До чого сниться троянда? Тлумачення снів з червоними, білими і жовтими трояндами по сонникам

Троянда може означати протилежні речі, наприклад, пристрасть і байдужість, радість і горе, життя і смерть. З цієї причини троянда вважається подвійним символів, а сон, в якому вона з’явилася, потрібно трактувати, враховуючи всі деталі побаченого.

Роза по соннику Міллера

Міллер вважав, що будь-яка поява троянди уві сні повинно принести сновидінню приємні зміни в житті. Ще нерозпущена бутон символізує хороші новини, повністю раскрывшейся квітка говорить про те, що сновидець скоро отримає те, про що довго мріяв.

А ось завядший квітка може бути попередженням про погіршення здоров’я когось з домочадців, тому після такого сну необхідно стежити за станом своїх близьких більш ретельно.

За ісламським соннику троянди — приємний знак

Тлумачення сну з трояндами по соннику Ванги

В сонник Ванги йдеться про те, що свіжий запашний квітка сниться тим людям, які скоро закохаються або вже закохалися, але поки що не помічають свого нового стану. Якщо ж сновидець отримує букет зів’ялих квітів, йому варто остерігатися зради або обману від людини з найближчого оточення, і це не обов’язково повинен бути один. Той, хто уві сні уколовся об шипи, повинен знати, що його таємниця незабаром стане відома всім друзям і знайомим.

Роза ісламського соннику

Згідно з ісламським соннику побачені уві сні троянди – провісники приємних подій і зустрічей. Зірвані квіти – до подарунків і гарним новинам, а ось акуратно зрізані – це завжди символ майбутніх проблем і горя.

Тлумачення сну по подробиць

Далі ми розберемо сни, в яких з’являється троянда, більш детально, що дасть можливість тлумачити побачене набагато точніше.

ВАЖЛИВО! Більшість подробиць сну забуваються практично відразу після пробудження. Тому краще всього покласти біля ліжка ручку з зошитом, які допоможуть відобразити всі важливі деталі, побачені в сні.

Червоні троянди

Червоний квітка може означати як любов, так і зрада, при це не важливо, хто саме побачив сон, чоловік або жінка. Якщо сновидець отримує квітку від симпатичного йому людини, значить їхні почуття взаємні. Якщо уві сні один або партнер вибирає червоні троянди в подарунок для іншої людини, це може говорити про вже сталося або можливій зраді.

Букет троянд

Білий букет нареченої, приснився вільної дівчині або хлопцю, віщує романтичну зустріч, яка відбудеться в найближчому майбутньому. Якщо букет дарує друг або знайомий, значить сновидець скоро отримає приємні новини. Завядший букет завжди говорить про можливі неприємності в найближчому майбутньому. У кого в руках виявився зіпсований букет, того і чекають погані зміни.

Білі троянди — до поповнення в сім’ї

Білі троянди

Білі троянди, побачені в магазині або в якому-небудь громадському місці, говорять про те, що людина, побачивши такий сон, скоро отримає довгоочікувану роботу, підвищення або надбавку до зарплати. Якщо білі квіти прикрашають будинок сновидіння, значить в його сім’ї або родині його знайомих, скоро з’явиться дитина.

СПАВКА. Якщо на білих пелюстках виявилися вкраплення червоного кольору, сновидінню варто задуматися про те, що хтось із його найближчого оточення міг затаїти образу. Вкраплення іншого кольору говорять про швидкі зміни, які принесуть одночасно погане і хороше в життя людини, яка побачила сон.

Бачити, як дарують троянди уві сні

Такий сон може мати різні значення. Все залежить від того, хто дарує квіти і кому. Якщо жінка побачила, як хтось з її подруг дарує букет чоловікові, можливо, вона скоро зустріне свого судженого. Букет, який дарує хтось з родичів, говорить про можливі фінансові втрати.

Якщо чоловік бачить, як його друг дарує троянди дівчині, то йому варто чекати приємних новин з роботи

Коли троянди отримує сам сновидець, це символізує невеликих, але приємних зміни в його житті.

Жовті троянди

Якщо сновидець отримує букет з жовтих троянд, це означає, що скоро задумані ним плани здійсняться. Жовті квіти, які стали уві сні частиною інтер’єру, символізують поява в найближчому майбутньому сприятливої обстановки, яка допоможе досягти бажаних цілей. Розмова про жовті троянди – швидке запрошення на свято.

ДОВІДКА. Європейські сонники відносяться до жовтим кольорами зовсім інакше. З їх точки зору такі рослини можуть обіцяти швидку хвороба або неприємності для людини, що побачили подібний сон.

Пелюстки троянд

Пелюстки квітки, розкидані по кімнаті під час побачення, говорять про бажання сновидця приємно провести час зі своїм обранцем чи обраницею, яке скоро здійсниться. Пелюстки, розкидані на шляху у нареченого і нареченої, символізують швидку романтичну зустріч з незнайомцем. Якщо уві сні людина обриває троянду, і їсть її пелюстки, це означає, що його партнер або друг не стримає дані їм обіцянки.

Садити троянди

Посадка рожевих кущів в саду символізує втрачені можливості. Також такий сон говорить про те, що людина не бачить відкрилися перед ним вдалих можливостей. Якщо ж сновидець намагається виростити новий квітка з стеблинки завядшей троянди, це означає, що в реальному житті він збирається укласти невигідну угоду або поставити недосяжну для нього мета.

Якщо уві сні купувати троянди — можливо, в житті Ви витрачаєте гроші на дурниці

Купувати троянди

Купівля квітів може говорити про те, що сновидець витрачає гроші або сили на безглузді речі. Також цей сон може символізувати непередбачені фінансові втрати. Якщо троянди купує не сновидець, а його друг або знайомий, то в найближчому майбутньому йому можуть знадобитися гроші на важливу покупку.

ВАЖЛИВО! Якщо самого моменту покупки букета уві сні немає, але про це ведеться багато розмов, отже в найближчому майбутньому людині доведеться зробити серйозний вибір, пов’язаний з можливими фінансовими втратами.

Дарувати троянди

У такому сні найголовніше, кому були подаровані троянди. Тому що саме ця людина може зіграти значну роль в житті сновидца. Також важливі обставини, при яких були подаровані квіти. Якщо це було свято, важлива подія або побачення, то і в майбутньому людини чекають приємні зміни. Якщо ж букет був подарований на похоронах або в лікарні, то сновидінню у найближчому майбутньому варто остерігатися неприємних подій.

Чорна троянда

Чорний колір асоціюється з горем, стражданням і смертю, тому сон, в якому з’явилася чорна троянда, може бути передвісником неприємних змін. Якщо ж події, що відбуваються уві сні, мали позитивний характер, це означає, що і в реальному житті людини чекає щось хороше. Але він може не помітити цього, якщо буде відволікатися тільки на негатив.

Зів’яла троянда

Завядший квітка – це завжди провісник погіршення здоров’я. Якщо зів’яла троянда опинилася в руках друзів або родичів, то найближчим часом вони можуть захворіти або отримати травму. Якщо завядшее рослина тримає сам сновидець, то хвороба може наздогнати його, тому в реальному житті йому необхідно стати більш уважним до свого стану.

Штучні троянди уві сні

Штучні квіти можна інтерпретувати як поганий знак. Якщо уві сні такі троянди стали окрасою інтер’єру при розмові з другом або знайомим, значить хтось з найближчого оточення сновидця хоче його обдурити або використовувати в корисливих цілях. Штучні квіти на цвинтарі символізують повернення серйозну хворобу родича або фінансові втрати. Якщо сновидець отримав у подарунок пластикові або паперові рослини, то йому варто готуватися до неприємних новин.

Тепер ви знаєте, що зі сну троянди можуть мати різне значення. Щоб більш точно інтерпретувати побачене, необхідно пригадати якомога більше деталей сну. Але довіряти чи ні отриманого тлумачення, може вирішувати тільки сама людина.

Сонник - тлумачення снів