До чого сниться пісок – сонник, тлумачення сну про білий або жовтий пісок у пустелі, ходити босоніж по морському піску у сні

Сон, у якому ви побачили пісок, може інтерпретуватися по-різному. В залежності від того, де його бачили, якого він був кольору, ваші відчуття при вигляді піску — все це має велике значення і різне тлумачення. Подивимося, що означає цей сон на думку кількох відомих тлумачів.

Пісок по соннику Міллера

Цей, досить складний знак, що говорить про швидкі збитки. Людині доведеться пережити фінансові втрати, можливо, що його торкнеться рука голоду.

Тлумачення сну про пісок сонник Ванги

На думку відомої ясновидиці, цей символ може бути вісником як хороших змін, так і наближення важкого періоду. Потрібно згадати всі обставини:

 

 

піщані гори — до нових знайомств

 • великі піщані гори, обіцяють зміни на краще. Кожен день буде наповнений радістю і знайомством з новими людьми;
 • ходити по піску — ваше особисте життя зміниться в кращу сторону. Самотня людина може зустріти кохану людину, відносини з ним завершаться шлюбом;
 • якщо ви пересыпаете в руках брудну гірську породу, то слід остерігатися злих людей. Хтось із знайомих може виявитися заздрісним або спробує використати вас у власних цілях;

 • побачити себе закопане в пісок, насправді вашому фізичному і емоційному здоров’ю загрожує небезпека. Потрібно остерігатися інфекційних хвороб, а також негативного впливу близьких людей. Не піддавайтеся стресу, це похитне здоров’я;
 • пісок був яскравого кольору — в реальності ви станете учасником незабутніх подій;
 • чисті крупиці означають несподіваний поворот справ;
 • сухий — дратівливість і утруднення в справах;
 • якщо уві сні він вологий і прилипає до вас — це означає, що накопичилися проблеми більше не можна ігнорувати.

Сон з піском в ісламському соннику

Сам символ може передвіщати поїздку. Якщо ходити або сидіти на піску, то це означає які-небудь турботи, печалі, ворожнечі і приниження.

Кому приснився сон?

ходити босоніж — небажання вирішити головну проблему

Цей символ може приснитися при різних обставинах, у різних формах та кольорах. Але не мале значення матиме й те, кому приснився цей сон.

Жінки

 1. Для дівчини сліди на піску означають велику кількість залицяльників. Але якщо вона побачила непотревоженный пісок, то їй потрібно остерігатися. Злі язики і плітки заздрісників можуть сильно вплинути на її репутацію.
 2. Заміжній жінці віщує швидкі проблеми. Фінансові втрати, проблеми з чоловіком та іншими членами сім’ї. Їй доведеться вийти з зони комфорту, пробуючи прожити на ті засоби, якими вона буде мати. Якщо ж гірська порода була чистою, то незабаром всі біди пройдуть, а відносини відновляться.

Чоловікові

Для представників сильної статі цей сон буде означати те, що в них присутній елемент метання і невизначеності.

Пройтися по піску босоніж, значить, відсутність бажання брати на себе відповідальність.

Де був пісок у вашому сні?

Тут потрібно розглянути кілька найбільш популярних варіантів. У реальному житті таке місцезнаходження піску можна визнати не зовсім класичним, але не потрібно забувати, що сновидіння — це щось за межею розуміння людини.

У роті

Повний рот піску — це символ наближення змін у вашому житті, якими вони будуть, залежить від його виду. Брудний і темний, означає хворобливі зміни, до яких буде складно звикнути. А ось світлий і чистий — у вашому житті настане біла смуга.

У черевиках

Пісок, який потрапив у взуття, символ непосильної ноші, яку ви несете на своїх плечах. З такими проблемами не вийде впоратися поодинці. Необхідно переосмислити свої дії знайти новий підхід.

У волоссі

Ви займаєтеся справою, яка не має великого значення. Дрібні клопоти і проблеми, пов’язані з ним, відволікають і дратують вас.

піщана буря обіцяє хвилювання і душевний трепет

Тлумачення сну по подробиць

Для більш точної інтерпретації згадайте всі нюанси сну: де він знаходився, що ви з ним робили і які відчуття при цьому відчували.

Білий пісок на пляжі (берег моря)

Цією картиною підсвідомість дає вам зрозуміти, що вистачить працювати. Пора розслабитися і взяти відпустку. Всі проблеми вирішені в одну мить. А ось організм перебуває на межі виснаження. Відпустіть всі турботи і просто відпочиньте.

Ходити босоніж по піску уві сні

У цій ситуації важливо згадати свої відчуття:

 • якщо вони були приємні, то у вас на горизонті зміни в кращу сторону. У любові чекає успіх, успіх у всіх починаннях і рішення старих проблем — ось що обіцяє боса прогулянка по піску уві сні.
 • важке пробудження буде означати зворотне. Великі грошові втрати, проблеми на роботі, плітки заздрісників і їх підступи.

Жовтий золотий пісок у пустелі

Оману — ось що віщує такий сон. Але згадавши подробиці сновидіння, можна дізнатися більше:

 • тиха пустеля означає те, що вирішення питання, що для вас було очевидним, не стане таким. Великі складності приховані від очей;
 • піщана буря обіцяє хвилювання і душевний трепет від прибутку. Але слід стежити за своїм фінансовим благополуччям, воно може піти крізь пальці.

Потрапити в хиткі піски уві сні

Ситуація, в яку ви потрапили, висмоктує всі соки. Не бійтеся і не біжіть, а прийміть її як належну. Тільки в цьому випадку знайдеться вихід, який всіх влаштує.

Але якщо ви тонете і не відчуваєте при цьому страху, то, розв’язавши складну ситуацію, ви збагатитеся. Це також може обіцяти несподіване отримання великої спадщини.

Підмітати віником пісок

Чекає зустріч з давнім другом, яка обіцяє великі зміни.

Річковий пісок

Нічні мрії з піщаними берегами це непоганий знак. Рекомендується відвідати стиліста, перукаря і візажиста для зміни образу. Новий образ відкриє двері в зовсім інший світ, повний тільки позитивними емоціями.

їли цукор великими ложками уві сні — незабаром помиріться з близькою людиною

Цукровий пісок

Солодкий на смак в реальному житті, цукор стає зовсім іншим у світі задзеркалля. Він віщує фінансові втрати, крах планів і прагнень, невдачі в справах.

Цукровий пісок може означати і позитивні моменти:

 • їли великими ложками — стабілізуються відносини після сварок;
 • солодкий снігопад означає приємне побачення далеко від дому;
 • дорога і цукрового піску обіцяє приємну подорож.

Висновки

Важливо знати, що сни — це всього лише втілення нашої підсвідомості і не варто загострювати увагу на чомусь певному. Але деякі люди сприймають сновидіння як підказки від когось зверху.

Неважливо, що вам приснилося, головне — зробити правильні висновки з тлумачення снів.

Сонник - тлумачення снів