До чого сниться дерево – трактування за поплярным сонникам

Дерево, побачене уві сні, символізує душу самого сновидца. Саме тому дуже важливо, в якому стані деревце було уві сні.

Також, для того, щоб правильно тлумачити сновидіння, необхідно врахувати і те, що конкретно ви робили по відношенню до нього.

Сонник Міллера

Психолог Густав Міллер був упевнений, що сновидіння, в якому вам є квітучі дерева – відмінний ознака, який символізує настання счастливейшего моменту у вашому житті. Можете бути спокійні: чорна смуга, нарешті, закінчилася!

Якщо ви бачите палаюче дерево і ліс, охоплений пожежею, то, на жаль, починайте економити, адже незабаром ви понесете значні збитки.

Сухі дерева також не віщують нічого доброго. Велика ймовірність, що ви зробите якийсь вчинок, за який вас перестануть поважати, незважаючи на те, що, на ваш погляд, ви не заслуговували засудження.

Сновидіння, в якому ви бачили зимовий період, коли на гілках зовсім немає листя, говорить про те, що збиток, понесений вами, невосполним. Так чи інакше, не варто сильно засмучуватися, так як все одно нічого з цим зробити не зможете. Краще направте свої сили та енергію на нові накопичення.

Стовбур без кори віщує немічну старість на самоті і бідності. Не факт, що ви зможете це запобігти, проте створити собі фінансову «подушку безпеки» реально вже зараз.

Сонник Ванги

Велика болгарська провидиця Ванга була впевнена, що сновидіння, в якому ви побачили восени квітуче дерево – добрий знак, що передвіщає корисне знайомство з дуже впливовою людиною. Не пропустіть таку можливість!

Якщо уві сні вас застав дощ і ви, щоб не промокнути, сховалися під гілками з квітами на них, то це своєрідний натяк від долі: настав час відкрито зізнатися у власних почуттях. Повірте, ваше життя значно зміниться в кращу сторону від визнання в любові.

Ісламський Сонник

Згідно з цим сонником, тлумачення залежить від стану листя. Таким чином, чисті зелені листя і гілки з квітами або плодами на них – дуже добрий знак, що символізує гарний стан.

Комусь приснилося дерево?

Якщо вагітна жінка бачить у сні дерево, то для неї це прекрасний знак, який обіцяє їй швидкі, безболісні, вдалі пологи.

Молодої незаміжньої дівчини подібна картина сниться до хорошого самопочуття і того, що всі чоловіки в її оточенні почнуть тягнуться до неї.

Для чоловіка сон, у якому самотньо стоїть деревце, обіцяє самотність і безуспішні спроби знайти близьку по духу людину. А зелене дерево говорить про те, що сновидінню необхідно приділяти більше часу своїм близьким.

Яке дерево було у вашому сні?

Сухе

Найпоширеніше тлумачення свідчить, що подібна картина, яка прийшла до вас у сні, це символ наближення безнадії та невезіння.

Якщо ви бачите, що засохло не все дерево, а лише гілки, то це натяк на закінчились почуття чи стосунки. Покопатися в собі. Велика ймовірність, що ви продовжуєте жити з людиною, до якого вже давно не відчуваєте абсолютно нічого. Це сила звички, ви просто боїтеся щось поміняти. Однак повірте, що рано чи пізно розірвати зв’язок доведеться.

Отсохшая кора говорить про те, що хтось у вашому оточенні нахабно користується вашою добротою і чуйністю. Озирніться по сторонах і обчисліть лицеміра.

Якщо висохле дерево різко впало прямо на ваших очах, то це дуже поганий знак. Він вказує на важку хворобу. Захворювання буквально висмокче з вас всі соки, якщо ви не візьметеся за своє здоров’я прямо зараз.

Квітуче

Красою квітучого дерева можна милуватися цілу вічність, а тому більшість сонників тлумачать таку картину, як добрий знак. Подібний сюжет вважається дуже сприятливим для тих людей, які перебувають у шлюбі або тривалих постійних стосунках. Він підтверджує, що ваша друга половинка завжди готова прийти вам на допомогу.

Сновидіння, в якому ви йдете по алеї з квітучих дерев, віщує далеку поїздку по роботі. Не турбуйтеся, відрядження пройде більш, ніж успішно. В кінцевому підсумку ви зможете вирішити всі питання, що цікавлять вас.

Якщо на гілках крім квітів висіли ще й соковиті стиглі плоди, то в найближчому майбутньому на вас чекає сходження по кар’єрних сходах. Настійно рекомендується прикласти всі сили, щоб показати начальству, на що ви здатні.

Зрубане або спиляне

Більшість сонників сходяться на думці, що подібний сюжет – погана ознака. Ваше щасливе та успішне життя закінчується, і починається чорна смуга.

Також є інше тлумачення, яке віщує значне погіршення взаємин у сім’ї.

Велика ймовірність, що біди будуть слідувати одна за одною, і ви не зможете впоратися з ударами долі самостійно. Вам доведеться проявити мужність, силу волі і пильність, щоб встояти на ногах.

Впало

Якщо уві сні дерево впало на вас, то чекайте хвороб і неприємностей.

Якщо ж ви побачили, як почався ураган повалив дерево, то велика ймовірність, що ваші недоброзичливці в цей самий момент пускають про вас негарні чутки. Вам необхідно терміново припинити цю підлість, інакше репутація сильно постраждає.

Палаюче

Подібна картина є своєрідним попередженням: будьте обачні і намагайтеся контролювати власні емоції. В іншому випадку ваша запальність здатна сильно нашкодити вашим планам і справах.

Цей же знак натякає на те, що робота, якою ви займаєтеся, губить ваше здоров’я.

Листя

Зверніть увагу на те, як виглядала листя.

Свіжі і красиві листя говорять про те, що вас буде супроводжувати успіх у всіх починаннях, а життя заграє новими фарбами і щастям.

Величезне дерево

А ось велике дерево – хороший знак, що передвіщає особистісне зростання. Це символ відмінного здоров’я і рішення всіх проблем. Також це може означати великий крок, який вам належить зробити.

Плодове

Деревце, гілки якого буквально ломляться від великої кількості соковитих і спілих плодів — це знак виконання вашого найзаповітнішого бажання. Але якщо плодоносить дерево на ваших очах засохло і впало, то це означає, що незабаром ви витратите всі свої сили і енергію даремно.

Самотнє старе

Якщо ви бачите старе, але при цьому міцне дерево, то це вказує на якогось покровителя у вашому житті.

Що робили з деревом у сні?

Пиляти колоду

Якщо ви бачите, як з кимось пилите колода, то це символізує ваші погані відносини. Велика ймовірність, що вони залишають бажати кращого. Припиніть «пиляти» свого партнера і пред’являти йому претензії, будьте м’якше і терпиміше.

Рубати дерево

Подібна картина – це знак радикальних рішень. Також є й інше тлумачення: деякі сонники вважають, що такий сюжет символізує веселу розгульне життя.

Лазити по деревах

Такий варіант сновидіння – один з найбільш неоднозначних. Так, наприклад, деякі сонники впевнені, що лазити по деревах у сні – до отримання поваги і визнання оточуючих. У той же час вважається, що це до серйозної невдачі, яка в підсумку може призвести до нервового зриву.

Висновок

Сновидіння, пов’язані з деревами, мають безліч значень. Щоб отримати максимально точне і конкретне тлумачення, необхідно врахувати все до дрібниць. Найголовніше, з чого вже можна сказати, негативна трактування вас чекає або позитивна – зовнішній вигляд дерева.

Сонник - тлумачення снів