Сонник – біле взуття до чого сниться біле взуття в сні приснилася

Білий одяг. Якщо уві сні ви бачите цей символ, це означає, що конкуренту або навіть ворогу вдасться перемогти Тебе в якесь важливе для вас обох поле,розглянемо тлумачення з популярним сонникам

До чого сниться білий одяг — Сонник Фрейда

Сниться білий одяг — сон символізує Вашу щирість, яка іноді навіть жорстокою, і, бути може, варто задуматися, чи обов’язково потрібно говорити всім правду прямо в очі.

До чого сниться білий одяг на жінці — Сонник Міллера

Коли ти спиш і сниться білий одяг на жінці, — це передвістя отримання Вами якоїсь поганої новини. Це знак, що наяву ви зробили щось погане, і ти підсвідомо хочеш виміряти собі за це покарання, тому що ви відчуваєте, що ви повинні покаятися за свій вчинок.

До чого сниться людина в білому одязі — Сонник Ванги

Якщо ж сниться людина в білому одязі, це анонс великого капіталу, що, швидше за все, Вам вдасться заробити в майбутньому. Коли ти спиш і бачиш людину в білому одязі, це сигнал від Вашого підсвідомості, що рішення, з яким ви в даний час носитесь, повинно бути Вами продумано так ретельно, як це тільки можливо, тому що, якщо ти приймеш її всерйоз, ви дуже скоро пошкодуєте.

Сниться померлий в білій одежі — Сонник Нострадамуса

Якщо уві сні сниться померлий в білому одязі, але, незважаючи на це, ви відчуваєте себе щасливим, це знак, що наяву ви є дуже цінною людиною, і в нагороду за це доля обдарує Тебе багатством.

Якщо ви померлий в білому одязі, це може означати, що підсвідомо дуже боїшся, що, наприклад, в результаті втрати роботи, ви будете позбавлені доходів, однак, даремно ви турбуєтеся

До чого сниться чоловік у білій одежі — Сонник Хассе

До чого сниться чоловік у білій одежі? У цілому цей символ означає, що в найближчому майбутньому на Тебе чекає дуже невдалий час. Швидше за все, пережити безліч стресових подій і турбот, які можуть навіть викликати у Вас серйозні проблеми зі здоров’ям. Якщо уві сні ви бачите себе або когось зі своєї родини, як і чоловіка в білому одязі, також віщує серйозне занепокоєння, але, в основному, в результаті відчуття втрати фінансових коштів.

Сонник - тлумачення снів