Сонник – біла спідниця до чого сниться біла спідниця уві сні приснилася

Біла спідниця. Якщо цей мотив з’являється у сні жінки, частіше всього означає, що вона відчуває, вона готова бути матір’ю і підсвідомо дуже сумує за материнством, незважаючи на те, що наяву може бути, взагалі не завжди усвідомлює це. Розглянемо, що йдеться про цьому символі сонники астрологів

 

До чого сниться біла спідниця — Сонник Фрейда

 

Якщо уві сні ви бачите біла спідниця, це віщує для Вас удачу, якщо мова йде про вашому власному здоров’ї – вам не потрібно турбуватися, що найближчим часом ви попадаєте жертвою якої-небудь хвороби.

До чого сниться бачити білу спідницю — Сонник Міллера

 

Сон, у якому сниться бачити білу спідницю, то це означає серйозну печаль у Вашому житті, пов’язана, як правило, з якимись неповнолітніми особами з Вашої сім’ї.

Коли ж сниться біла красива спідниця — це сон стосується Вашого власного потомства і означає, що воно буде здоровим і красивим.

 

До чого сниться довга спідниця біла — Сонник Ванги

 

До чого сниться довга спідниця біла — цей знак скоріше негативний, оскільки це обіцяє, як правило, якісь проблеми, що виникають в результаті несення особою наслідків вчинюваних нею дій.

А також обіцяє сварки у Вашому найближчому оточенні , бути може, навіть скрізь, де ти з’явишся.

Біла довга спідниця присутній у Вашому сні — сонник припускає, що це є символом успішного якоїсь справи, тому що обіцяє прибуток, які прийдуть до Вас в результаті прийнятих нещодавно заходів.

 

До чого сниться коротка біла спідниця — Сонник Нострадамуса

 

Якщо Вам снитс коротка біла спідниця, це означає, що в найближчому майбутньому на Тебе чекає багато зусиль і труднощів, які доведеться подолати.

Сонник каже, що це ознака того, що хтось відчуває до Тебе – чи скоро почне живити – більшу ворожість і, швидше за все, дуже болісно відчуєте це на своїй шкурі
.
 

До чого бачити уві сні білу спідницю — Сонник Хассе

 

Якщо ви бачите уві сні білу спідницю, це означає, що, можливо, підсвідомо ви намагаєтеся втекти від свого оточення, в якому кожен день ви живете, тому що ви не відчуваєте себе добре в компанії знайомих Вам людей. Можливо вони справляють на Вас якимось чином негативний вплив, ви розумієте це і врешті-решт, від цього бажаєте звільнитися.

 

Сон з довгою білою спідницею — ” Сонник Лонго

 

Якщо приснилося, що ви п’єте там якийсь алкоголь, це означає, що наяву ви живете занадто відірвана від реальності, тому що занадто сильно зосереджені на своєму внутрішньому житті, мало звертаючи увагу на те, що відбувається навколо Вас на відкритому повітрі.

Якщо ж ви мрієте про те, часто, це для Вас попередження, що навпаки – ти дуже поверхневий, і Ваша внутрішня життя дуже низьким або навіть взагалі не існує, що збіднює Твою особистість в очах інших людей, які чудово відчувають, вважаючи, що ви людина, нудною і позбавленою глибини.

Сонник - тлумачення снів