До чого сняться квіти – сонник, тлумачення сну про квітку уві сні, садити червоні жовті і білі квіти, сон де дарують квіти

Незважаючи на те, що квіти прийнято асоціювати з чимось гарним, їх поява в сні не завжди обіцяє приємні зміни в житті людини. Щоб правильно тлумачити сновидіння, необхідно згадати те, як виглядав квітка і при яких обставинах він з’явився.

Квіти по соннику Міллера

Якщо сновидець гуляє по саду чи лузі, де милується квітами, то побачена їм картинка передвіщає приємні зміни або подарунки. Зів’ялі рослини говорять про неприємності, фінансові втрати або хвороби родичів. Сон про квіти, що ростуть на неродючому грунті, говорить про швидкі випробуваннях. Якщо при цьому рослина продовжує цвісти, то сновидець впорається з усіма труднощами.

Зів’ялі квіти у сні віщують швидку хвороба

Тлумачення сну про квіти в сонник Ванги

Провидиця радила звертати увагу на колір рослини. На думку Ванги червоний бутон символізує думки про зраду, рожевий бутон віщує романтичну зустріч, а жовті пелюстки говорять про можливу зраду з боку близьких, або розставання з важливою людиною. Якщо сновидець чекає важливих новин, то сон про кольорах віщує їх швидку появу. При цьому світлі пелюстки – це символ приємних звісток, а темні — поганих.

Квіти в ісламському соннику

Людина, що побачив уві сні, як бджола або метелик сідає на квітку, скоро отримає несподівану пропозицію або подарунок. Зів’ялі квіти в руках сновидця віщують його швидку хвороба. Той, хто уві сні обривав пелюстки, в реальному житті має готуватися до неприємного події, яка може зіпсувати стосунки з оточуючими.

Кому приснився сон

Далі ми розглянемо значення сну про кольорах окремо для жінки та для чоловіка, так як стать сновидця може сильно змінити сенс побаченого.

Жінки

Для жінки поява квітки в сні найчастіше символізує внутрішні трансформації або зміни у відносинах з оточуючими. Тому сновидице важливо звертати увагу на те, які емоції викликала побачена картина.

Ще одна важлива деталь сну – це оточення, де всі незнайомці символізують приховані переживання самої жінки, а інші люди відображають її реальні взаємини.

Чоловікові

Якщо чоловік бачить уві сні, як він дарує букет, це символізує його готовність прийняти важливе рішення або почати діяти. Коли сновидець сам отримує квіти, це говорить про його страху, невпевненості або сумніві. Сон, у якому довелося доглядати за домашніми рослинами віщує швидкі переживання і турботи про ближніх.

ДОВІДКА. Чим більше горщиків з домашніми квітами побачив чоловік, тим більше клопоту його очікує.

Якщо уві сні Ви даруєте комусь червоні квіти — Ви дуже прив’язані до цієї людини

Тлумачення сну по подробиць

Так як квітка – це багатогранний символ, для вірного тлумачення сну, в якому він з’явився, важливі будь-які подробиці.

ДОВІДКА. Якщо ви забуваєте сни практично відразу після пробудження, заведіть звичку тримати біля ліжка блокнот і ручку, щоб записувати важливі деталі побаченого.

Подарували квіти

Якщо сновидець отримав букет, значить і в реальному житті йому варто чекати приємного подарунка або известия. Поява незнайомця в такому сні символізує нереалізовані внутрішні потреби людини. Якщо букет дарував сам сновидець, скоро йому доведеться допомагати близькій людині.

Червоні квіти у сні

Червоний колір означає любов, пристрасть і ревнощі, а в деяких трактуваннях навіть зради. Тому важливо пригадати, що саме відбувалося уві сні, де з’явилися червоні квіти. Якщо це був подарунок від коханої людини, побачене може говорити про щирих почуттях обранця. Коли сновидець сам дарує червоні квіти, це символізує його закоханість або прихильність до людини. Якщо ж рослини виявляються зів’ялими або пом’ятими, сон передвіщає сварки і конфлікти партнерів.

Саджати квіти

Гарний сад, вирощений сновидцем, передвіщає важку працю і успіх, який він досить швидко принесе. Зів’ялі рослини говорять про те, що сновидець «зарив» цікаві можливості, які могли змінити його життя на краще. Якщо висаджені квіти, навпаки, почали бурхливо рости, сновидець доб’ється бажаного.

Жовті квіточки

Жовтий означає хвороба, зрада і розставання. Тому згадавши подробиці побаченого, варто подумати, як вони пов’язані з тим, що відбувається в реальному житті людини. Все, що відбувалося уві сні, де з’явилися жовті квіти, пов’язане з найближчим оточенням людини.

Пересаджувати квіти у сні — до майбутніх змін у роботі чи в особистому житті

Біла квітка

Букет білих квітів символізує щирість намірів дарувальника. Білий бутон повідомляє сновидінню про прийняття вірних рішень і вірно обраних цілях. Букет нареченої віщує побачення або приємне знайомство як чоловікові, так і жінці.

Пересаджувати квіти

Якщо хтось інший займається пересадкою, сновидінню варто чекати раптових змін на роботі або в особистому житті, під які буде важко підлаштуватися. Коли пересадкою займається сам сновидець, в реальному житті йому доведеться скасувати або перенести заплановане.

Розпускається квітка

Таке сновидіння віщує вдале завершення нещодавно розпочатого справи. Якщо ж квітка був зірваний, здійснення задуманого може перешкодити недоброзичливець.

ДОВІДКА. Людина, що гуляє серед квітів, що розпускаються, в реальному житті намагається ігнорувати неприємна подія.

Рвати квіти

Зірваний у сні рослина завжди попереджає про раптові зміни, які можуть серйозно змінити життя людини. Якими будуть ці зміни і чого вони торкнутися, розповість квітка, побачений сновидцем.

Декабрист уві сні

Того, хто уві сні зривав бутони декабриста, варто стерегтися необдуманих вчинків, так як вони можуть порушити всі плани і позбавити людину бажаного. Якщо совранный квітка вже розпустилася, довгоочікувана подія не принесе очікуваного результату і навіть призведе до розчарування.

Бузок

Якщо сновидець зірвав гілочку бузку, на якій ріс квіточка з п’ятьма або сімома пелюстками, в реальному житті його чекає удача або несподіваний подарунок. Свежесорванный букет віщує приємне пригода. Чим більше букет, тим цікавіше виявиться подія.

Лотос

Зірваний лотос – це відкрита таємниця. Якщо хтось сторонній зірвав рослина, секрет сновидця стане відома його близьким та колегам. Коли квітка зриває той, хто бачить сон, в майбутньому йому належить дізнатися неприємну таємницю про когось зі свого найближчого оточення.

Тепер ви знаєте, що побачений квітка є дуже неоднозначним символом. Тому важливо не тільки запам’ятати подробиці побаченого, але й подумати про те, як це може бути пов’язано з реальним життям.

Сонник - тлумачення снів