До чого сниться сад яблуневий, квітучий сад тлумачення по сонникам

Сад це якесь культивується простір — результат чиїхось праць. Як правило, поява цього символу у сні пов’язано з внутрішньою роботою сплячого, з тими зусиллями, які він докладає для свого душевного розвитку.

Сонник Міллера

Закоханому чоловікові, що йде по саду зі своєю пасією, такий сон обіцяє завершення довгого періоду залицяння і перехід на наступний рівень відносин.

Велика кількість стиглих фруктів в саду обіцяє гідну нагороду за вірну службу. Жінка, побачивши такий сон, може розраховувати на сімейне щастя – відданого чоловіка і слухняних дітей.

Напали на сад паразити віщують невдоволення і сумне існування серед більш успішних індивідів.

Відсутність листя на деревах попереджає про неприпустимою легковажності – насолоджуючись сьогоднішнім днем, ви абсолютно не турбуєтеся про майбутнє. А даремно.

Ураган, який накрив уві сні сад, віщує візит небажаного гостя або ж покладання на сплячого неприємних обов’язків.

Збирати стиглі фрукти – сприятливий знак для будь-якого сновидіння, незалежно від статі і віку.

Сонник Ванги

Зривати в саду яблука – такий сон символізує прагнення до осягнення невідомого. Наяву сплячий буде цікавитися езотеричними питаннями, роздумувати і багато спілкуватися з однодумцями, але спіткає лише малу частку навколишнього таємниці.

Ісламський сонник

Зелений сад, побачений у сні, для правовірного символізує його віру. Сон, у якому правовірний мусульманин потрапив в красивий сад, обіцяє досягнення Раю після смерті. Залишити сад і вийти на пустельну рівнину – протягом життя сновидець відречеться від своєї віри або вчинить тяжкий гріх.

Кому наснився сад?

Побачений сон слід тлумачити в залежності від особистості сплячого — його віку, статі і сімейного стану.

Молодій дівчині

Незаміжньою дівчині прогулянка уві сні фруктовим садом обіцяє зустріч зі своєю другою половинкою. Це буде найкращий у всіх відносинах юнак, що володіє безліччю достоїнств – мужній, великодушний лицарю.

Якщо ж дівчина гуляє серед квітучих дерев, такий сон говорить про те, що її душа прагне приходу любові, але не обіцяє зустрічі найближчим часом. Юній особі слід бути розбірливим у знайомствах, щоб не закохатися в першого зустрічного тільки тому, що душа просить.

Вагітній жінці

Сад, всипаний стиглими апетитними фруктами, обіцяє благополучне вирішення вагітності. А тим, хто довго не могла зачати дитини в силу якихось причин — наступ цієї самої вагітності.

Зимовий, без квітів і листя, або безплідний сад, на жаль, говорить про те, що чекати поповнення в сімействі найближчим часом не доводиться.

Заміжній жінці

Для молодої заміжньої жінки, яка в своїх мріях гуляє по саду, зриває і їсть стиглі фрукти, такий сон недобрий знак, що обіцяє їй втрату спадщини і моральний крах. Слід бути обережним у своїх висловлюваннях та не підписувати спірні документи.

Чоловікові

Нежонатому чоловікові прогулянка по саду повного поспевающих фруктів обіцяє появу в житті жінки, яка скрасить його самотність. Одруженому ж чоловіку такий сон обіцяє спокійне життя, достаток тихими сімейними радощами і гордість за успіхи дітей.

Який сад вам приснився?

Перш ніж приступати до тлумачення, слід поставити собі кілька запитань. За яким правом сплячий перебував у цьому саду? Він належав вам або ви пробралися туди потайки? Які почуття ви відчували, перебуваючи в тому саду? і т. д.

Квітучий сад

Сад, всипаний квітами говорить про таємні надії сплячого. Це може бути очікування закоханості або пропозиції руки і серця. Як правило, квітучі дерева символізують чуттєво-емоційну сферу і мало пов’язані з матеріальною стороною життя.

Якщо в сні на квітучий сад налетів сильний вітер і обірвав пелюстки – надіям не судилося збутися. Причому чим сильніше був ураган, тим більше розчарування чекає сновидця.

Зелений сад

Зелена доглянутий сад є відображенням внутрішнього спокою сновидця. Найближчий період часу наяву не обіцяє якихось потрясінь або бурхливих подій – можна в повній мірі віддатися самосозерцанию і духовним практикам.

Яблуневий сад

З одного боку яблука асоціюються з достатком, здоров’ям, молодістю і довголіттям. Тоді як з іншого – це символ спокуси. Всі ми знаємо, чим закінчився для Адама і Єви сумний досвід з яблуками, які їм не належали. Тлумачення сну залежить від деталей і почуттів, які відчував сплячий.

Сад з зеленими яблуками

Зелені плоди на дереві означають, що всі ваші зусилля будуть марними. Можливо, на шляху до реалізації мрії вам зустрінеться людина, вже одного разу заподіяв біль і зруйнував плани. До особливої обережності такий сон закликає людей, які перебувають у відносинах – у вашому житті може з’явитися старий коханий, який стане загрозою вашої нинішньої зв’язку. Не варто жертвувати цим в ім’я того що було колись- залиште минуле минулому.

Сад з червоними яблуками

Наснився сад, де на гілках висять стиглі червоні яблука? Слід проаналізувати, які відчуття ви переживали, гуляючи в такому місці. Якщо сновидець знаходився в саду на законних підставах – був його власником або збирав по праву урожай, то такий сон дуже сприятливий, оскільки віщує душевний підйом, міцне здоров’я і отримання матеріальних благ. Причому ви отримаєте все це не за просто так, а в якості винагороди за гідну поведінку.

Потайки пробратися в чужий сад і красти червоні яблука – такий сон не обіцяє нічого хорошого. Не забувайте, що яблуко-символ спокуси, і красти плоди вам не належать – поганий знак.

Сімейним людям такий сон пророкує ганебну любовний зв’язок, яка може розкритися в будь-який момент. Намагайтеся всіма силами утриматися від спокуси, як би важко це не було. Самотнім чоловікам такий сон обіцяє розчарування в коханні, а жінкам сльози.

Гнилі яблука в саду

Сон, у якому на деревах висять гнилі яблука, закликає до обережності. Хтось із заздрісників розпускає плітки за вашою спиною. Причому недоброзичливці приховують свої справжні почуття до вас під маскою дружелюбності.

Уважно проаналізуйте своє оточення і постарайтеся утриматися від необдуманих, негідних вчинків, щоб уникнути пересудів.

Червиві яблука означають інтриги колег. Можливо, хтось мітить на місце сплячого, бажаючи його підсидіти. Слід бути вкрай обережним у своїй професійній діяльності, оскільки заздрісники намагаються очорнити вас в очах начальства.

Квітуче дерево

Одне єдине на весь сад квітуче дерево говорить про те, що сновидець вже втрачає надію влаштувати своє особисте життя. Для сімейної людини такий сон символізує згасання ніжних почуттів. Постарайтеся якось оживити ваші емоції, адже ще не все втрачено. Поки хоча б одне дерево у вашому саду цвіте, любов не зникла остаточно.

Одна яблуня в саду

Самотнє яблуневе дерево може символізувати вашу сім’ю або взагалі весь ваш рід. Молоді міцні пагони обіцяють поповнення в сімействі.

Сниться, що деякі гілки дерева засихають? Можливо, скоро хтось із ваших родичів залишить цей світ. Усипана стиглими плодами яблуня віщує швидке сімейне торжество. На ньому зберуться всі родичі – це буде весілля або якесь інше радісна подія.

Фруктовий сад

Якщо ви бачите, як гілки гнуться під вагою плодів, то попереду вас чекає багата, заможна життя. Нарешті, всі ваші зусилля будуть винагороджені.

Спостерігайте за фруктовим садом, де дозріває величезна кількість красивих стиглих фруктів? Вас чекає щасливе сімейне життя.

Плоди на деревах висять так високо, що ви не можете до них дістатися? Можливо, планка цілей і бажань непомірно завищена. Спящему слід зробити переоцінку своїх цінностей і зосередитися на реальних цілях.

Уві сні гілку з чудовими фруктами сама нахилилась до вас – поставлена мета буде досягнута без особливих зусиль. Щастя саме пливе в руки.

Якщо приснилося, що ваш сад забралися свині і бешкетують там, пожираючи впали фрукти – чекайте фінансових втрат. Причому ви втратите заслуженою прибутку, заради отримання якої довго і наполегливо працювали.

У сні ви жадібно збирати плоди з дерева, не дозволяючи іншим насолоджуватися ними? Це сигналізує про егоїстичному ставленні до іншим людям. Будьте готові, що в майбутньому з вами почнуть платити тією ж монетою.

Висновки

На відміну від лісу або дикої гаї у саду завжди є господар, прикладывающий сили, а значить, має повне право на врожай. Саме в цьому контексті в першу чергу слід розглядати будь-сон, у якому марилося сад – ким і які зусилля були витрачені, і кому належать плоди.

Сонник - тлумачення снів