Сонник – біле простирадло до чого сниться біле простирадло уві сні приснилася

Біле простирадло. Якщо тобі сниться просто біле простирадло і більше ніяких додаткових деталей, це означає, що будуть якісь несподівані, але дуже приємні сюрпризи. Детальніше нам розкажуть сонники астрологів

До чого сниться біле простирадло — Сонник Фрейда

Якщо сниться біле простирадло — це негативний знак, тому що означає, що настав період безвиході і пригніченого самопочуття, Вам здається, що Ваше життя повністю позбавлена сенсу.

До чого сниться ліжко з білим простирадлом — Сонник Міллера

Якщо тобі сниться ліжко з білим простирадлом — це передвістя удачі, і воно скоро залишиться у Вашому житті.

Сонник передвіщає Вам перемогу в якомусь важливому для Вас справі, яку ви досягли завдяки своїй наполегливості та завзятості.

До чого сниться біле простирадло на людину — Сонник Ванги

Сниться біле простирадло на людині, це означає, що зрадить Тебе той, від кого ніколи б цього не чекав сонник вважає це ознакою, бо означає, що незабаром відкриються справи інших людей, і це скінчиться для Вас великими неприємностями.

Біле простирадло під людиною — передвіщає успіх у роботі та значно підвищитися ваше фінансове становище, якщо ж сниться мокра біле простирадло на людині, це означає, що наяву, навіть не підозрюючи про це, Вам вдасться зустріти любов.

До чого сняться білі простирадла в крові — Сонник Нострадамуса

Білі простирадла в крові символізує якусь втрату, яке скоро відчуєте, ти не в змозі це зупинити, це передвістя хвороби – Вашій або когось з Вашого найближчого оточення.

До чого сняться трупи в білих простирадлах — Сонник Хассе

Якщо Вам сняться трупи в білих простирадлах — це анонс Вашої участі в якомусь важливому святі, а якщо лише пасивно дивишся, це передвіщає сварки і розбіжності з близькими або друзями. Цей символ, відображений у Вашому сні, припускає, що ви-людина дуже правильний і з моральної точки зору причепитися ні до чого Твоєму відання.

Сонник - тлумачення снів