Сонник: батон до чого сниться батон уві сні приснився

До чого сниться батон? Такий сон, як правило, означає, що людина отримала наяву якусь шкоду або потребує ніжної турботи, але, як правило, намагається цього не визнавати.
Сниться батон хліба, це віщує найближчі невизначені проблеми. Також це може означати, що наяву у вас є проблеми з вираженням своїх почуттів і поглядів і тому Тобі не вистачає свободи, і навіть відчуваєш себе некомфортно.

До чого сниться білий батон — сонник Фрейда

Сниться сон білий батон? Це віщує криза в сфері емоційного, а коли когось пригостили батоном, це означає, що ви намагаєтеся зберегти в чомусь дуже великий вплив, і ви намагаєтеся контролювати, що не є добре для вас обох і твердо стоїть припинити цього бізнесу, даючи йому повну свободу у прийнятті рішень.

Сниться свіжий батон у сні — сонник Міллера

Коли сниться свіжий батон, це сигнал, що ви хотіли б викликати більший інтерес у своєму оточенні. Якщо уві сні ви бачите закривавлений батон, віщує це, як правило, серйозний криза між найближчою родиною.

 

До чого сниться купувати батон — сонник Ванги

До чого сниться батон купувати? це сон можна трактувати так: що незабаром ви отримаєте повідомлення від якогось людини, яка знаходиться далеко від Вас, але постійно про Тебе пам’ятає і хоче зв’язатися з Вами. Якщо приснилося, що ви бачите як купують батон, це передвістя проблем, що виникли із-за того, що ви вклали сили в якесь непевне діло, яке не принесе бажаних результатів.

Сниться батон з маком — сонник Нострадамуса

Що означає коли сниться батон з маком? Коли такий сон вам сниться, це символ того, що скоро Ваша економічна ситуація буде поступової, але досягнуте поліпшення.

Якщо уві сні сниться батон з цвіллю це означає, що наяву у вас є великі сумніви з приводу поведінки свого оточення, і хотів би зробити щось, щоб вплинути на поведінку людей, щоб вони були краще. Але це тільки бажане за дійсне, тому що погано поводишся для цієї задачі.
 

Багато батонів у сні — сонник Хассе

Так само можливо сниться багато батонів? Це знак того, що ти розумієш, що навколо Тебе відбувається багато поганих речей, але в той же час є усвідомлення, що мало що можна вдіяти і погано себе почуваєш. Достатньо, однак, що ви будете нести відповідальність за себе і своїх близьких, бо ти не в змозі врятувати весь світ.

 

Сниться батон білого хліба свіжий — сонник Лоффа

Якщо сниться батон білого хліба свіжий, наяву у вас є якась проблема, наприклад, хто-то для тебе важливий, ви можете інтерпретувати цей сон за аналогією – ти боїшся, що йому не вдасться поправитися.

Приснився батон білого хліба — сонник Лонго

Якщо сниться батон білого хліба свіжий, Ти боїшся того, що принесе Тобі доля, але його теж немає вже сил для боротьби, тим більше, що ти впевнений, що вона цілком безглузда.

Сонник - тлумачення снів