До чого сниться город – сонник, копати поливати город зі шланга, полоти і садити картоплю, капусту та моркву в огроде

Не варто надто турбуватися, побачивши уві сні город, оскільки нічого страшного й непоправного у вашому житті не відбудеться. Але щоб рухатися в потрібному напрямку, доведеться звернути увагу на деталі, які підкажуть вірний шлях і застережуть від неправильних дій.

Город по соннику Міллера

Сапаючи ділянку від бур’янів, і поливаючи його уві сні, людина отримає у своєму реальному житті зміни на краще. Сон підказує йому, що він все правильно робить, проявляючи наполегливість і завзятість.

Привидівся город, в якому дозріло багато овочів і фруктів, значить перемога не за горами, всі поставлені завдання будуть виконані, а цілі досягнуті. В кінці шляху людини очікує матеріальне заохочення за його зусилля.

Всі, хто мріяв про великі дивіденди і визнання оточуючих, реалізовуючи свій проект, отримають бажане відразу ж, як тільки побачать себе в сні за таким заняттям, як полив городу зі шланга. Головна умова при цьому – напір води в шлангу повинен бути неодмінно великим і могутнім.

Чоловікам такий сон прямо говорить про те, що в житті їх чекає тяжка праця, в результаті якого вони не отримають хорошого винагороди і гідної оцінки своїх заслуг.

Жінку, що працює у себе на городі уві сні, наяву чекають щоденні виснажливі клопоти, які в тозі змусять вийти її з рівноваги. А якщо ще й земля на ділянці виявиться сухою і потрісканою, то попереду господиню сну чекають невдачі і проблеми.

Комахи та шкідники не тільки наяву завдають шкоди врожаю на городі. Побачивши їх уві сні у себе на ділянці, доведеться насторожитися, оскільки це вірний сигнал про те, ваші конкуренти намагаються всіма силами знищити ваш бізнес. Знищивши комах в цьому сні, ви позбудетесь негативного присутності конкуруючих з вами людей у вашій реальному житті.

Якщо у Вашому сні город повний зелені, то чекайте безбідне життя.

Тлумачення сну про город в сонник Ванги

Приснився ділянку землі, обнесений парканом, на якій нічого не росте, значить, попереду вас чекають важкі часи. Сон говорить про те, що ваші сили на результат, оптимізм давно покинув і поодинці з навалившимися проблемами вам не впоратися. Але не все так погано, оскільки допомогу прийде від родичів і друзів, які допоможуть вам стати на ноги і знову повірити в себе. Все що потрібно зробити – звернутися до них за допомогою.

Набагато серйозніше йдуть справи у тих, хто уві сні побачив у себе на городі величезні ями і провали в землі. Перше, що потрібно зробити, це скоротити зайві витрати та витрати, так як найближчим часом рівень вашого доходу значно знизиться. Не зайвим буде застрахувати своє майно, яке може постраждати внаслідок пожежі або якогось лиха.

Дуже хороший сон, в якому його господар садить у себе на городі різні овочі, особливо картопля. Це буде означати благополуччя в житті і здійснення всього задуманого.

Сон, де город повний соковитої зелені, принесе господареві сну на довгі роки безбідне життя. Запасів вистачить усім членам його сім’ї до глибокої старості.

Город в Ісламському соннику

Цей сонник у цілому дає позитивне тлумачення. Він говорить про те, що здоров’я людини буде міцним. Його чекає благополучне і радісне життя.

Молодому хлопцеві настав час готуватися до весілля, а одруженого чоловіка чекає хороша пропозиція від його конкурентів.

Коли приснилася крадіжка врожаю з вашого городу, передвіщає розлад у родині, потрібно серйозно задуматися про зміцнення відносин між подружжям, щоб не стався розлучення.

Сниться город, затоплений водою, значить, господар сну не впевнений в собі і своїх силах і йому загрожує самотність.

Вибух на ділянці налякати може тільки уві сні. Тому що наяву людини чекає довгоочікувана позбавлення від шкідливої звички.

Нова професія чекає того, хто уві сні розводив на своєму городі багаття. А всі ті, хто у себе на ділянці розставляв красиву садові меблі, незабаром будуть гуляти на власному весіллі.

Вносити в землю добрива і чорнозем добре тільки в реальному житті, оскільки такий сон сигналізує про обман з боку близької людини.

Недоглянутий ділянку віщує проблеми зі здоров’ям

Кому приснився городній сон

Жінки

Для прекрасної половини людства земля, і все що з нею пов’язано, несе добрі вісті. Перекапывая город лопатою, рыхля на ньому землю, жінка може бути спокійна за свою здатність до дітородіння. Це може бути знаком того, що скоро вона завагітніє.

Дощ, пролив землю ділянки, або собственноручный її полив є передвісником щасливого материнства незабаром. А ось недоглянутий, занедбана ділянка, на якому весь урожай гнилий, повідомляє жінці про можливе погіршення її здоров’я і складнощами із зачаттям малюка.

Чоловікові

Сновидіння, в якому чоловік бачить себе працюють землю на своєму городі, обіцяє їй успіх у справі продовження свого роду. Висаджуючи дерева та саджанці, дбайливо поливаючи та підживлюючи їх, прокинувшись, він буде готовий до прийняття відповідальних і серйозних рішень у своєму житті.

І навпаки, порослий травою і недоглянутий ділянку, повідомить чоловікові про можливі проблеми сексуального характеру і зниження потенції. Одружений чоловік після такого сну повинен всерйоз замислитися над тим, що його байдужість і холодність по відношенню до дружини в результаті можуть призвести до шлюборозлучного процесу.

Тлумачення сну по подробиць

Копати город лопатою уві сні

Перекопування землі на своїй ділянці вручну повідомляє сновидінню про те, що в реальному житті йому доведеться довго і посилено працювати, щоб ні в чому не відчувати потреби.

Такий сон можна правильно тлумачити тільки за умови докладного аналізу всіх дрібниць, з’явилися уві сні. Трактування буде різною в залежності від того копав людина один або з чиєюсь допомогою і яким при цьому був грунт.

Перекапывая тверду і неродючу грунт, відчуваючи фізичну втому уві сні, людина в реальному житті витратить багато сил, енергії і матеріальних вкладень в безперспективна справа.

Родючий грунт з безліччю дощових черв’яків наяву принесе несподівану можливість організувати власну справу для того, хто активно копав землю уві сні. А якщо перекапываемый вами ділянку поріс мохом, то вас чекає вдалий шлюб у найближчому майбутньому.

Копаючи лопатою, город поодинці, чекайте отримання прибутку в проекті, який довгий час вас вимотував і не приносив дохід. Також такий сон обіцяє самотнім створення сім’ї, а перебувають у шлюбі хорошу можливість зачаття дитини.

Коли сновидіння повернуло вас у дитинство, і ви опинилися маленькою дитиною, допомагає мамі копати город, це хороший знак того, що ваша родина міцна, а її традиції чтимы.

Допомога, надана вам сторонніми людьми в перекопуванні вашого городу, буде означати для вас вигідні угоди і комерційний успіх в житті. Взаємна робота на ділянці з вашими родичами по перекопування грядок сниться до сімейного торжества. Але дуже небезпечно побачити в сні, що грядки, перекопані вами раніше спільно з ріднею, кимось витоптані, а саджанці зламані. Це знак того, що хтось сильно захворіє важкої або невиліковною хворобою.

Тривожний сон, в якому копати город вам довелося разом з небіжчиком. Він повідомляє про швидке відвідування кладовища, через річниці чиєїсь смерті або ж у зв’язку з похоронами.

Лійка в сновидіннях — символ тріумфу

Поливати грядки з шланга в городі

Сон говорить про те, що ви на правильному шляху. Потужний напір води при поливі означає швидкий шлюб за розрахунком.

Жінкам належить зустріти непорядного чоловіка в своєму житті. Еслі шланг був з дірками, то попереду чекають горе і страждання.

Поливати город лійкою

Лійка уві сні символізує тріумф. Поливати з її допомогою весь город – достаток і благополуччя прийдуть у ваш будинок, овочі на ділянці, значить налагодити стосунки з друзями, а квіти – чекайте на поповнення в сімействі.

Невдоволення начальника загрожуватиме, якщо уві сні ви носили порожню лійку по городу.

Доглянутий, зораний город

Дуже хороший сон, який принесе вам задоволення від розпочатих справ. Безліч овочів на ділянці допоможуть вам наяву здійснити задумане.

Картопля на городі у сні (саджати, збирати)

Саджаючи картоплю, отримаєте винагороду вирішити фінансові проблеми і досягнете поставлених цілей.

Дівчину, сажающую картоплю разом зі своїм хлопцем, чекає гарний роман і міцна сімейне життя з ним.

Копка уві сні картоплі принесе в реальному житті матеріальні блага і кар’єрне зростання. Якщо ж викопана картопля виявиться гнилим, то безтурботні дні закінчаться.

Садити капусту на городі

Побачили себе, висаджують розсаду капусти, значить, чекайте здалеку радісних звісток. Вас чекає розмірене, спокійне, але нудне життя.

Город із зеленню

Доглянутий ділянку з буйством зелені на ньому, означає, що ви впевнені в собі і своїх силах. Такий сон відображає ваш душевний стан.

Бачити сусідів в городі уві сні

Сон підказує про наближення події. У вашому житті трапиться несподіваний поворот.

Таким чином, побачений вам город, розповість про зміни, які вас чекають, і попередить про неприємних поворотах у долі, а деталі і дрібниці сну допоможуть зробити правильні кроки, якщо їх не ігнорувати. Важливо навчитися чути поради, які несуть в собі сни.

Сонник - тлумачення снів