До чого сняться зірки – сонник, тлумачення сну про падаючу зірку і чумацький шлях уві сні

Зірки є символом заповітної мрії, романтики, надії, тому головні смисли таких сновидінь цілком очевидні, легко піддаються тлумаченню і несуть в собі, як правило, позитивне значення. Але не варто забувати, що в залежності від супутніх деталей, пояснення може помітно змінюватися.

Зірки по соннику Міллера

Сонник Міллера пояснює яскраві ясні зорі на небі, як хороший знак, предрекающий, що протягом тривалого часу сновидець стане відчувати радість від спілкування з оточуючими і при цьому не буде мати ніяких проблем. Причому, абсолютно неважливо, якого кольору при цьому були зірки: стандартного білого або жовтуватого або незвичайних відтінків, яких не існує в природі.

Дуже невиразні, ледь помітні на небосхилі зірки обіцяють швидкі нещастя, при цьому точно сказати, з якою саме сторони прийде біда, неможливо.

Падаюча або зароджується на очах сплячого зірка є передвісником смутку і тривалих переживань, туги за якогось конкретного місця або людині.

Якщо небесні світила не були «прикріплені» до одного конкретного місця на небі, а постійно переміщалися і оберталися по колу, такий сон обіцяє важкі випробування, причому, не конкретній людині, побачив це видіння, а всій країні або навіть планеті. Велика ймовірність великих техногенних катастроф або серйозних екологічних лих.

Якщо людина уві сні спостерігає за нічним небом — незабаром його чекають позитивні зміни

Тлумачення сну про зірки соннику Ванги

Побачена уві сні зірки, Ванга пояснює позитивно: будь-яку справу, за яке візьметься сновидець, буде виконано саме так, як задумано. Навіть сама складна і невдячна робота обов’язково принесе радість і успіх.

Якщо людина спостерігає за нічним зоряним небом, його чекають приємні зміни: те, чого він давно чекає, скоро здійсниться.

Падаючі зірки уві сні, а й наяву, віщують виконання самого заповітного бажання. Якщо таких зірок було дуже багато, значить, сплячого чекає тривалий сприятливий період у житті, все задумане обов’язково здійсниться. Також велика ймовірність просування по кар’єрних сходах або відкриття власного бізнесу.

ВАЖЛИВО! Коли сплячий уві сні сам починає підніматися до зірок або летить до них на спеціальній машині — в глобальному сенсі це пророкує різке розвиток науки, і вже зовсім скоро будь-яка людина буде мати можливість відвідувати інші планети. Для конкретної людини таке бачення означає, що він має ангела-хранителя, який оберігає його спокій.

Зірки в ісламському соннику

Якщо зірки уві сні були дуже яскравими, виблискували і переливалися, значить, спить визначено бути щасливим у коханні. Велика кількість небесних тіл різних розмірів говорить про те, що незабаром доведеться зробити серйозний вибір, але не варто через це переживати, в кінцевому підсумку він виявиться єдино вірним. А ось тьмяні зірки можуть стати провісниками небезпеки.

Спостерігати справжній «зоряний дощ» — до величезної кількості радості, щасливих миттєвостей та успіху. Полярна зірка символізує дорогу і дає сновидінню підтримку на його шляху, вказуючи, що той, кому був посланий цей сон, йде і вірною дорогою.

Падаюча зірка уві сні — символ необмежених можливостей

Кому приснився сон?

УВАГА! Для чоловіків і жінок зірки в нічному небі є різними символами, отже, і тлумачення подібних снів в якійсь мірі буде різнитися.

Жінки

Жінкам сни, показують зоряне небо, обіцяють міцні гармонійні відносини, благополуччя в родині і успіх в побудові кар’єри. Побачити зірку під час прогулянки з молодою людиною — до удачі в любовних відносинах.

Чоловікові

Зоряне небо у сновидінні чоловіка є символом влади, авторитету. Таке бачення є показником того, що сновидець займає лідируюче положення в робочій сфері діяльності, так і серед значущих для нього особистостей.

Тлумачення сну по подробиць

Падаюча зірка

Падаючі зірки є знаком необмежених можливостей, швидкого виконання бажань. Якщо сплячий ще не має серйозних відносин, то такий сон обіцяє йому швидку зустріч з коханим і побудова сім’ї.

Негативне значення тлумачення цього сну має лише в тому випадку, якщо побачене небесне тіло падало прямо на сновидця. Це говорить про те, що велика ймовірність сумних подій у сім’ї.

Чумацький шлях

Побачити чумацький шлях — до знайомства з впливовою людиною, який зробить великий вплив на долю того, кому приснився цей сон. Якщо найближчим часом планується якась тривала поїздка — не варто ні про що хвилюватися, чумацький шлях забезпечить спокійне і безпечне пересування.

Йти по чумацькому шляху значить домагатися в реальності професійних висот.

Дуже яскраві зірки

Яскраві і великі зірки обіцяють смугу везіння і велику удачу в усьому, крім азартних ігор. Причому, чим помітніше були зірки і сильніше світили, тим більша удача буде чекати сновидця. Після такого сну можна братися за діло, яке відкладалося протягом тривалого часу, найбільш підходящий момент уже настав.

Зірка Давида

Зірка Давида або будь-яка інша шестикутна зірка відображає гармонію між чоловічим і жіночим началами, а також потреба людини в цій гармонії.

Зорепад

Зорепад уособлює перспективну діяльність. Все, що тільки було задумано, здійсниться протягом декількох тижнів, а будь-яке починання принесе прибуток. Падаючі зірки означають можливість отримати вплив і популярність в конкретній сфері діяльності.

Зорепад також є показником привабливості для протилежної статі, багато почнуть домагатися прихильності того, кому привидівся цей сон, але не варто відразу ж кидатися у вир з головою, потрібно тверезо оцінювати всіх претендентів.

Віфлеємська або різдвяна зірка сниться до великих змін

Комета в небі

Комета попереджає про несподіваних життєвих випробуваннях. Вони прийдуть з тієї сторони, звідки сплячий менше всього чекає каверзи. Можна сміливо вступати у боротьбу — того, хто рухається тільки вперед, слава забезпечена.

Морська зірка

ДОВІДКА! Морські зірки мають одну цікаву особливість — вони самостійно відрощують відірвані промені, а деякі їх них вирощують навіть нову особину з одного такого променя.

Саме тому сонники трактують морську зірку як знак відродження і вічності. Життя буде продовжуватися і далі, незважаючи на обставини, що здаються дуже складними та нестабільними. Такий сон покликаний дати людині надію, віру і впевненість у своїх силах — незабаром всі проблеми і вороги безслідно зникнуть, та справи поступово підуть на лад.

Віфлеємська зірка

Віфлеємська або різдвяна зірка сниться до великих змін, які обов’язково будуть позитивними і принесуть збільшення наявних грошових коштів. З цим сном закінчиться все погане, що увійшло в життя сплячого, важкий життєвий період залишиться лише неприємним спогадом.

Висновки

Практично всі сни, в яких фігурують зірки, трактуються в позитивному ключі. Для того, щоб зрозуміти, що саме обіцяє таке сновидіння, потрібно звернутися до подробиць побаченого, тим не менш, в будь-якому випадку можна бути впевненим — заповітне бажання скоро виповниться.

Сонник - тлумачення снів