До чого сниться повінь — сонник, значення сну про повінь або потоп у квартирі або поза будинку на вулиці

Тлумачі розглядають два варіанти розшифровки сну про повінь. Якщо чиста і холодна вода залила долину – скоро ви знайдете спокій, але брудні, вируючі потоки погрожують принести низку лих.

Міллер описує потоп з точки зору людської психології. Ймовірно, не так давно наяву сновидець пережив якесь неприємне потрясіння, і досі проектує на себе негативні емоції, пов’язані з ним. Міллер рекомендує відволіктися від своїх переживань, адже вони можуть спричинити за собою серйозну депресію.

ВАЖЛИВО! Зверніть увагу на чистоту води і швидкість її надходження. Прозора вода обіцяє вирішення проблем, у той час як каламутна загрожує погіршенням стану сновидця.

Якщо вода у сні біжить швидко і піниться — варто чекати удару від недоброзичливців

Значення повені по соннику Ванги

Болгарська ясновидиця у своєму трактуванні робить відсилання до біблійного потопу, символу знищення з подальшим відродженням. Сновидінню не варто ховатися від майбутніх неприємностей – краще повернутися до труднощів особою і спробувати обернути ситуацію собі на користь. Якщо вдасться зробити все правильно – є шанс отримати велику суму грошей. Якщо ж ні, ви ризикуєте втратити не тільки прибуток, але і близьких людей. Важливо пам’ятати, що всі проблеми – часові.

Ісламський сонник каже, що прибуває спокійна і чиста вода несе в своїх потоках достаток, багатство і успіх сновидінню. Але у випадку, якщо вода біжить швидко і піниться – варто побоюватися несподіваного удару від давніх недоброзичливців. Не виключено, що ці люди входять в коло ваших близьких.

Кому приснився сон про повінь?

Підлогу сновидця часто є визначальним фактором у розшифровці сну, адже психологія чоловіків і жінок разюче відрізняється.

Жінки

Якщо жінка бачить, як вода заливає землю і не вбирається – до швидкого набуття достатку і поліпшення стосунків у сім’ї. У випадку, якщо жінка бачить, як її забирає вируючими потоками – вона кається в помилку, яку зробила в далекому минулому. Якщо сновидицу залила вода, поки вона була в ліжку – до несподіваною і приємною знахідку. Якщо жінка перебуває в положенні – їй варто відволіктися від поганих думок, щоб не впасти в депресію.

Для самотньої дівчини повінь у сні обіцяє неприємності

Чоловікові

Сон про потоп несе чоловікові спогади про своє минуле, часто про стосунки з матір’ю, певно, є якесь психологічне напруження, пов’язане з цим. Молодій людині доведеться боротися за свій добробут, але якщо він побачив високі бірюзові хвилі – він пройде крізь будь-які неприємності і отримає гідну винагороду.

Дівчині

Якщо самотній дівчині сниться повінь – їй загрожують неприємності. У разі якщо дівчина складається у відносинах – їй варто проаналізувати ситуацію в парі, адже найближчим часом партнер може трохи охолонути.

УВАГА! Якщо молода особа стоїть на місці, і її оточує прибуває вода – їй варто утриматися від знайомств найближчим часом, адже вони можуть піти не на користь.

Тлумачення сну про повінь за подробицям

Щоб правильно витлумачити сон, потрібно постаратися згадати всі деталі, адже саме в них може критися таємне послання сновидінню.

Приснився потоп у квартирі

Потоп є неприємним явищем не тільки наяву. Якщо ви стаєте свідком того, як вашу квартиру заливає водою – незабаром на вас обрушиться великий обсяг інформації, яку буде складно розібрати. Це загрожує труднощами в роботі, але якщо ви подолаєте це перешкода, то отримаєте схвалення керівництва і колег. Якщо вода зіпсувала ремонт у вашій квартирі – незабаром вас може щось образити.

Якщо уві сні ви побачили, як місто йде під воду – до наближення катастрофи. Якщо потік води на вулиці збив вас з ніг – зверніть увагу на своє здоров’я, адже такий сон загрожує швидкої хворобою.

ВАЖЛИВО! Сонники рекомендують запастися терпінням і взяти під контроль свої емоції.

Якщо від повені у сні настав кінець світу — в житті у Вас занадто багато стресів

Рятуватися у сні від повені

Якщо ви бачите воду, що прибуває, але продовжуєте стояти на місці, не намагаючись врятуватися – ви дуже пасивні наяву і це заважає вам досягти своєї мети. Якщо врятуватися все ж вдалося – до успішного подолання труднощів. Сниться, як ви допомагаєте потопаючим – у житті ви дуже переживаєте з приводу чужих проблем і отдаляете від себе близьких людей, які потребують вашої уваги і турботи.

Кінець світу від повені

Якщо у вашому сні повінь спричинила за собою кінець цивілізації – у житті ви перебуваєте в стресі, або перебуваєте в скрутному становищі, з якого не можете знайти вихід. Можливо, ви переживаєте період хвороби і вас переслідує страх несподіваної смерті. Сонники радять звільнити себе від нав’язливих думок, поки вони не оволоділи вашим розумом.

Якщо повінь супроводжувало цунамі – найближчим часом варто зменшити свій азарт і не приймати участі в ризикованих справах. Карткові ігри, ставки на спорт, суперечки – все це загрожує погіршенням вашого матеріального стану.

Якщо разом з водою прийшов смерч – ваші надії не виправдаються, їх змиє ніби водою, але не поспішайте засмучуватися – вітер принесе вам нові цілі.

Висновки

Щоб правильно розшифрувати сон про повінь, варто заглибитися в деталі. Постарайтеся розібратися у своїх емоціях і останні події з життя, ймовірно це вони спричинили за собою сновидіння про потоп.

Сонник - тлумачення снів