Сонник – білий птах до чого сниться білий птах уві сні приснилася

Біла птиця. Якщо у Вашому сні в якомусь контексті, з’явиться цей символ — це відображає Твою ситуацію наяву – може бути, ви чекаєте якусь важливу новину, яка в кінцевому підсумку виявиться для Вас дуже успішною.

До чого сниться білий птах — Сонник Фрейда

Коли ти спиш, сниться білий птах — це знак, що підсвідомо або свідомо ти наяву побоюєшся, що люди дізнаються, що ти брехав їм в якому-небудь справі.

До чого сниться велика білий птах — Сонник Міллера

Коли уві сні сниться велика біла птах — це передвіщає благополуччя в якійсь справі, в основному пов’язане з фінансовою сферою Вашого життя.

Сонник тлумачить, що такий символ передвіщає Вам щастя в любові.

До чого сниться білий птах у небі — Сонник Ванги

Білий птах у небі — є невдалою знаком, так як символізує погані події, які можуть статися у Вашому житті: погіршення фінансового стану, розчарування якогось важливого для Вас справа або хвороба, Вашу або когось із Ваших близьких.

До чого сняться пір’я птиці білі — Сонник Нострадамуса

Сняться пір’я птиці білі – такий сон передвіщає швидку розлуку з кимось близьким, з ким не хочеш розлучатися і сонник вказує на те, що ви відчуваєте нудний союз, в якому в даний час ви перебуваєте, і ви відчуваєте необхідність введення в нього трохи різноманітності і фантазії.

Білі птахи уві сні до чого сняться — Сонник Хассе

Якщо приснилося, Білі птахи уві сні — це сигнал Вашого самопринятие.
Сонник Хассе вважає, що не все у Вашому житті в порядку, і, можливо, ви повинні переосмислити і привести в порядок деякі важливі справи.

Розлетілися по містах чорно білі сняться птахи — Сонник Лоффа

Розлетілися по містах чорно білі сняться птахи — означає, що наяву у вас дуже багато комплексів і з-за цього ви відчуваєте себе гірше, від більшості людей зі свого оточення, що може не до кінця собі ти усвідомлюєш. Цей це означає, що наяву у тебе щодо когось є забобони, хоча в той же час підсвідомо ти розумієш, що ти ведеш себе безглуздо.

До чого сниться білий птах в руках — Сонник Лонго

Якщо тобі сниться білий птах в руках — це анонс поліпшення Твоєї ситуації, в основному, матеріальної.
Сонник передвіщає, що незабаром ви приємно проведете час у компанії дуже приємних людей, з якими ти відмінно грав.

Сонник - тлумачення снів