До чого сниться сіно – тлумачення по сонникам Ванги, Міллера та ін

Якщо ви прокинулися вранці, і чітко й деталізовано запам’ятали сновидіння, в якому ви побачили сіно – саме час заглянути в відомі сонники і дізнатися, яку смислове навантаження несуть такі нічні марення.

Тлумачення таких снів залежать від того, як виглядало сіно, кому воно приснилося, і які дії з ним виконувалися або відбувалися.

Сонник Міллера

Значення сновидінь з сіном по соннику Міллера:

 • Дивитися на сіно в сновидінні – до отримання поганих новин від далеких родичів. Новини на довгий час виб’ють вас з колії і заставляють переглянути погляди на життя і переоцінити пріоритети.
 • Бачити свежескошенное сіно. Якщо сновидець хворий, то сон передвіщає швидке одужання. Якщо здоровий – до фінансової прибутку і міцному здоров’ю протягом довгих років.
 • Жінка, яка переносить сіно в сарай до отримання несподіваного сюрпризу.

Стіг у дворі – до фінансового благополуччя, і приємному візиту гостей, які своєю присутністю дуже вас порадують.

 • Спалювання сіна – бізнесменові такий сон обіцяє фінансовий крах. Також, такий сон передвіщає бідність, великі борги. Підсвідомість намагається попередити вас, що якщо ви продовжите так само безвідповідально розпоряджатися грошима – ви їх втратите. Нові будете заробляти, працюючи на знос, що в кінцевому результаті завдасть потужного удару по вашому здоров’ю.
 • Дивитися на хмари, лежачи на сіні – символізує сновидця як занадто мрійливого і наївного людини. Зараз саме час переглянути свої погляди на життя, замислитися над розстановкою пріоритетів і нарешті стати серйозніше. В іншому випадку, життя сама піднесе вам жорсткий урок і змусить змінитися.
 • Сіно, яке розлітається на вітрі – пригальмувати заплановані поїздки і розтрати великих грошових сум. Зараз необхідно жити за коштами. Щоб не потрапити в боргову яму і не зіткнутися з серйозними фінансовими труднощами.

Сонник Ванги

Значення снів від болгарської цілительки:

 • Стояти біля сінника – фінансової стабільності, благополуччя і прибутковому справі.

Збір сіна – відображає марнотратство сновидця і його недбале ставлення до грошей. Якщо продовжити в тому ж дусі – ризикуєте залишитися біля розбитого корита і у великих боргах.

 • Свежескошенное сіно – дуже сприятливий знак для виконання бажань і здійснення давно побудованих планів. Успіх і удача стануть вашими вірними союзниками. Не пропустіть таку можливість, використовуйте свій час по максимуму, адже доля далеко не всім дає такий шанс.

Пам’ятайте про те, що на шляху до своєї мети головне бути чесним і не йти по головах, інакше ваші досягнення не тільки не принесуть вам радість і задоволення, але і вженуть вас в розстроєне, депресивний стан, з якого буде не просто вибратися.

Ісламський Сонник

Ісламський сонник свідчить, що сновидця, побачив свіже сіно, яке приємно пахне полем і літніми травами, чекає успіх і гарне майбутнє.

 • Самостійно згрібати сіно – крупна сума грошей, яку вам вдасться отримати тільки в тому випадку, якщо прикладіть всі зусилля та максимально выложитесь на всі 100 %;

Сидіти на великій копиці – сновидець доб’ється успіху в кар’єрі в найближчому майбутньому, завдяки своїй працьовитості, завзятості і талановитості.

 • Лежати на сіні з коханцем/коханкою – в реальності такий сон обіцяє великі неприємності, і обгрунтовані звинувачення. Також, такий сон може означати розрив тривалих відносин з-за зради і брехні.
 • Косити сіно довгий час – до фінансового благополуччя або отримання великої грошової суми.

Комусь приснилося?

Незаміжньою дівчині

 • Бачити мокре сіно – до пліток і чуток про особисте життя. До відносин, які поставлять величезна пляма на репутації, від якого важко позбутися. Також, такий сон означає зраду близької подруги і розчарування в ній.
 • Займатися прибиранням сіна – до щасливого майбутнього і щасливого сімейного союзу найближчим часом.

Солома – до зради та брехні з боку коханої людини. Зніміть рожеві окуляри, і адекватно подивіться на свого партнера, його вчинки по відношенню до вас протягом всього часу, що ви разом, і зіставте обіцяне з виконаним.

Жінки

 • Прибирати сіно в полі з хорошою компанією подруг – до веселим, галасливим подій. Можлива церемонія одруження або день народження близької людини. Обов’язково відвідайте захід, на який ви будете запрошені. Воно подарує вам масу позитивних емоцій і гарний настрій на довгий час;

Несвіжа солома – до бруду, яка незаслужено виллється на вашу адресу.

 • Бачити солому в чужому будинку, розкидану по всій підлозі – до обману з боку людини, яку вважаєте самим близьким. Будьте обережні, не будьте відвертий зараз з подругами. Все, що ви скажете, буде використано проти вас і зіграє з вами злий жарт.

Вагітній

 • Вагітній дівчині сон, у якому вона бачить свіжу солому, обіцяє приємні клопоти, пов’язані з народженням дитини;
 • Брудна, мокра солома – до проблем зі здоров’ям через переживань і відсутність відпочинку. Щоб уникнути неприємностей для себе і малюка – приділяйте більше часу собі, прогулянкам. І менше переживайте через дрібниці.

Чоловікові

 • Косити сіно косою – до успіху у всіх починаннях. Приступайте до активних дій в робочій сфері, зараз у вас вийде добитися поваги серед колег і піднятися на новий рівень в очах начальства.

Молодому юнакові, бачити сіно – сприятливий знак, що уособлює мудрість і правильність у вчинках і міркуваннях. Також такий сон може означати швидке одруження і міцний, щасливий союз.

 • Літньому чоловікові, прибирати солому – до безтурботного життя на старості років, фінансового благополуччя і внутрішньої гармонії.
 • Чоловік, що прибирає сіно під час сильного дощу – несприятливий знак, що віщує крах планів і надій із-за підступів недоброзичливців. Натрапити на великий камінь під час прибирання соломи – до життєвим труднощам, які доведеться подолати самостійно.

Що робили з сіном у сні?

Збирати сіно

 • Складати свіже сіно в сарай – до гарних новин від близьких людей, яких не бачили довгий час.

Збирати солому в тюк – до подорожі або далекій поїздці найближчим часом. Швидше за все, метою поїздки буде залагодження конфлікту з далекими родичами.

 • Скласти сіно і відвезти на возі – до труднощів на життєвому шляху. Не опускайте руки, у вашому оточенні є люди, які підтримають вас у будь-якій ситуації. Вони допоможуть впоратися з проблемами, які обрушаться на ваші плечі.

Ворошите сіно

 • Ворушити сіно – до неприємностей, з якими ви зіткнетеся з вини тих, хто вам заздрить і хоче насолити. Ви легко впораєтеся з усіма проблемами, які виникатимуть на вашому шляху.

Де було сіно?

Сіновал

 • Бачити сінник – символізує сновидця як людини, що постійно витає в хмарах і дивиться на все крізь призму рожевих окулярів.

Брудний, старий сінник, в якому майже відсутня солома – в реальному житті вашою добротою зловживають всі, кому не лінь. Вами постійно маніпулюють задля отримання власної вигоди, в той час як ви цього навіть не помічаєте.

 • Великий сінник, повний соломи – до нового знайомства з протилежною статтю. Воно переросте в міцний союз, а потім і в щасливий шлюб, в якому будуть панувати затишок і щирі почуття.

Стіг у полі

 • Збирати стіг в полі – до налагодження особистого життя, у якій була присутня невизначеність. Також, такий сон обіцяє наведення порядку всередині себе і віднайдення внутрішньої рівноваги;
 • Дивитися на стіг під час дощу – до сумних новин, які будуть пов’язані з близьким родичем.

Варіанти сіна

Гниле сіно

 • Гниле сіно з поганим запахом – до різкого погіршення самопочуття, можлива серйозна хвороба близької людини.
 • Прибирати солому з гниллю – символізує новий життєвий етап. Для того щоб почати все заново – «выметите» все сміття зі свого життя і залиште минуле в минулому.

Сухе сіно

Сухе, хороше сіно – до успіху в справах або бізнесі, також символізує надбавку до заробітної плати.

Палаюче сіно

Бачити солому, яка загорілася – до втрати жив площі, розчарування в близькій людині;

Самому спалювати стіг або сіно – до збитків і серйозних хвороб найближчим часом.

Запах сіна

 • Духмяне сіно, що пахне польовими квітами та річної травою – до багатства та успішного просування вгору по кар’єрних сходах;
 • Солома з різким запахом гнилі і вогкості – до переїзду в інше місто, зміні роботи і змін у житті на краще.

Висновок

Основна частина тлумачень нічних мрій з сіном – несе сприятливий характер. Воно обіцяє сновидінню отримання прибутку, добрі зміни в житті й приємні зустрічі з новими, цікавими людьми.

Сонник - тлумачення снів