Капає вода зі стелі – тлумачення сну

Вода у сні персоніфікує відношення людини до оточуючих його людей і прихильність навколишнього світу до сновидця. Вода weeping зі стелі швидше поганим вістям і проблем. Але необхідно враховувати всі деталі сновидіння.

Велика кількість води у сні — до несподіваних подій.

Сонник Міллера

У соннику Міллера говориться, що волога поверхня стелі, вказує на велику кількість заздрісників і бажають зла людей у Вашому оточенні. Але це не привід переживати, відчутної шкоди вони не зможуть заподіяти. За винятком безглуздих чуток, пліток, що може негативно позначитися лише на репутації.

Сонник Ванги

Якщо наснилося велику кількість води, що ллється зі стелі, то це до несподіваних новин, які змінять уявлення про навколишній світ і Ваше життя почне текти по іншому руслу. Ванга робить акцент на чистоті води. Якщо вода чиста, то зміни будуть хорошими. Якщо брудна, то чекайте наступних проблем.

Ісламський Сонник

Якщо Вам приснився потоп, це не віщує здійснення планів. Внаслідок цього Вам належить випробувати сильний стрес, відчути страх перед труднощами і пережити чимало лиха.

ВАЖЛИВО! Для точного тлумачення сну необхідно враховувати всі подробиці. Кому саме приснився сон і як розгорталися події

Комусь приснилося?

Незаміжньою дівчині

Для незаміжньої дівчини такий сон передвіщає складний період у відносини з коханою людиною. Можливі непорозуміння і скандали на порожньому місці. Найближчим часом краще уникати зустрічей і побути наодинці з собою.

Чиста вода у сні — до щастя в справах.

Жінки

Таке сновидіння часто пророкує розчарування в сімейному житті. Найближчим часом можливі непорозуміння та конфлікти з близькими людьми. Постарайтеся ігнорувати суперечливі ситуації і перечекати цей складний час.

Вагітній

ВАЖЛИВО! Зверніть увагу на прозорість води. Від цього залежить тлумачення сну.

Якщо дівчина, перебуваючи в положенні, побачила уві сні чисту воду, капає на підлогу зі стелі, то це обіцяє щастя у задуманих справах. Побачити такий сон на пізніх термінах вагітності – до розв’язання проблем, що хвилюють.

А якщо вода брудна й каламутна, то це застереження. Прислухайтеся до себе, до своїх внутрішніх відчуттів. Варто звернути увагу на своє здоров’я. Будьте уважні до себе і обережні, тоді всі біди пройдуть повз.

Чоловікові

Це знак для чоловіка, що він рухається в неправильному напрямку. Задумані плани не здійсняться. Залиште на потім прийняття серйозних рішень.Вам належить випробувати сильний стрес. Також це віщує проблеми в сім’ї, на вирішення яких буде потрібно максимум зусиль і часу. Але ці випробування будуть Вам під силу.

Вода, що падає зі стелі несе сильне розчарування.

Тлумачення сну по подробиць

Вода ллється зі стелі

Такий сон пророкує сильне розчарування.

Біда прийде з боку близьких людей. Не бажаючи Вам зла, своїми необдуманими вчинками вони можуть викликати безліч проблем. Не варто після такого сну просити рад у близьких або брати участь у їх авантюрах.

Брудна вода

Якщо зі стелі тече брудна й каламутна вода, то це до невдач у будь-яких справах. Відкладіть до кращих часів великі угоди і покупки. Не варто приймати життєво важливих рішень, так як є ризик помилитися.

Протекла стеля в чужій квартирі

Якщо Ви спостерігаєте, як стеля протікає в чужому житлі, то це до неприємних новин, які прийдуть з несподіваного боку. Будьте обережні при нових знайомствах.

Відкладіть прийняття важливих рішень на більш пізній термін.

Weeping вода зі стелі уві сні, в більшості випадків, не обіцяє нічого хорошого. Запам’ятавши всі подробиці сну можна точніше розтлумачити його та бути готовим до майбутніх подій.

Сонник - тлумачення снів