До чого сниться ялинка – сонник, тлумачення сну про новорічну наряженную іграшками ялинку і ялинові гілки у сні

Ялинка, побачена в сні, говорить про позитивні емоції, гарний настрій та міцне здоров’я. Але знаки уві сні можуть придбати й інше значення, тому важливо запам’ятати як можна більше деталей, які допоможуть правильно витлумачити значення сновидіння.

Ялинка по соннику Міллера

Сонник Міллера вважає ялинку символом майбутніх радісних змін. Побачив уві сні ялинку очікують вдалі придбання, святкування урочистої події та довге щасливе сімейне життя. Якщо ялинка густо всипана шишками, значить попереду людину чекають численні радісні події і довгий сприятливий період, який потрібно прийняти з вдячністю.

Згідно сонника Міллера, якщо людина уві сні знімає ялинкові прикраси, попереду можливо невдалий час, сварки в сім’ї, побутові проблеми.

Недобрим знаком є обсипається хвоя. Це говорить про можливих професійних і домашніх негаразди, на які вплинути практично неможливо.

Жінці ялина уві сні персоніфікує стосунки з протилежною статтю

Тлумачення сну сонник Ванги

Ялинка у сні означає довгий безтурботний час. Прикрашена іграшками та гірляндами новорічне дерево передвіщає гарні новини. Купівля їли перед святом говорить про сприятливій обстановці будинку і любові і повазі домашніх.

Якщо приснилося, що з ялинки падають і розбиваються іграшки, значить можливі побутові сварки і дрібні конфлікти. Потрібно бути уважніше до близьким людям, щоб негаразди надовго не зіпсували настрій.

Ялинка в ісламському соннику

За мусульманським соннику ялина є символом сили і наполегливості, які потрібно проявляти в будь-якій життєвій ситуації. Висока величне дерево, побачене уві сні, попереджає про важливу подію, в якому людині рекомендується проявити силу волі і лідерські якості, тоді люди почнуть прислухатися до думки і порад.

Кому приснився сон

Для правильного трактування сну важливо, кому він приснився.

Жінки

Для жінки побачена уві сні ялина означає відносини з протилежною статтю і відносини в родині. Ознакою добробуту і щастя є світлі сни, коли дія відбувається в теплу, сонячну погоду, на гілках співають птахи, добре помітна лісова стежинка. Протилежне значення мають сновидіння, коли чоловік заблукав у лісі, навколо лежить багато повалених дерев, сухі гілки дряпають руки та обличчя.

Для жінки у віці ялинка говорить про майбутнє весілля сина або дочки або про великому сімейному торжестві.

Для незаміжньої жінки ошатна ялинка означає можливу весілля чи материнство. Для молодої дівчини сон може означати швидке знайомство з молодою людиною.

Чоловікові

Ялина або ялинові гілки у сні є символом чоловічої сили. Ялинка, побачена в сні, означає життєву енергію людини в даний час. Сильне, могутнє дерево провіщає сприятливий і результат розпочатих справ і блискучі перспективи в майбутньому.

Якщо з ялини обсипаються голки, це означає, що життєва енергія зменшується і слід приділити більше уваги своєму здоров’ю.

Гарно вбрана ялинка — до великого свята з купою подарунків

Тлумачення сну по подробиць

Якщо наснилося святкова новорічна ялинка, потрібно підготуватися до радісних подій, які відбудуться найближчим часом.

Прикрашена новорічна ялинка з іграшками

Красиве святкове дерево уві сні — це хороший знак, що передвіщає численні подарунки від друзів і близьких. Вона говорить про те, що в житті буде багато радості, позитиву, приємних подій та сюрпризів.

В особистих стосунках наряженное дерево обіцяє багато чуттєвості, підвищеної уваги партнера та сексуальної близькості.

Якщо на новорічній ялинці знаходиться багато прикрас – попереду чекає яскраве незабутнє свято, веселе свято у колі друзів чи близьких. Якщо ялинка прикрашена наполовину, значить людина не впевнена у своїх силах, відчуває сумніви або його чекають перешкоди у якійсь важливій справі.

Для тлумачення сну важливо, які іграшки знаходяться на дереві:

  • яскраві різнокольорові гірлянди – означають нові знайомства, минущі у близькі стосунки;
  • однакові за кольором і розміром кульки – постійні міцні відносини;
  • різнокольорові прикраси – велика кількість подій за участю побачив сон людини;
  • прикраси з паперу – порожні, нічого не значущі слова;
  • сніг з вати – необхідно обережніше ставитися до людей, уважніше аналізувати факти, не бути довірливим;
  • солодкі прикраси – попереду чекають швидкоплинні стосунки, які принесуть радість;
  • скляні іграшки – необдумані вчинки. Які можуть заподіяти шкоду або завдати шкоди:
  • розбиті прикраси – сварки, конфлікти, скандали.

Наряджати ялинку

Встановлювати святкове дерево і прикрашати його іграшками означає, що незабаром настане довгоочікувана радісна подія. Людини, наряжающего ялинку, чекають радість і світле майбутнє. Будь-яку розпочату справу буде чекати успіх. Всі мрії і плани здійсняться. В сім’ї пануватимуть мир, любов і щастя. Серед домашніх не буде сварок і недомовок. В будинку всі будуть здорові.

Сон може говорити про нових знаннях, уміннях або професії, які отримає людина незабаром. Сновидець буде повністю поглинений отриманням нового досвіду, який змінить його життя в кращу сторону.

Ялинка без іграшок і прикрас

Якщо приснилася новорічна ялина без іграшок, мішури та гірлянд, значить попереду чекають приємні клопоти, пов’язані з підготовкою важливого урочистого заходу або надання допомоги кому-небудь. У житті людини настане світла смуга і зміни в особистому житті та професійній діяльності. Найближчі події можуть змінити сімейний стан. Це вдалий час для знайомства з цікавими людьми, відкриття власної справи або народження дитини.

Також сон можна трактувати, як попередження про можливе погіршення загального стану організму та необхідність поповнити запас життєвих сил.

Блакитна ялина уві сні може говорити про складний вибір, який належить зробити найближчим часом.

Дві ялини можуть провіщати захворювання серця

Дві ялинки

Це дуже рідкісне сновидіння. Воно буває у людини, що має дар передбачення або екстрасенсорні здібності. Такий сон може означати підвищену увагу до сновидінню з боку знайомих і близьких, або захворювання серця. Зазвичай такі сни викликають тривогу, але вони віщують сприятливий результат. Важливо лише звернути увагу на стан здоров’я.

Посадити ялина

Знакова сон, що передвіщає удачу. Посадив у сні ялина чекає успіх у фінансових справах. Якщо ялинку садили біля хати, то всі прийняті рішення будуть правильними, вони надовго змінять життя на краще.

Для бізнесменів такий сон означає укладення нових вигідних контрактів, для найманих працівників – підвищення у посаді, визнання професійних досягнень або отримання винагороди. У сімейному житті посадка дерева означає зміцнення відносин, гармонію і благополуччя, яке залишиться тільки розділити з близькими людьми.

Ялинка впала

У різних сонники такий сон пояснюється по-різному. Одні стверджують, що він є попередженням про неприємності і біди, які можуть статися зовсім скоро, інші – вважають його знаком успіху, який чекає того, хто готовий пройти складний шлях до досягнення заповітної мети. Також сновидіння може попереджати про обман або зраду близької людини.

Купувати ялинку на базарі

Купівля новорічного дерева говорить про прагнення до кращого життя і благополуччя. Людина, якій приснився такий сон, має чітку мету і знає, чого хочеться досягти в житті.

Купівля сподобалася їли означає, що сновидець сам вирішує свої проблеми, рідко звертається за допомогою. Якщо людина купує деревце, яке йому не подобається, значить в реальному житті він не впевнений у своїх силах і часто сумнівається. Це знак того, що необхідно попрацювати над силою волі.

Якщо куплену ялинку принесли в дім, то існує велике бажання налагодити стосунки в родині, зібрати разом близьких людей, поспілкуватися з друзями. Такий сон означає прагнення вирішити існуючий конфлікт.

Багато ялинок

Такі сни мають кілька тлумачень. Велика кількість ялинок може говорити про складному виборі в дуже важливій справі.

Сновидіння може означати хороший відпочинок і смачні частування.

Густі зарості хвойних дерев можуть символізувати тривогу або душевні переживання із-за неприємного події.

Для самотніх людей такий сон говорить про майбутніх знайомстві з надійним чоловіком, який не залишить в біді і підтримає у важку хвилину.

Темний, непрохідний ліс може означати, що деяким планам не судилося збутися.

Висновки

Вірне тлумачення снів допоможе розібратися в складних ситуаціях, уважно прислухатися до свого стану і оцінити здоров’я. Головне пам’ятати, що сновидіння лише попереджають про можливі неприємності і проблеми і допомагають знайти вихід. А як діяти кожен повинен вирішити сам.

Сонник - тлумачення снів