлумачить цей символ, незалежно від того, в якому контексті з’являється у Вашому сні і які додаткові деталі йому супроводжують, що це означає, що в найближчому майбутньому ви дізнаєтеся багато цікавих речей. Не відомо точно, що або кого ці речі будуть стосуватися, але впевнений, що не залишиться це без будь-якого впливу на Ваше життя.

До чого сниться біла собака жінці — Сонник Міллера

Уві сні сниться біла собака жінці, це ознака, що Ваш шлюб, в якому ви в даний час або який тільки ви укладете, буде дуже сумісний, щасливий і тривалий, до кінця життя одного з вас.

Якщо символ – біла собака з’являється у сні жінки, це для неї сигнал, що слід дуже уважно вибирати чоловіка, з яким хоче провести залишок життя, бо якщо прийме це саме рішення поспішно, дуже можливо, що вона хибна.

Якщо уві сні сниться біла собака заміжній жінці символу ніякі додаткові деталі — це означає, що існує небезпека, що скоро ви потрапите в якесь підозріле суспільство і в результаті цього встрянете в якісь серйозні проблеми, тому ви повинні бути дуже обережні, з ким ви проводите час, особливо під час заходів де присутні алкогольні напої .

До чого сниться біла собака дівчині — Сонник Ванги

Якщо сниться біла собака дівчині, це може бути анонс зустрічі з людьми, з якими ти товаришував в минулому, але вже давно не мав з ними ніякого контакту.

Коли ж сняться білі цуценята собаки, це передвістя народження дитини у Вашій родині або в оточенні близьких друзів.

Якщо ж сниться біла собака на ланцюзі з’являється уві сні дівчата, це сигнал, що дуже ревнуєш свого партнера, хоча, можливо, не до кінця усвідомлює це наяву.
Якщо Вам сниться біла собака нападниця — це успішна ознакою, бо це означає, що скоро Вам вдасться укласти цікаве знайомство з ким-то симпатичним, який додаток може бути, Тобі принести якісь суттєві переваги, якщо не зараз, то в майбутньому.

До чого сниться маленька біла собака — Сонник Нострадамуса

 

Коли вам сниться маленька біла собачка, це віщує якісь серйозні непорозуміння у Вашому найближчому оточенні, які незабаром вирішуватися і настпит гармонія і спокій у рідному домі.

Маленька біла собака означає вірність, на яку ви можете розраховувати з боку своїх близьких і друзів, а особливо людини, вірність якого залежить від Тебе.

Якщо вам сниться б’єте маленьку собачку – це передвіщає, що ви станете жертвою зради під час якоїсь поїздки, в яку збираєтеся ви вже найближчим часом. Ця поїздка буде мати змінні — щастя і нещастя, вони будуть у Вас переплітатися з успіхом, тому не варто приймати ризикованих підприємств.

До чого сниться біла добра собака — Сонник Хассе

Якщо сниться біла добра собака, то це означає, що наяву ви робите щось, що це дуже ризиковано, і незважаючи на те, що ви впевнені у своїй удачі, у тебе немає підстав для цього.

Уві сні сниться біла пухнаста собака, по соннику є ознакою того, що людина, якій ви довіряли і кого ти вважав люб’язним, виявиться помилковим, тому що ви дізнаєтеся, що він замишляє за Твоєю спиною проти Тебе і хоче Твоєї загибелі.

Снилася чорно біла собака — Сонник Лоффа

Снилася чорно біла собака – це є сигналом того, що підсвідомо Вам не вистачає якоїсь різноманітності в житті і вважаєш, що Твоє існування дуже одноманітний.

Якщо Вам сниться, сниться велика чорно біла собака, сонник обіцяє нові, цікаві знання, завдяки яким ви можете отримати багато, а якщо уві сні вам сниться біло руда собака — обіцяє це непорозуміння з якоюсь близькою людиною. Яке може передвіщати якийсь неприємний розмова, що значно вплине на Ваше життя.

До чого сниться біла собака кусає — Сонник Лонго

 

До чого сниться біла собака кусає, сон передвіщає Вам добробут і успіх на емоційному ґрунті. Найближчим часом вам доведеться бути дуже терплячими, тому що нічого не буде відбуватися так швидко, як би ти цього хотів.

Це анонс якогось цікавою угоди, яке найближчим часом Вам вдасться укласти. У соннику цей знак символізує фундаментальне для Вашого життя рішення, яке ви будете змушені прийняти.

Сонник - тлумачення снів